Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City en Internazionale scoren niet

Manchester City en Internazionale scoren niet

MANCHESTER (ANP) - Manchester City is de Champions League begonnen met een gelijkspel. Noch de Britten noch de Italianen van Internazionale wisten te scoren in het Etihad-stadion van Manchester.

City trad aan zonder de geblesseerde Nathan Aké. Bij Inter zaten twee andere Oranje-internationals, Stefan de Vrij en Denzel Dumfries, op de bank. Zij zagen tot de rust een duel zonder veel kansen, al was spits Erling Haaland een keer dicht bij zijn honderdste treffer voor City. Bij Inter waren de beste kansen voor Marcus Thuram, maar de Fransman was slordig in de afwerking. Kort voor rust brak Carlos Augusto aan de linkerkant door, maar City-doelman Ederson kon er een hoekschop van maken.

City-aanvoerder Kevin De Bruyne leek zich even daarvoor te hebben verstapt en kwam na de pauze niet meer terug. Coach Pep Guardiola bracht Ilkay Gündogan en Phil Foden.

Keepers doen hun werk

City, in een nieuw shirt dat gebaseerd is op de hoes van het eerste album van de uit Manchester afkomstige band Oasis, drong naarmate de tweede helft vorderde Inter naar achteren. Foden kreeg in de 68e minuut de beste kans, maar doelman Yann Sommer stond goed opgesteld.

De net als Dumfries ingevallen Henrikh Mkhitaryan verzuimde Inter tegen de verhouding in op voorsprong te zetten, terwijl Sommer ook goed ingreep na een schot van Josko Gvardiol. De snelle Belg Jérémy Doku kwam erin bij City, maar ook hij slaagde er niet in een doelpuntloos gelijkspel te voorkomen.

Meer uit Voetbal

De Ligt 'sukkelt' met blessure en mist weer duel ManUnited

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.

46 minuten geleden
AZ wijzigt technische staf rond hoofdtrainer Martens

ALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.

2 uur geleden
FIFA krijgt meer dan 150 miljoen aanmeldingen voor WK-tickets

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.

4 uur geleden
Coach Sarri van Lazio ondergaat hartoperatie

ROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.

5 uur geleden
Ronaldo (40) houdt vast aan ambitie van 1000 doelpunten

DUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.

11 uur geleden
Inter neemt met kleine zege op Atalanta koppositie weer over

BERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.

22 uur geleden
Algerije met Feyenoorder Hadj Moussa verder in Afrika Cup

RABAT (ANP) - Algerije heeft zich met een 1-0-overwinning op Burkina Faso geplaatst voor de achtste finales van de Afrika Cup. Feyenoorder Anis Hadj Moussa maakt deel uit van de selectie van het Noord-Afrikaanse land, maar bleef zondagavond net als Ramiz Zerrouki van FC Twente op de bank.

23 uur geleden