Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City boekt zonder Haaland weer eens een zege

Manchester City boekt zonder Haaland weer eens een zege

LUTON (ANP) - Zonder de aan zijn voet geblesseerde steraanvaller Erling Haaland heeft Manchester City met 2-1 van Luton gewonnen. De Engelse landskampioen maakte in de uitwedstrijd tegen de gepromoveerde club een einde aan een reeks van vier competitiewedstrijden zonder overwinning.

Makkelijk ging het niet voor Manchester City. Luton nam in de blessuretijd van de eerste helft verrassend een 1-0 voorsprong door een doelpunt van Elijah Adebayo. Dat was gezien de kansen van City tegen de verhouding in, maar na de pauze maakte de regerend landskampioen, met Nathan Aké in de basis, toch gelijk. Bernardo Silva schoot in de verre hoek raak. Daarna stoomde de ploeg van coach Pep Guardiola door. Jack Grealish zette City drie minuten na de gelijkmaker op voorsprong. In de laatste minuut van de blessuretijd kreeg Luton nog een corner. Ook de doelman meldde zich voorin, maar de bal ging er niet in. Manchester City pakte hiermee toch de 3 punten.

Guardiola meldde voor het begin van de wedstrijd dat Haaland afwezig zou zijn. Het is niet duidelijk hoe lang de Noor met zijn voetblessure aan de kant moet blijven.

Everton versloeg Chelsea met 2-0. De doelpunten kwamen op naam van Abdoulaye Doucoure en Lewis Dobbin. Fulham haalde op eigen veld met 5-0 uit tegen West Ham United.

Meer uit Voetbal

Sevilla-coach Almeyda zeven duels geschorst na wangedrag

SEVILLA (ANP) - Matías Almeyda is woensdag voor zeven wedstrijden geschorst nadat hij afgelopen weekend een rode kaart kreeg bij het duel tussen Sevilla en Alavés (1-1). De Argentijnse coach van Sevilla werd weggestuurd, maar liep daarna boos het veld in om bezwaar te maken bij de scheidsrechter.

58 minuten geleden
Real Madrid boos na vermeend racisme tegen Vinicius Júnior

LISSABON (ANP/RTR) - Spelers van Real Madrid zijn boos op Benfica-speler Gianluca Prestianni na zijn vermeende racistische uitlatingen tegen Real Madrid-aanvaller Vinicius Júnior dinsdagavond. Onder anderen vedette Kylian ⁠Mbappé zegt de opmerkingen te hebben gehoord. "We kunnen niet accepteren dat een speler in het belangrijkste Europese toernooi zich zo gedraagt. Deze man verdient het niet meer om in de Champions League te spelen", zei ⁠Mbappé na de 1-0-zege in Lissabon.

3 uur geleden
Vinicius Júnior schiet Real Madrid naar zege op Benfica

LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.

16 uur geleden
Salzburg neemt afscheid van trainer Letsch

WENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.

16 uur geleden
Sparta Rotterdam houdt NEC op gelijkspel

ROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).

17 uur geleden
Aanvaller Lang helpt Galatasaray aan zege op Juventus

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.

18 uur geleden
NEC mist aanvoerder Chery in uitduel met Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.

19 uur geleden