Manchester City geeft zege tegen Tottenham Hotspur uit handen
MANCHESTER (ANP) - Door een 3-3-gelijkspel tegen Tottenham Hotspur heeft Manchester City verzuimd de tweede plek in de Premier League weer in te nemen. De ploeg van trainer Pep Guardiola staat nu derde, 3 punten achter koploper Arsenal en 1 achter Liverpool.
Nadat de Zuid-Koreaan Son Heung-min namens Tottenham met een goal en eigen goal opviel in de eerste 10 minuten, trok Manchester City het initiatief naar zich toe. Phil Foden maakte op aangeven van Julián Álvarez de 2-1. De Argentijn raakte vervolgens nog de paal.
Tottenham bleef zo in de wedstrijd en kwam na 69 minuten op gelijke hoogte, met opnieuw een Argentijn in de hoofdrol. Giovani Lo Celso knalde de bal net buiten het zestienmetergebied met links achter doelman Ederson. In de slotfase leek invaller Jack Grealish op aangeven van Erling Haaland voor de beslissing te zorgen in de amusante topper, maar het slotakkoord was voor Dejan Kulusevski.
Bij Manchester City viel de Nederlandse international Nathan Aké vlak voor tijd in.
Meer uit Voetbal
CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
3 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
5 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
6 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
8 uur geleden