Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City geeft zege tegen Tottenham Hotspur uit handen

Manchester City geeft zege tegen Tottenham Hotspur uit handen

MANCHESTER (ANP) - Door een 3-3-gelijkspel tegen Tottenham Hotspur heeft Manchester City verzuimd de tweede plek in de Premier League weer in te nemen. De ploeg van trainer Pep Guardiola staat nu derde, 3 punten achter koploper Arsenal en 1 achter Liverpool.

Nadat de Zuid-Koreaan Son Heung-min namens Tottenham met een goal en eigen goal opviel in de eerste 10 minuten, trok Manchester City het initiatief naar zich toe. Phil Foden maakte op aangeven van Julián Álvarez de 2-1. De Argentijn raakte vervolgens nog de paal.

Tottenham bleef zo in de wedstrijd en kwam na 69 minuten op gelijke hoogte, met opnieuw een Argentijn in de hoofdrol. Giovani Lo Celso knalde de bal net buiten het zestienmetergebied met links achter doelman Ederson. In de slotfase leek invaller Jack Grealish op aangeven van Erling Haaland voor de beslissing te zorgen in de amusante topper, maar het slotakkoord was voor Dejan Kulusevski.

Bij Manchester City viel de Nederlandse international Nathan Aké vlak voor tijd in.

Meer uit Voetbal

PSV boekt tegen Napoli eerste zege (6-2) in Champions League

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in het hoofdtoernooi van de Champions League de eerste zege behaald. De Eindhovenaren maakten voor eigen publiek indruk tegen de Italiaanse kampioen Napoli en wonnen met liefst 6-2. De score had nog hoger kunnen uitvallen.

2 uur geleden
Gravenberch ontbreekt bij Liverpool vanwege enkelblessure

LIVERPOOL (ANP) - Ryan Gravenberch mist woensdag de Champions League-wedstrijd van Liverpool tegen Eintracht Frankfurt vanwege een enkelblessure die de middenvelder zondag opliep. Dat meldde zijn club dinsdagavond op de website.

4 uur geleden
Heitinga houdt rekening met competitie tijdens duel met Chelsea

LONDEN (ANP) - Ajax-trainer John Heitinga houdt tijdens de Champions League-wedstrijd bij Chelsea van woensdag al rekening met het competitieduel met FC Twente van komende zondag. "We gaan kijken hoe de wedstrijd morgen verloopt, maar we houden FC Twente in het achterhoofd", zei de coach dinsdag tijdens de persconferentie in Londen.

4 uur geleden
Barcelona wint ruim van tiental Olympiakos

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de tweede overwinning geboekt in het hoofdtoernooi van de Champions League. De Spaanse landskampioen van coach Hansi Flick won in het Olympisch Stadion in Barcelona met 6-1 van Olympiakos uit Griekenland.

4 uur geleden
Persconferentie Liverpool afgelast door problemen met vliegtuig

LIVERPOOL (ANP) - De persconferentie voorafgaand aan de Champions League-wedstrijd van woensdag tussen Liverpool en Eintracht Frankfurt is afgelast. Dat meldt de Engelse club dinsdagavond op X. Vanwege technische problemen met het vliegtuig van de ploeg van trainer Arne Slot is er vertraging ontstaan en kan het persmoment dinsdagavond in Frankfurt niet doorgaan. Slot en Dominik Szoboszlai zouden de pers daar om 19.30 uur te woord staan.

4 uur geleden
Bosz straft Dest met plek op de bank omdat hij te laat was

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Sergiño Dest zit dinsdag in de thuiswedstrijd tegen Napoli in de Champions League op de reservebank omdat hij te laat was voor de wedstrijdbespreking. Dat meldt een woordvoerder van de Eindhovense club. Ryan Flamingo neemt de plaats van Dest als rechtervleugelverdediger over.

4 uur geleden
Door blessures geplaagd Chelsea hoopt op Fernández tegen Ajax

LONDEN (ANP/RTR) - Chelsea-trainer Enzo Maresca kan woensdag in het Champions League-duel met Ajax wellicht weer een beroep doen op Enzo Fernández. De Argentijnse middenvelder had knieklachten, maar lijkt op tijd fit te zijn. "Enzo heeft alweer meegetraind, maar we beslissen morgen pas of hij meespeelt", zei Maresca, die met zijn ploeg de afgelopen weken drie zeges op rij boekte.

4 uur geleden