Manchester City blijft zonder puntenverlies in Premier League
MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft ook het zesde duel van dit seizoen in de Premier League gewonnen. De kampioen was in een thuisduel te sterk voor Nottingham Forest (2-0). Die stand stond na 14 minuten al op het scorebord.
Phil Foden opende in de 7e minuut de score en Erling Haaland vierde 7 minuten later zijn 44e doelpunt in 41 competitieduels met City. Nathan Aké mocht na een klein uur invallen bij de laatste winnaar van de Champions League. Ibrahim Sangaré werd in de 56e minuut gewisseld bij de bezoekers. De oud-speler van PSV had toen al een gele kaart gekregen.
City speelde bijna een helft met een man minder. Rodri kreeg in de 46e minuut de rode kaart omdat hij tijdens een opstootje Morgan Gibbs-White bij zijn keel greep.
Luton Town hield een punt over aan het thuisduel met Wolverhampton (1-1). Tahith Chong en Tim Krul bleven op de bank bij de nieuwkomer in de Premier League. Het duel tussen Crystal Palace en Fulham leverde geen treffers op (0-0). Jairo Riedewald kreeg geen speeltijd bij Crystal Palace.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
3 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
3 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
6 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
10 uur geleden