Manchester City dient coach Ancelotti eerste nederlaag toe
MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft Everton-trainer Carlo Ancelotti de eerste nederlaag bezorgd. In het Etihad Stadium werd het 2-1 voor City, waar Gabriel Jesus voor beide doelpunten tekende. Sergio Agüero bleef bij City de hele wedstrijd op de bank en clubtopscorer Raheem Sterling viel pas in blessuretijd in.
Jesus krulde de bal in de 51e minuut met rechts in het doel, een paar minuten later scoorde hij met links in de korte hoek. Het duel leek gespeeld, maar in de 71e minuut maakte Richarlison het nog spannend. Verder dan dat kwam Everton niet.
Ancelotti zat tot het bezoek aan Manchester twee duels op de bank bij Everton en beide wedstrijden leverden drie punten op: thuis tegen Burnley werd het 1-0 en de uitwedstrijd tegen Newcastle United werd met 2-1 gewonnen.
Everton staat nu in de middenmoot. Nummer 3 City heeft na 21 duels een punt minder dan Leicester City, dat eerder op nieuwjaarsdag met 3-0 won bij Newcastle United. Koploper Liverpool heeft elf punten meer dan City en bovendien nog twee duels te spelen.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga overgenomen van Real Madrid. De Catalaanse grootmacht won zondag in Camp Nou met 3-0 van Levante. FC Barcelona heeft 61 punten uit 25 wedstrijden. Real Madrid, dat op zaterdagavond met 2-1 bij Osasuna verloor, volgt op 1 punt achterstand.
6 uur geleden