
Manchester City geeft zege uit handen tegen Crystal Palace
MANCHESTER CITY (ANP) - Manchester City heeft tegen Crystal Palace een zeker lijkende zege in de Premier League toch nog uit handen gegeven. City stond tot een kwartier voor tijd met 2-0 voor, maar het werd toch nog 2-2. De gelijkmaker van Michael Olise viel diep in blessuretijd en werd gemaakt uit een penalty.
De late gelijkmaker zorgde voor ontreddering in het Etihad Stadium. Tot een kwartier voor tijd leek niets er namelijk op te wijzen dat City wederom puntenverlies zou gaan lijden.
De thuisploeg, aantredend zonder spits Erling Haaland en middenvelder Kevin De Bruyne, kwam op voorsprong via Jack Grealish. In de tweede helft maakte Rico Lewis er 2-0 van. Er werd ook nog een doelpunt afgekeurd, maar dat leek City niet te deren. Vlak voor tijd kwam de gemakzucht de ploeg van trainer Pep Guardiola toch duur te staan.
Matige reeks
City is bezig aan een matige reeks. De laatste drie thuisduels leverden geen overwinning op. Van de zeventien wedstrijden dit seizoen werden er zeven niet gewonnen. Het is de eerste keer sinds december 2016 dat City in drie thuiswedstrijden op een rij niet minimaal één keer weet te winnen.
City staat voorlopig vierde en moet Liverpool, Arsenal en Aston Villa boven zich dulden.
Newcastle
Nummer 6 Newcastle United boekte de zevende zege op rij op eigen veld. Fulham werd met 3-0 verslagen. Alle doelpunten vielen in de tweede helft. Lewis Miley, Miguel Almirón en Dan Burn waren de doelpuntenmakers. Bij Newcastle maakte Sven Botman vlak voor tijd zijn rentree na een knieblessure. De verdediger viel in de 85e minuut in.
Fulham speelde vanaf de 22e minuut met een man minder na een directe rode kaart voor Raúl Jiménez.
Chelsea won met 2-0 van hekkensluiter Sheffield United door goals van Cole Palmer en Nicolas Jackson.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Louise van Oosten vervolgt haar voetbalcarrière bij Ajax. De 20-jarige verdedigster komt over van ADO Den Haag en ondertekent een contract voor drie jaar. Eerder deze transferperiode maakte Daniëlle Noordermeer ook de overstap van ADO naar Ajax.
18 minuten geledenSITTARD (ANP) - Mattijs Branderhorst (31) is ook komend seizoen de doelman van Fortuna Sittard. Hij tekende een contract dat hem tot medio 2029 aan de Limburgse club verbindt. Dat heeft Fortuna Sittard op de website van de club laten weten.
48 minuten geledenTHUN (ANP) - Onweer heeft de eerste training van de Oranjevrouwen in Zwitserland verstoord. Na een inloopronde bliksemde het kort op het natte trainingsveld in Thun, waarna direct een groot deel van de spelersgroep de dug-out in rende. Daarop werd besloten het eerste deel van de training in de sportschool af te werken en later terug het veld op te gaan.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft ook de komende jaren in de Johan Cruijff ArenA voetballen. De Amsterdamse club, die de hoofdhuurder van het stadion is, verlengde dinsdag het contract met vijftien jaar, tot 2040.
3 uur geledenOBERENTFELDEN (ANP/RTR) - Aitana Bonmatí heeft zich weer aangesloten bij de Spaanse selectie voor het EK vrouwenvoetbal in Zwitserland. De middenvelder van FC Barcelona werd vorige week met een virale hersenvliesontsteking opgenomen in het ziekenhuis.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Zépiqueno Redmond heeft Feyenoord ingeruild voor Aston Villa. De club uit de Premier League meldt de komst van de 19-jarige spits op de clubsite. Redmond werd vorige week Europees kampioen met Oranje onder 19.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het is nog altijd niet duidelijk of Luuk de Jong zijn loopbaan bij PSV vervolgt. De 34-jarige spits van de landskampioen meldde zich nog niet bij de training van de club. Coach Peter Bosz heeft de hoop nog niet opgegeven dat De Jong alsnog bij PSV blijft.
6 uur geleden