Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City denkt dat Haaland 'X Factor' kan zijn in Europa

Manchester City denkt dat Haaland 'X Factor' kan zijn in Europa

MANCHESTER (ANP) - In het streven nu eindelijk eens de Champions League te winnen, kan Erling Haaland voor Manchester City dit seizoen wel eens de 'X Factor' zijn. Dat zei Ilkay Gündogan, middenvelder van de Engelse kampioen. City speelt woensdag in het Europese toptoernooi tegen Borussia Dortmund, uitgerekend de vorige club van de Noorse superspits.

"Een spits van zijn niveau kan het verschil maken in de grote wedstrijden", aldus Gündogan, die ook een verleden in Dortmund heeft. "Laten we het hopen. Haaland is geweldig begonnen aan zijn eerste seizoen in de Engelse competitie. Het winnen van de Champions League is onze grote droom. We zijn er vaak dichtbij geweest, maar het is ons nooit gelukt. Misschien dat het met hem wel lukt."

Vorig seizoen verloor de formatie van trainer Pep Guardiola in de halve finales van de latere winnaar Real Madrid. Daarvoor verloor City in de finale van het Londense Chelsea. Gündogan: "Op dit hoge niveau geven details vaak de doorslag. We konden helaas niet afdwingen dat die in ons voordeel uitvielen. Maar we geven het niet op en hebben met Haaland nu een bijzondere troef in handen."

Meer uit Voetbal

Barcelona verliest van Real Sociedad

SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).

8 uur geleden
Echteld vervangt vertrokken hoofdtrainer Martens bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.

8 uur geleden
Senegal wint Afrika Cup na gemiste strafschop van Marokkaan Díaz

RABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.

8 uur geleden
Senegal stapt van veld in finale van Afrika Cup tegen Marokko

RABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.

9 uur geleden
Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

11 uur geleden
Timber rekent op snel vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."

11 uur geleden
Van Persie: ik heb deze film al twintig keer afgedraaid

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."

12 uur geleden