Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City en FC Porto winnen hun laatste groepsduel

Manchester City en FC Porto winnen hun laatste groepsduel

MANCHESTER (ANP) - Het al geplaatste Manchester City heeft Marseille tijdens het laatste groepsduel in de Champions League op eigen veld verslagen met 3-0. Groepsgenoot FC Porto, ook al zeker van overwintering in het toernooi, won met 2-0 bij Olympiakos Piraeus.

In poule C stond alleen nog de derde plaats op het spel omdat Manchester City al zeker was van groepswinst en FC Porto de tweede plaats niet meer kon verliezen. Olympiakos incasseerde over alle groepswedstrijden uiteindelijk drie treffers minder dan Marseille, waardoor de Grieken na de winterstop in zestiende finales van de Europa League uitkomen.

Bij de ploeg uit Manchester waren Ferran Torres en de invallers Sergio Agüero en Raheem Sterling na rust verantwoordelijk voor de doelpunten. Nathan Aké begon aan de aftrap bij de Engelsen en Kevin Strootman viel bij Marseille een kwartier voor tijd in.

In Griekenland zette Porto-middenvelder Otávio zijn ploeg vroeg op voorsprong met een rake penalty. Mateus Uribe maakte de 2-0. De Portugees Rúben Semedo moest bij Olympiakos het veld verlaten na zijn tweede gele kaart.

Meer uit Voetbal

AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

27 minuten geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

2 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

3 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

4 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

4 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

6 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

6 uur geleden