Manchester City blijft zonder puntenverlies in Premier League
MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft ook het zesde duel van dit seizoen in de Premier League gewonnen. De kampioen was in een thuisduel te sterk voor Nottingham Forest (2-0). Die stand stond na 14 minuten al op het scorebord.
Phil Foden opende in de 7e minuut de score en Erling Haaland vierde 7 minuten later zijn 44e doelpunt in 41 competitieduels met City. Nathan Aké mocht na een klein uur invallen bij de laatste winnaar van de Champions League. Ibrahim Sangaré werd in de 56e minuut gewisseld bij de bezoekers. De oud-speler van PSV had toen al een gele kaart gekregen.
City speelde bijna een helft met een man minder. Rodri kreeg in de 46e minuut de rode kaart omdat hij tijdens een opstootje Morgan Gibbs-White bij zijn keel greep.
Luton Town hield een punt over aan het thuisduel met Wolverhampton (1-1). Tahith Chong en Tim Krul bleven op de bank bij de nieuwkomer in de Premier League. Het duel tussen Crystal Palace en Fulham leverde geen treffers op (0-0). Jairo Riedewald kreeg geen speeltijd bij Crystal Palace.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.
5 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.
6 minuten geledenLUIK (ANP/Belga) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo hebben een oefenwedstrijd tegen Denemarken met 0-0 gelijkgespeeld. De wedstrijd tegen de Denen, die zich niet wisten te kwalificeren voor het WK, vond plaats in het Belgische Luik. De Congolezen bereiden zich in België voor op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
21 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong is vanaf nu de tweede aanvoerder van het Nederlands elftal. Dat werd woensdag duidelijk toen bondscoach Ronald Koeman in de oefenwedstrijd tegen Algerije aanvoerder Virgil van Dijk halverwege van het veld haalde.
23 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Robin Roefs heeft woensdag zijn debuut voor het Nederlands elftal gemaakt. De 23-jarige doelman van Sunderland kwam in de thuiswedstrijd tegen Algerije na rust als vervanger van Bart Verbruggen in het veld.
31 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Memphis Depay is woensdag tegen Algerije aan zijn 109e wedstrijd voor het Nederlands elftal begonnen. De 32-jarige aanvaller van Corinthians verving halverwege Crysencio Summerville en kwam daarmee qua aantal interlands op gelijke hoogte met Rafael van der Vaart. Depay debuteerde in oktober 2013 in het door Oranje met 2-0 gewonnen uitduel met Turkije.
32 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft per direct afscheid genomen van trainer Melvin Boel. De 39-jarige trainer had net zijn eerste seizoen afgemaakt en had nog een contract voor twee seizoenen in Deventer. "Na een intensieve en open evaluatie van het afgelopen seizoen kwamen beide partijen gezamenlijk tot de conclusie dat het beter is om uit elkaar te gaan", meldt de club.
1 uur geleden