Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City klaar om 'te vechten voor leven' in laatste duel

Manchester City klaar om 'te vechten voor leven' in laatste duel

MANCHESTER (ANP) - Volgens trainer Pep Guardiola zijn de spelers van Manchester City klaar om "te vechten voor hun leven" in de laatste competitiewedstrijd in de strijd om de landstitel. De titelverdediger in de Premier League heeft na een 2-2-gelijkspel tegen West Ham United nu 4 punten meer dan Liverpool, maar de winnaar van de FA Cup speelt dinsdag nog uit tegen Southampton.

Toen Guardiola gevraagd werd of hij nog een boodschap had voor Southampton, was zijn reactie veelzeggend. "Versla Liverpool maar met 4-0", lachte hij.

City kan bij een verliespartij van Liverpool dinsdag al kampioen worden, maar aan dat scenario wil Guardiola liever niet te veel denken. "Het hoort eigenlijk zo dat de strijd pas op de laatste dag beslist wordt, want beide teams zijn zo goed. Met een rivaal als dit Liverpool is het onmogelijk om vier speelrondes voor het einde kampioen te worden. Je moet vechten tot het einde. Het is een groot voorrecht dat we thuis spelen en dat het in onze handen ligt", aldus de coach.

"Ons stadion is zondag uitverkocht en we zullen vechten voor ons leven. Het zou mooi zijn als het ons lukt. Dat we in eigen huis kans hebben op de titel, voor ons eigen publiek, is iets waar ik erg naar uitkijk."

City sluit zondag in eigen huis het seizoen af tegen Aston Villa, de huidige nummer 13 in de Premier League. Liverpool ontvangt Wolverhampton Wanderers, de nummer 9.

Meer uit Voetbal

Japanse voetballer (58) maakt zich op voor 41e seizoen als prof

TOKIO (ANP/RTR) - De 58-jarige Japanner Kazuyoshi Miura maakt zich op voor zijn 41e seizoen als profvoetballer. "Mijn passie voor het voetbal is niet veranderd, hoe oud ik ook ben", zei hij tijdens een presentatie bij zijn nieuwe club Fukushima United.

4 uur geleden
Infantino: voetbal profiteert wereldwijd van kaartverkoop WK

DUBAI (ANP) - Alle inkomsten uit de kaartverkoop van het WK 2026 worden geïnvesteerd in het voetbal wereldwijd, verzekert voorzitter Gianni Infantino van de FIFA. "We zijn de enige organisatie in de wereld die voetbal wereldwijd financiert", zei de Zwitser. "Daarom wordt er in zoveel landen gevoetbald."

4 uur geleden
Gastland Marokko als groepswinnaar naar knock-outfase Afrika Cup

RABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.

15 uur geleden
De Ligt 'sukkelt' met blessure en mist weer duel ManUnited

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.

16 uur geleden
AZ wijzigt technische staf rond hoofdtrainer Martens

ALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.

18 uur geleden
FIFA krijgt meer dan 150 miljoen aanmeldingen voor WK-tickets

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.

19 uur geleden
Coach Sarri van Lazio ondergaat hartoperatie

ROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.

20 uur geleden