Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City gaat door met winnen in Premier League

Manchester City gaat door met winnen in Premier League

MANCHESTER (ANP) - Manchester City lijkt hard op weg naar het kampioenschap van de Premier League. De Spaanse coach Pep Guardiola zag zijn elftal zaterdag winnen van Tottenham Hotspur, 3-0. De voorsprong op achtervolger Leicester City is 7 punten, met nog een extra wedstrijd voor de boeg ook. De Spurs zijn inmiddels afgezakt naar de achtste plaats.

Na 23 minuten kreeg City een strafschop, na een vermeende overtreding op de Duitser Ilkay Gündogan. De Spanjaard Rodri benutte het buitenkansje, al zat doelman Hugo Lloris nog met de hand aan de bal die hij misschien wel had moeten hebben.

Kort ervoor was Manchester City ontsnapt aan een achterstand. Buiten bereik van keeper Ederson schoot Harry Kane een vrije trap op de binnenkant van de paal.

Vlak na de hervatting liep City verder uit. Gündogan schoot van dichtbij raak, na een solo van Raheem Sterling. De Duitser maakte ook de 3-0. Opvallend was dat de assist kwam van de voet van Ederson, de doelman die vanuit zijn eigen strafschopgebied zijn medespeler met een prachtige trap in het andere strafschopgebied lanceerde. Gündogan moest kort na zijn tweede treffer wel geblesseerd van het veld.

Steven Bergwijn bleef op de bank bij Tottenham, dat Gareth Bale nog wel zag invallen.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters PSV voor het eerst landskampioen na thuiszege op ADO

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV zijn vrijdagavond voor het eerst in de clubhistorie landskampioen geworden. De Eindhovenaren verzekerden zich in de voorlaatste speelronde van de Vrouwen Eredivisie van de titel door thuis met 2-0 van ADO Den Haag te winnen.

4 uur geleden
Ajacied Mokio verkiest nationale elftal DR Congo boven België

AMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio verkiest het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo boven dat van België. Dat heeft de 18-jarige verdedigende middenvelder van Ajax vrijdag bekendgemaakt op sociale media. "Ik ben Congolees in hart en nieren", schrijft de in Gent geboren voetballer. "En het is onder deze kleuren dat ik het volgende hoofdstuk van mijn verhaal wil schrijven."

4 uur geleden
Weghorst en Wijndal beschikbaar voor Ajax tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.

7 uur geleden
Real bestraft spelers Valverde en Tchouaméni met hoge boete

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.

8 uur geleden
Feyenoord-coach Van Persie verbaasd over nieuws rond Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.

9 uur geleden
Bayern München moet verdediger Davies voorlopig missen

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.

9 uur geleden
PSV zonder Saibari en Mauro Júnior tegen Go Ahead Eagles

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).

11 uur geleden