Manchester City klimt na zege op Chelsea naar vierde plaats
MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in de Premier League de weg omhoog weer ingezet. De club van coach Pep Guardiola won thuis met 3-1 van Chelsea en klom naar de vierde plaats in de stand. De achterstand op koploper Liverpool bedraagt wel 12 punten. Chelsea staat zesde met 1 punt minder dan City.
Chelsea stond na twee minuten al met 1-0 voor door een goal van Noni Madueke. De ex-PSV'er profiteerde van een slechte terugspeelbal van City-verdediger Abdoekodir Choesanov. Vlak voor rust kwam de thuisploeg langszij. Matheus Nunes brak door, maar doelman Robert Sánchez tikte de inzet van de Portugees weg. De bal kwam terecht bij Josko Gvardiol die in een leeg doel scoorde.
Erling Haaland zette halverwege de tweede helft de thuisploeg op 2-1. De Noorse spits nam een lange voorzet van doelman Ederson aan en zag Sánchez veel te ver voor zijn doel staan. Haaland krulde de bal over de keeper van Chelsea. Haaland stond tegen het einde van de wedstrijd ook aan de basis van de derde goal van City. Hij speelde Phil Foden vrij, die oprukte naar het doel en raak schoot.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
2 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
5 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
8 uur geleden