Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City en FC Porto winnen hun laatste groepsduel

Manchester City en FC Porto winnen hun laatste groepsduel

MANCHESTER (ANP) - Het al geplaatste Manchester City heeft Marseille tijdens het laatste groepsduel in de Champions League op eigen veld verslagen met 3-0. Groepsgenoot FC Porto, ook al zeker van overwintering in het toernooi, won met 2-0 bij Olympiakos Piraeus.

In poule C stond alleen nog de derde plaats op het spel omdat Manchester City al zeker was van groepswinst en FC Porto de tweede plaats niet meer kon verliezen. Olympiakos incasseerde over alle groepswedstrijden uiteindelijk drie treffers minder dan Marseille, waardoor de Grieken na de winterstop in zestiende finales van de Europa League uitkomen.

Bij de ploeg uit Manchester waren Ferran Torres en de invallers Sergio Agüero en Raheem Sterling na rust verantwoordelijk voor de doelpunten. Nathan Aké begon aan de aftrap bij de Engelsen en Kevin Strootman viel bij Marseille een kwartier voor tijd in.

In Griekenland zette Porto-middenvelder Otávio zijn ploeg vroeg op voorsprong met een rake penalty. Mateus Uribe maakte de 2-0. De Portugees Rúben Semedo moest bij Olympiakos het veld verlaten na zijn tweede gele kaart.

Meer uit Voetbal

Sc Heerenveen ten koste van RKC naar laatste acht in beker

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.

43 minuten geleden
Voormalig UEFA-baas Platini: Infantino is nu meer een autocraat

LONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.

1 uur geleden
Tottenham-spits Richarlison paar maanden aan de kant met blessure

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.

3 uur geleden
Voetballer Oosterwolde bestraft voor slaan stadiondirecteur

ISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.

4 uur geleden
Heitinga assistent bij Tottenham Hotspur na ontslag bij Ajax

LONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.

6 uur geleden
Gastland Marokko speelt finale Afrika Cup tegen Senegal

RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.

12 uur geleden
Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

21 uur geleden