Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City en Haaland leven op tegen West Ham United

Manchester City en Haaland leven op tegen West Ham United

MANCHESTER (ANP) - Aan de hand van de weer opgeleefde Erling Haaland is Manchester City het nieuwe kalenderjaar begonnen met de grootste zege sinds oktober. De huidige nummer 6 van de ranglijst versloeg thuis middenmoter West Ham United met 4-1.

Het was voor het teruggevallen City pas de derde overwinning in de laatste vijftien wedstrijden in alle competities. Na de zege op Leicester City van vorige week betekende het de eerste keer in ruim twee maanden tijd dat de formatie van Pep Guardiola twee keer op rij wist te winnen. Nathan Aké (City) werd na een uur gewisseld, Crysencio Summerville (West Ham) speelde de hele wedstrijd.

De gevaarlijke Savinho schoot in de tiende minuut via West Ham-speler Vladimír Coufal de 1-0 van City binnen, waarna de Braziliaan Haaland in staat stelde de score te verdubbelen. Haaland, die sinds eind oktober slechts drie competitietreffers had gemaakt, maakte na rust zijn tweede doelpunt van de middag. Op aangeven van opnieuw Savinho wipte hij de bal fraai over de keeper. Phil Foden tekende voor de 4-0, voordat Niclas Füllkrug wat terugdeed, 4-1.

Chelsea verspeelde voor de vierde keer op rij punten. De nummer 4 van Engeland bleef bij Crystal Palace steken op 1-1. Cole Palmer zette de bezoekers snel op 1-0, maar Jean-Philippe Mateta maakte in de slotfase gelijk. Trainer Ruud van Nistelrooij verloor met Leicester City bij Aston Villa: 2-1. Het Bournemouth van Justin Kluivert en Dean Huijsen versloeg Everton met 1-0. Sepp van den Berg en Mark Flekken boekten met Brentford een ruime zege bij Southampton: 0-5.

Meer uit Voetbal

Slot beleeft 'zwaarste seizoen' met 'ondermaats' Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot beleeft met Liverpool zijn zwaarste seizoen ooit. Dat gaf de Nederlandse coach toe op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Sunderland. "Dit is zonder twijfel mijn moeilijkste seizoen", zei Slot, die vorig jaar met Liverpool de titel veroverde in de Premier League. "In andere seizoenen die ik heb meegemaakt als coach waren er alleen maar positieve dingen. Dat we zo vaak verliezen, is uitzonderlijk. De spelers zijn er niet aan gewend en ik ook niet."

1 uur geleden
Fortuna Sittard lijft ervaren doelman Marsman in

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de selectie versterkt met Nick Marsman. De 35-jarige doelman komt transfervrij over na een avontuur in Japan en tekent een contract tot het einde van het seizoen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie. De doelman trainde dinsdag al mee met de groep.

4 uur geleden
PSV voorlopig zonder doelmannen Kovar en Olij

EINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.

5 uur geleden
Seizoen middenvelder Grealish (Everton) voorbij na voetoperatie

LIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."

6 uur geleden
Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

17 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

22 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden