Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City dankt invaller Agüero

Manchester City dankt invaller Agüero

SHEFFIELD (ANP) - Manchester City heeft in de Premier League moeizaam gewonnen van Sheffield United. De titelverdediger kwam pas in de slotfase van de uitwedstrijd tot scoren: 0-1. Het was invaller Sergio Agüero die het verschil maakte. De Argentijn tikte een scherpe voorzet van Kevin De Bruyne van dichtbij in.

City liet voor de rust enkele grote kansen liggen. Gabriel Jesus miste zelfs een strafschop. Doelman Dean Henderson redde bekwaam. Dankzij Agüero, de vervanger van Jesus, liep de achterstand op koploper Liverpool niet verder op. City heeft als nummer twee nu dertien punten minder dan de lijstaanvoerder, die donderdag bij Wolverhampton Wanderers aantreedt.

Bournemouth versloeg op eigen veld Brighton & Hove Albion met 3-1. Davy Pröpper speelde bij de bezoekers de gehele wedstrijd.

Everton gaf in de thuiswedstrijd tegen Newcastle United in de extra tijd een voorsprong van 2-0 uit handen: 2-2.

In de onderste regionen behaalde Aston Villa een kostbare zege tegen Watford: 2-1. Diep in de extra tijd maakte Ezri Konsa de winnende treffer. Ploeggenoot Anwar El Ghazi (ex-Ajax) speelde de gehele wedstrijd.

Meer uit Voetbal

Fitte Mbappé in selectie van Real voor kraker in München

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.

6 uur geleden
Nieuwe bondscoach Queiroz gaat met Ghana naar WK

ACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.

6 uur geleden
Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

9 uur geleden
Manchester United met tien man onderuit tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.

18 uur geleden
Liverpool-trainer Slot geeft hoop op vervolg in CL niet op

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.

23 uur geleden
Egurrola kijkt met Oranje uit naar duel met Franse teamgenoten

ZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.

23 uur geleden
FC Utrecht legt Telstar-trainer Correia vast

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.

1 dag geleden