Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City declasseert Aston Villa

Manchester City declasseert Aston Villa

BIRMINGHAM (ANP) - Manchester City heeft Aston Villa met 6-1 gedeclasseerd. Sergio Agüero nam in Birmingham drie doelpunten voor zijn rekening en is nu de meest scorende buitenlandse speler in de Premier League ooit. Agüero bracht zijn totaal op 177 en schoot daardoor Thierry Henry uit de boeken. Henry kwam bij Arsenal 175 keer tot scoren.

Bovendien evenaarde de Argentijnse spits Frank Lampard, die vierde staat in de topscorerslijst van de Premier League. Alleen Alan Shearer (260), Wayne Rooney (208) en Andy Cole (187) waren vaker trefzeker.

De ruststand was 0-4 en Riyad Mahrez nam de eerste twee doelpunten voor zijn rekening. Ook Gabriel Jesus kwam tot scoren op Villa Park, waar veel fans na de eerste helft hun conclusies trokken en huiswaarts keerden. Zij zagen niet dat oud-Ajacied Anwar El Ghazi in blessuretijd nog een penalty benutte.

City nam in de Premier League de tweede plaats over van Leicester City, dat zich zaterdag had laten verrassen door Southampton. De achterstand op Liverpool bedraagt veertien punten. Liverpool heeft bovendien nog een duel tegoed.

Meer uit Voetbal

Messi wil Neymar bij Brazilië zien op WK voetbal

BUENOS AIRES (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi vindt dat Neymar met Brazilië mee moet naar het WK voetbal. "We willen de beste spelers erbij hebben en Neymar, ongeacht zijn vorm, zal daar altijd bij horen," zei Messi in het programma Lo del Pollo. "Het zou fantastisch zijn om hem op het WK te zien, gezien wat hij betekent voor Brazilië en voor het voetbal."

29 minuten geleden
Drie openingsceremonies met mondiale popsterren op WK voetbal

LOS ANGELES (ANP) - Wereldbond FIFA heeft voor het komende WK voetbal drie aparte openingsceremonies bedacht. Tal van sterren uit de muziekwereld zullen optreden bij de openingswedstrijden in de gastlanden Verenigde Staten, Canada en Mexico.

1 uur geleden
Voetbalsters PSV voor het eerst landskampioen na thuiszege op ADO

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV zijn vrijdagavond voor het eerst in de clubhistorie landskampioen geworden. De Eindhovenaren verzekerden zich in de voorlaatste speelronde van de Vrouwen Eredivisie van de titel door thuis met 2-0 van ADO Den Haag te winnen.

12 uur geleden
Ajacied Mokio verkiest nationale elftal DR Congo boven België

AMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio verkiest het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo boven dat van België. Dat heeft de 18-jarige verdedigende middenvelder van Ajax vrijdag bekendgemaakt op sociale media. "Ik ben Congolees in hart en nieren", schrijft de in Gent geboren voetballer. "En het is onder deze kleuren dat ik het volgende hoofdstuk van mijn verhaal wil schrijven."

13 uur geleden
Weghorst en Wijndal beschikbaar voor Ajax tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.

16 uur geleden
Real bestraft spelers Valverde en Tchouaméni met hoge boete

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.

16 uur geleden
Feyenoord-coach Van Persie verbaasd over nieuws rond Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.

17 uur geleden