Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City boekt zonder Haaland weer eens een zege

Manchester City boekt zonder Haaland weer eens een zege

LUTON (ANP) - Zonder de aan zijn voet geblesseerde steraanvaller Erling Haaland heeft Manchester City met 2-1 van Luton gewonnen. De Engelse landskampioen maakte in de uitwedstrijd tegen de gepromoveerde club een einde aan een reeks van vier competitiewedstrijden zonder overwinning.

Makkelijk ging het niet voor Manchester City. Luton nam in de blessuretijd van de eerste helft verrassend een 1-0 voorsprong door een doelpunt van Elijah Adebayo. Dat was gezien de kansen van City tegen de verhouding in, maar na de pauze maakte de regerend landskampioen, met Nathan Aké in de basis, toch gelijk. Bernardo Silva schoot in de verre hoek raak. Daarna stoomde de ploeg van coach Pep Guardiola door. Jack Grealish zette City drie minuten na de gelijkmaker op voorsprong. In de laatste minuut van de blessuretijd kreeg Luton nog een corner. Ook de doelman meldde zich voorin, maar de bal ging er niet in. Manchester City pakte hiermee toch de 3 punten.

Guardiola meldde voor het begin van de wedstrijd dat Haaland afwezig zou zijn. Het is niet duidelijk hoe lang de Noor met zijn voetblessure aan de kant moet blijven.

Everton versloeg Chelsea met 2-0. De doelpunten kwamen op naam van Abdoulaye Doucoure en Lewis Dobbin. Fulham haalde op eigen veld met 5-0 uit tegen West Ham United.

Meer uit Voetbal

Deense middenvelder Jensen langer bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft het contract van de Deense middenvelder Victor Jensen opengebroken en verlengd tot de zomer van 2027. "Een keuze die weinig supporters zal verrassen. Jensen is dit seizoen een van de absolute sterkhouders in het elftal van hoofdtrainer Ron Jans", meldt FC Utrecht in een bericht op de clubsite.

53 minuten geleden
Voormalig Ecuadoraans international op straat doodgeschoten

GUAYAQUIL (ANP/DPA) - Voormalig Ecuadoraans voetbalinternational Mario Pineida is op straat in Guayaquil doodgeschoten. Zijn club, Barcelona SC, maakte dit in een verklaring "met diepe spijt" bekend. "Dit trieste nieuws stemt ons zeer bedroefd", meldt de club.

4 uur geleden
Groningen-coach Lukkien verlengt aflopend contract met twee jaar

GRONINGEN (ANP) - Dick Lukkien blijft ook na dit seizoen trainer van FC Groningen. De 53-jarige Veendammer heeft zijn aflopende contract met twee jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 aan de huidige nummer 5 van de Eredivisie verbonden.

5 uur geleden
Feyenoord verliest ook van Heerenveen en ligt uit KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord incasseert klap op klap in de slotfase van de eerste seizoenshelft. De ploeg van Robin van Persie leed tegen sc Heerenveen (2-3) de zevende nederlaag in negen duels en ligt uit de KNVB-beker.

8 uur geleden
Almere City schakelt Fortuna Sittard uit in KNVB-beker

SITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.

15 uur geleden
Paris Saint-Germain wint ook de FIFA Intercontinental Cup

DOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).

16 uur geleden
Ajax scoort zeven keer in bekerduel met Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).

16 uur geleden