Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City kampioen na nederlaag ManUnited

Manchester City kampioen na nederlaag ManUnited

MANCHESTER (ANP) - Manchester City is voor de zevende keer kampioen van Engeland geworden. De ploeg van coach Pep Guardiola werd dinsdag zonder te spelen kampioen, doordat stadgenoot Manchester United in eigen huis met 2-1 verloor van Leicester City. ManCity heeft daardoor met nog drie wedstrijden te spelen een onoverbrugbare voorsprong van 10 punten op nummer 2 United.

Voor Manchester City is het de derde titel in vier jaar tijd in de Premier League en de vijfde titel sinds 2012. Vorig jaar moest de ploeg de titel laten aan Liverpool. De club uit Manchester speelt ook nog op 29 mei de finale van de Champions League tegen Chelsea.

Leicester City strijdt om de derde of vierde plek in de Premier League die recht geeft op het spelen van Champions League volgend seizoen. De bezoekers van coach Brendan Rodgers kwamen op voorsprong via Luke Thomas. De 19-jarige voetballer maakte op aangeven van Youri Tielemans zijn eerste doelpunt in de Premier League door de bal met een volley hoog in de kruising te mikken. Mason Greenwood zorgde echter vijf minuten later in een snelle aanval alweer voor de gelijkmaker voor United, waar Donny van de Beek een basisplaats had.

In de tweede helft zocht Leicester, dat de punten nodig heeft om Liverpool en West Ham United van zich af te houden, naar een tweede treffer. Die kwam er in de 66e minuut via Çaglar Söyüncü, die op een voorzet van Marc Albrighton hard binnenkopte.

Leicester heeft door de zege 66 punten en staat weer derde. Chelsea heeft 2 punten minder, maar ook een wedstrijd minder gespeeld. West Ham United heeft 8 punten minder dan Leicester en Liverpool 9 punten minder. Die twee clubs hebben nog een kleine kans om de derde of vierde plek te bemachtigen. Manchester United, dat donderdag alweer speelt tegen Liverpool, staat tweede met 70 punten.

Meer uit Voetbal

AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

1 minuut geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

2 uur geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

3 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

3 uur geleden
Lamine Yamal mist rest seizoen, maar is op tijd hersteld voor WK

BARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.

3 uur geleden
Ajax werkt mogelijke play-offs af in Volendam

AMSTERDAM (ANP) - Ajax zal mogelijke wedstrijden in de play-offs om een plaats in de voorronde van de Conference League in Volendam spelen. Dat heeft Ajax na eerdere berichten van De Telegraaf aan het ANP bevestigd.

4 uur geleden
De Jong gelooft in kansen Oranje op WK voetbal

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong gelooft dat Nederland het WK voetbal deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kan winnen. Dat vertelde de middenvelder van FC Barcelona in een interview op Ziggo Sport naar aanleiding van zijn 293e optreden voor Barça, waarmee hij de Nederlander is geworden met de meeste wedstrijden voor de Catalaanse club. "Als wij op onze top zijn, kunnen we verrassen", zei De Jong.

7 uur geleden