Manchester City legt Spaanse aanvaller Torres voor vijf jaar vast
MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de transfer van Ferrán Torres afgerond. Hij komt over van Valencia. De Spaanse aanvaller heeft een contract voor vijf jaar getekend, zo meldt de nummer 2 van de Premier League.
"Elke speler wil spelen voor aanvallende teams en Manchester City is een van de meest aanvallende clubs in het mondiale voetbal", aldus Torres, die komt te spelen onder zijn landgenoot Pep Guardiola. "Pep moedigt een heel agressieve speelstijl aan en daar hou ik van. Hij is een trainer met een grote staat van dienst in het verbeteren van spelers. Dat hij zich gaat bezighouden met mijn ontwikkeling is een droom." Torres speelde 97 duels voor Valencia en kwam daarin 9 keer tot scoren.
Britse media meldden vorige week al dat een transfer van ongeveer 25 miljoen euro aanstaande was.
Torres is bij City de vervanger van Leroy Sané, die naar Bayern München is vertrokken.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read beginnen met Feyenoord aan het uitduel met sc Heerenveen. Beide spelers zijn tijdens de winterstop weer fit geworden.
2 uur geledenHILVERSUM (ANP) - PSV verwacht deze maand duidelijkheid over de toekomst van trainer Peter Bosz, wiens contract deze zomer afloopt. Algemeen directeur Marcel Brands heeft de 62-jarige coach afgelopen week "een laatste voorstel" gedaan. "De bal ligt bij Peter en zijn zaakwaarnemer", zei Brands bij ESPN-programma Goedemorgen Eredivisie.
2 uur geledenHILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
15 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
16 uur geleden