Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City en Haaland leven op tegen West Ham United

Manchester City en Haaland leven op tegen West Ham United

MANCHESTER (ANP) - Aan de hand van de weer opgeleefde Erling Haaland is Manchester City het nieuwe kalenderjaar begonnen met de grootste zege sinds oktober. De huidige nummer 6 van de ranglijst versloeg thuis middenmoter West Ham United met 4-1.

Het was voor het teruggevallen City pas de derde overwinning in de laatste vijftien wedstrijden in alle competities. Na de zege op Leicester City van vorige week betekende het de eerste keer in ruim twee maanden tijd dat de formatie van Pep Guardiola twee keer op rij wist te winnen. Nathan Aké (City) werd na een uur gewisseld, Crysencio Summerville (West Ham) speelde de hele wedstrijd.

De gevaarlijke Savinho schoot in de tiende minuut via West Ham-speler Vladimír Coufal de 1-0 van City binnen, waarna de Braziliaan Haaland in staat stelde de score te verdubbelen. Haaland, die sinds eind oktober slechts drie competitietreffers had gemaakt, maakte na rust zijn tweede doelpunt van de middag. Op aangeven van opnieuw Savinho wipte hij de bal fraai over de keeper. Phil Foden tekende voor de 4-0, voordat Niclas Füllkrug wat terugdeed, 4-1.

Chelsea verspeelde voor de vierde keer op rij punten. De nummer 4 van Engeland bleef bij Crystal Palace steken op 1-1. Cole Palmer zette de bezoekers snel op 1-0, maar Jean-Philippe Mateta maakte in de slotfase gelijk. Trainer Ruud van Nistelrooij verloor met Leicester City bij Aston Villa: 2-1. Het Bournemouth van Justin Kluivert en Dean Huijsen versloeg Everton met 1-0. Sepp van den Berg en Mark Flekken boekten met Brentford een ruime zege bij Southampton: 0-5.

Meer uit Voetbal

Ajax-trainer Grim houdt hoop op tweede plaats Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim van Ajax heeft de hoop op de tweede plek in de Eredivisie nog niet opgegeven, na het teleurstellende gelijkspel bij PEC Zwolle van vorige week (0-0). "Dat lijkt me ook logisch, als je ziet hoeveel wedstrijden er nog zijn en hoeveel punten we achterstaan. Het valt binnen de marge", zei de coach een dag voor het uitduel met FC Groningen van zaterdag.

2 uur geleden
Ouahbi nieuwe bondscoach Marokko in aanloop naar WK voetbal

RABAT (ANP/RTR) - De voetbalbond van Marokko heeft drie maanden voor het WK voetbal Mohamed Ouahbi aangesteld als nieuwe bondscoach. De Marokkaans-Belgische coach vervangt Walid Regragui, die donderdag afscheid nam.

4 uur geleden
Regragui vlak voor WK voetbal weg als bondscoach van Marokko

RABAT (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal moet drie maanden voor het WK voetbal op zoek naar een nieuwe bondscoach. Walid Regragui heeft via sociale media zijn vertrek als bondscoach aangekondigd met een afscheidsvideo.

13 uur geleden
Rode kaart Van de Ven leidt nederlaag Tottenham in

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in eigen huis met 3-1 verloren van Crystal Palace in de Premier League. De Londense club kwam al voor de rust met tien man te staan na een rode kaart van Micky van de Ven. Met tien man incasseerden de Spurs drie treffers.

13 uur geleden
Afrika Cup voor voetbalsters vier maanden uitgesteld

GIZEH (ANP/Belga) - De Afrika Cup voor voetbalsters wordt uitgesteld van maart naar juli. De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft het toernooi amper twaalf dagen voor de oorspronkelijke startdatum uitgesteld "door onvoorziene omstandigheden". De Afrika Cup stond gepland van 17 maart tot en met 3 april in Marokko, maar vindt nu plaats van 25 juli tot en met 16 augustus.

18 uur geleden
Real Sociedad naar finale Spaanse beker na zege op Athletic Club

SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.

1 dag geleden
Telstar-trainer Correia vindt nederlaag in beker tegen AZ 'zuur'

ALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.

1 dag geleden