Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City en Internazionale scoren niet

Manchester City en Internazionale scoren niet

MANCHESTER (ANP) - Manchester City is de Champions League begonnen met een gelijkspel. Noch de Britten noch de Italianen van Internazionale wisten te scoren in het Etihad-stadion van Manchester.

City trad aan zonder de geblesseerde Nathan Aké. Bij Inter zaten twee andere Oranje-internationals, Stefan de Vrij en Denzel Dumfries, op de bank. Zij zagen tot de rust een duel zonder veel kansen, al was spits Erling Haaland een keer dicht bij zijn honderdste treffer voor City. Bij Inter waren de beste kansen voor Marcus Thuram, maar de Fransman was slordig in de afwerking. Kort voor rust brak Carlos Augusto aan de linkerkant door, maar City-doelman Ederson kon er een hoekschop van maken.

City-aanvoerder Kevin De Bruyne leek zich even daarvoor te hebben verstapt en kwam na de pauze niet meer terug. Coach Pep Guardiola bracht Ilkay Gündogan en Phil Foden.

Keepers doen hun werk

City, in een nieuw shirt dat gebaseerd is op de hoes van het eerste album van de uit Manchester afkomstige band Oasis, drong naarmate de tweede helft vorderde Inter naar achteren. Foden kreeg in de 68e minuut de beste kans, maar doelman Yann Sommer stond goed opgesteld.

De net als Dumfries ingevallen Henrikh Mkhitaryan verzuimde Inter tegen de verhouding in op voorsprong te zetten, terwijl Sommer ook goed ingreep na een schot van Josko Gvardiol. De snelle Belg Jérémy Doku kwam erin bij City, maar ook hij slaagde er niet in een doelpuntloos gelijkspel te voorkomen.

Meer uit Voetbal

Gastland Marokko speelt finale Afrika Cup tegen Senegal

RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.

4 uur geleden
Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

13 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

13 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

13 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

13 uur geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

16 uur geleden
Senegal ten koste van Egypte naar finale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.

16 uur geleden