Manchester City en Internazionale scoren niet
MANCHESTER (ANP) - Manchester City is de Champions League begonnen met een gelijkspel. Noch de Britten noch de Italianen van Internazionale wisten te scoren in het Etihad-stadion van Manchester.
City trad aan zonder de geblesseerde Nathan Aké. Bij Inter zaten twee andere Oranje-internationals, Stefan de Vrij en Denzel Dumfries, op de bank. Zij zagen tot de rust een duel zonder veel kansen, al was spits Erling Haaland een keer dicht bij zijn honderdste treffer voor City. Bij Inter waren de beste kansen voor Marcus Thuram, maar de Fransman was slordig in de afwerking. Kort voor rust brak Carlos Augusto aan de linkerkant door, maar City-doelman Ederson kon er een hoekschop van maken.
City-aanvoerder Kevin De Bruyne leek zich even daarvoor te hebben verstapt en kwam na de pauze niet meer terug. Coach Pep Guardiola bracht Ilkay Gündogan en Phil Foden.
Keepers doen hun werk
City, in een nieuw shirt dat gebaseerd is op de hoes van het eerste album van de uit Manchester afkomstige band Oasis, drong naarmate de tweede helft vorderde Inter naar achteren. Foden kreeg in de 68e minuut de beste kans, maar doelman Yann Sommer stond goed opgesteld.
De net als Dumfries ingevallen Henrikh Mkhitaryan verzuimde Inter tegen de verhouding in op voorsprong te zetten, terwijl Sommer ook goed ingreep na een schot van Josko Gvardiol. De snelle Belg Jérémy Doku kwam erin bij City, maar ook hij slaagde er niet in een doelpuntloos gelijkspel te voorkomen.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
28 minuten geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
3 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
13 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
16 uur geleden