Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City klopt Chelsea en verkleint achterstand op Arsenal

Manchester City klopt Chelsea en verkleint achterstand op Arsenal

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft de achterstand op koploper Arsenal in de Engelse voetbalcompetitie verkleind tot 5 punten. De regerend kampioen won de uitwedstrijd tegen Chelsea met 1-0. Arsenal kwam twee dagen eerder in eigen stadion niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel tegen Newcastle United.

Het doelpunt kwam in de 63e minuut tot stand dankzij twee invallers, die allebei pas net in het veld stonden. Jack Grealish gaf de bal vanaf de linkerkant laag voor en Riyad Mahrez kon bij de tweede paal binnen tikken. Doelman Kepa Arrizabalaga schatte de voorzet niet goed in en liet de bal aan zich voorbij gaan.

Beide ploegen zorgen voor veel vermaak. Manchester City kreeg de meeste kansen. Oranje-international Nathan Aké kopte de bal in de 51e minuut, na een voorzet van Kevin de Bruyne na een snel genomen hoekschop, tegen de lat.

Ziyech

Bij Chelsea had Hakim Ziyech, die vorige maand met Marokko als vierde eindigde op het WK, voor het eerst sinds eind augustus een basisplaats in de competitie. De Londenaren zagen Raheem Sterling al in de 5e minuut geblesseerd uitvallen. Halverwege de eerste helft viel ook de Amerikaan Christian Pulisic weg met een blessure.

Chelsea won slechts één van de laatste acht competitieduels en neemt na zeventien duels de tiende plek in. De ploeg van coach Graham Potter heeft 25 punten. Koploper Arsenal heeft 44 punten.

Meer uit Voetbal

Mbappé kan spelen voor Real tegen ManCity, Bellingham nog niet

MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.

7 uur geleden
SC Cambuur na zege stap dichter bij promotie naar Eredivisie

HELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.

7 uur geleden
Timber mist duel van Arsenal met Leverkusen in Champions League

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.

13 uur geleden
Trainer Guardiola ziet nog kansen voor City in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."

14 uur geleden
AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

1 dag geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

1 dag geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

1 dag geleden