Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City kampioen na nederlaag ManUnited

Manchester City kampioen na nederlaag ManUnited

MANCHESTER (ANP) - Manchester City is voor de zevende keer kampioen van Engeland geworden. De ploeg van coach Pep Guardiola werd dinsdag zonder te spelen kampioen, doordat stadgenoot Manchester United in eigen huis met 2-1 verloor van Leicester City. ManCity heeft daardoor met nog drie wedstrijden te spelen een onoverbrugbare voorsprong van 10 punten op nummer 2 United.

Voor Manchester City is het de derde titel in vier jaar tijd in de Premier League en de vijfde titel sinds 2012. Vorig jaar moest de ploeg de titel laten aan Liverpool. De club uit Manchester speelt ook nog op 29 mei de finale van de Champions League tegen Chelsea.

Leicester City strijdt om de derde of vierde plek in de Premier League die recht geeft op het spelen van Champions League volgend seizoen. De bezoekers van coach Brendan Rodgers kwamen op voorsprong via Luke Thomas. De 19-jarige voetballer maakte op aangeven van Youri Tielemans zijn eerste doelpunt in de Premier League door de bal met een volley hoog in de kruising te mikken. Mason Greenwood zorgde echter vijf minuten later in een snelle aanval alweer voor de gelijkmaker voor United, waar Donny van de Beek een basisplaats had.

In de tweede helft zocht Leicester, dat de punten nodig heeft om Liverpool en West Ham United van zich af te houden, naar een tweede treffer. Die kwam er in de 66e minuut via Çaglar Söyüncü, die op een voorzet van Marc Albrighton hard binnenkopte.

Leicester heeft door de zege 66 punten en staat weer derde. Chelsea heeft 2 punten minder, maar ook een wedstrijd minder gespeeld. West Ham United heeft 8 punten minder dan Leicester en Liverpool 9 punten minder. Die twee clubs hebben nog een kleine kans om de derde of vierde plek te bemachtigen. Manchester United, dat donderdag alweer speelt tegen Liverpool, staat tweede met 70 punten.

Meer uit Voetbal

Gastland Marokko als groepswinnaar naar knock-outfase Afrika Cup

RABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.

10 uur geleden
De Ligt 'sukkelt' met blessure en mist weer duel ManUnited

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.

11 uur geleden
AZ wijzigt technische staf rond hoofdtrainer Martens

ALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.

13 uur geleden
FIFA krijgt meer dan 150 miljoen aanmeldingen voor WK-tickets

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.

14 uur geleden
Coach Sarri van Lazio ondergaat hartoperatie

ROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.

15 uur geleden
Ronaldo (40) houdt vast aan ambitie van 1000 doelpunten

DUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.

22 uur geleden
Inter neemt met kleine zege op Atalanta koppositie weer over

BERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.

1 dag geleden