Manchester City halvefinalist FA Cup na zege op Southampton
SOUTHAMPTON (ANP) - Manchester City heeft ten koste van Southampton de halve finales van de FA Cup bereikt. Drie doelpunten van de ploeg van trainer Pep Guardiola in de tweede helft waren genoeg om de nummer 11 van de Premier League te verslaan: 1-4. Zo is de Engelse koploper na Chelsea en Crystal Palace de derde halvefinalist in het bekertoernooi.
Raheem Sterling opende al vroeg de score, door op aangeven van Gabriel Jesus van dichtbij binnen te schuiven. City, waar verdediger Nathan Aké op de bank begon, wist die voorsprong niet vast te houden tot de rust. De Spanjaard Aymeric Laporte passeerde in de blessuretijd van de eerste helft ongelukkig zijn eigen doelman.
Een strafschop voor City een kwartier na de pauze hielp de club uit Manchester weer aan de leiding. Kevin De Bruyne schoot laag raak. Invaller Phil Foden zorgde even later met een hard afstandsschot voor de 3-1. De eveneens ingevallen Riyad Mahrez maakte de laatste treffer. Aké kwam in de 83e minuut in het veld.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
40 minuten geledenNAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
4 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.
4 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.
6 uur geledenNAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
17 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
18 uur geleden