Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City boekt zonder Haaland weer eens een zege

Manchester City boekt zonder Haaland weer eens een zege

LUTON (ANP) - Zonder de aan zijn voet geblesseerde steraanvaller Erling Haaland heeft Manchester City met 2-1 van Luton gewonnen. De Engelse landskampioen maakte in de uitwedstrijd tegen de gepromoveerde club een einde aan een reeks van vier competitiewedstrijden zonder overwinning.

Makkelijk ging het niet voor Manchester City. Luton nam in de blessuretijd van de eerste helft verrassend een 1-0 voorsprong door een doelpunt van Elijah Adebayo. Dat was gezien de kansen van City tegen de verhouding in, maar na de pauze maakte de regerend landskampioen, met Nathan Aké in de basis, toch gelijk. Bernardo Silva schoot in de verre hoek raak. Daarna stoomde de ploeg van coach Pep Guardiola door. Jack Grealish zette City drie minuten na de gelijkmaker op voorsprong. In de laatste minuut van de blessuretijd kreeg Luton nog een corner. Ook de doelman meldde zich voorin, maar de bal ging er niet in. Manchester City pakte hiermee toch de 3 punten.

Guardiola meldde voor het begin van de wedstrijd dat Haaland afwezig zou zijn. Het is niet duidelijk hoe lang de Noor met zijn voetblessure aan de kant moet blijven.

Everton versloeg Chelsea met 2-0. De doelpunten kwamen op naam van Abdoulaye Doucoure en Lewis Dobbin. Fulham haalde op eigen veld met 5-0 uit tegen West Ham United.

Meer uit Voetbal

De Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal bij KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."

6 uur geleden
FIFA maakt schorsing Prestianni om racisme wereldwijd

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.

11 uur geleden
FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

17 uur geleden
Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

1 dag geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

1 dag geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

1 dag geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

1 dag geleden