Manchester City dankt invaller Agüero
SHEFFIELD (ANP) - Manchester City heeft in de Premier League moeizaam gewonnen van Sheffield United. De titelverdediger kwam pas in de slotfase van de uitwedstrijd tot scoren: 0-1. Het was invaller Sergio Agüero die het verschil maakte. De Argentijn tikte een scherpe voorzet van Kevin De Bruyne van dichtbij in.
City liet voor de rust enkele grote kansen liggen. Gabriel Jesus miste zelfs een strafschop. Doelman Dean Henderson redde bekwaam. Dankzij Agüero, de vervanger van Jesus, liep de achterstand op koploper Liverpool niet verder op. City heeft als nummer twee nu dertien punten minder dan de lijstaanvoerder, die donderdag bij Wolverhampton Wanderers aantreedt.
Bournemouth versloeg op eigen veld Brighton & Hove Albion met 3-1. Davy Pröpper speelde bij de bezoekers de gehele wedstrijd.
Everton gaf in de thuiswedstrijd tegen Newcastle United in de extra tijd een voorsprong van 2-0 uit handen: 2-2.
In de onderste regionen behaalde Aston Villa een kostbare zege tegen Watford: 2-1. Diep in de extra tijd maakte Ezri Konsa de winnende treffer. Ploeggenoot Anwar El Ghazi (ex-Ajax) speelde de gehele wedstrijd.
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP/DPA) - Wereldvoetbalbond FIFA houdt vol dat de bezoekerscijfers bij het WK kloppen, ondanks beelden van lege stoeltjes tijdens de tweede wedstrijd van het WK tussen Zuid-Korea en Tsjechië in Mexico afgelopen donderdag.
10 minuten geledenKANSAS CITY (ANP/RTR) - Het Engelse voetbalelftal is slachtoffer geworden van diefstal. Bij het team is materiaal voor de trainingen gestolen uit een transportbus.
53 minuten geledenINGLEWOOD (ANP/RTR) - De overtuigende zege van de Verenigde Staten op Paraguay (4-1) is volgens bondscoach Mauricio Pochettino van de VS het resultaat van teamprestatie, meer dan van de klasse van individuele spelers.
1 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Frenkie de Jong kijkt met veel vertrouwen uit naar het WK dat voor het Nederlands elftal zondag begint met een wedstrijd tegen Japan in het Dallas Stadium. "We hebben goede spelers en zijn onvoorspelbaar", zegt hij. "We hebben snelheid en fysieke kracht, zijn goed aan de bal en kunnen snel counteren. Ook hebben we voldoende 'lengte' voor spelhervattingen."
4 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Frenkie de Jong verwacht dat aanvallend spel beloond wordt op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Ik heb het gevoel dat het voetbal weer de goede kant op gaat", stelt de middenvelder van Oranje.
4 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - De voetballers van de Verenigde Staten zijn met een klinkende zege aan het WK begonnen. De ploeg van bondscoach Mauricio Pochettino versloeg Paraguay (4-1) in het Los Angeles Stadium in Inglewood.
6 uur geledenROME (ANP) - Gianni Infantino heeft zich niet populair gemaakt bij de supporters van de nationale voetbalploeg van Italië. De voorzitter van de FIFA grapte tijdens een interview met het Braziliaanse tv-station CazéTV dat hij het deelnemersveld van het WK misschien maar moet uitbreiden. "Misschien kwalificeert Italië zich wel voor een WK met 64 teams, of misschien gaan we wel naar 228 teams", zei hij. De wereldvoetbalbond heeft overigens 211 leden.
8 uur geleden