Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City klimt na zege op Chelsea naar vierde plaats

Manchester City klimt na zege op Chelsea naar vierde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in de Premier League de weg omhoog weer ingezet. De club van coach Pep Guardiola won thuis met 3-1 van Chelsea en klom naar de vierde plaats in de stand. De achterstand op koploper Liverpool bedraagt wel 12 punten. Chelsea staat zesde met 1 punt minder dan City.

Chelsea stond na twee minuten al met 1-0 voor door een goal van Noni Madueke. De ex-PSV'er profiteerde van een slechte terugspeelbal van City-verdediger Abdoekodir Choesanov. Vlak voor rust kwam de thuisploeg langszij. Matheus Nunes brak door, maar doelman Robert Sánchez tikte de inzet van de Portugees weg. De bal kwam terecht bij Josko Gvardiol die in een leeg doel scoorde.

Erling Haaland zette halverwege de tweede helft de thuisploeg op 2-1. De Noorse spits nam een lange voorzet van doelman Ederson aan en zag Sánchez veel te ver voor zijn doel staan. Haaland krulde de bal over de keeper van Chelsea. Haaland stond tegen het einde van de wedstrijd ook aan de basis van de derde goal van City. Hij speelde Phil Foden vrij, die oprukte naar het doel en raak schoot.

Meer uit Voetbal

Senegal met Mané en Koulibaly naar WK

DAKAR (ANP/AFP) - Senegal gaat met vedettes Sadio Mané en Kalidou Koulibaly naar het WK voetbal. Het is voor Senegal de derde deelname op rij aan het WK. Aanvoerder Koulibaly is nog herstellende van een dijbeenblessure.

21 minuten geleden
Coach Wiegman ontvangt Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award

ZEIST (ANP) - Sarina Wiegman krijgt de Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award. De 56-jarige bondscoach van Engeland zal de onderscheiding voor persoonlijkheden die van grote waarde zijn geweest voor het Nederlandse voetbal komende maandag ontvangen tijdens de Eredivisie Awards.

2 uur geleden
El Karouani en Bounida in Marokkaanse voorselectie van 28 spelers

RABAT (ANP) - Souffian El Karouani van FC Utrecht en Rayane Bounida van Ajax maken deel uit van de Marokkaanse voorselectie voor het komende wereldkampioenschap voetbal. De spelersgroep bestaat uit 28 man. De WK-selectie mag uit maximaal 26 spelers bestaan.

2 uur geleden
Schouten: ruime openingstijden horeca tijdens WK voetbal

ROTTERDAM (ANP) - Volgens burgemeester Carola Schouten krijgt de Rotterdamse horeca voldoende ruime openingstijden tijdens het wereldkampioenschap voetbal. Kroegen mogen langer openblijven en vertoningen van wedstrijden in de late avond en nacht, zowel binnen als op pleinen en terrassen, zijn toegestaan. "De ondernemers dienen zich uiteraard wel aan de regels te houden en de vergunningen in orde te hebben", aldus de burgemeester.

3 uur geleden
PSV-doelman Kovar in Tsjechische WK-selectie

PRAAG (ANP) - PSV-doelman Matej Kovar maakt deel uit van de Tsjechische selectie voor het komende wereldkampioenschap. Lukas Hornicek (SC Braga) en Jindrich Stanek (Slavia Praag) zijn de andere twee keepers in de selectie, die nu nog uit 29 spelers bestaat. Daarvan moeten er nog drie voetballers afvallen.

3 uur geleden
Braziliaan Neymar loopt in aanloop naar WK lichte kuitblessure op

SÃO PAULO (ANP/RTR) - De Braziliaanse international Neymar heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een lichte kuitblessure opgelopen. Dat gebeurde bij zijn club Santos. Neymar is naar verwachting op tijd hersteld om zich volgende week bij het trainingskamp van de Brazilianen te voegen.

4 uur geleden
Doelman Neuer (40) keert terug bij Duitsland op WK voetbal

BERLIJN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert inderdaad terug als keeper van het Duitse voetbalelftal. Bondscoach Julian Nagelsmann heeft de 40-jarige doelman opgenomen in zijn selectie van 26 spelers voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De krant Bild kondigde eerder zijn rentree al aan.

4 uur geleden