Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City blijft zonder puntenverlies in Premier League

Manchester City blijft zonder puntenverlies in Premier League

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft ook het zesde duel van dit seizoen in de Premier League gewonnen. De kampioen was in een thuisduel te sterk voor Nottingham Forest (2-0). Die stand stond na 14 minuten al op het scorebord.

Phil Foden opende in de 7e minuut de score en Erling Haaland vierde 7 minuten later zijn 44e doelpunt in 41 competitieduels met City. Nathan Aké mocht na een klein uur invallen bij de laatste winnaar van de Champions League. Ibrahim Sangaré werd in de 56e minuut gewisseld bij de bezoekers. De oud-speler van PSV had toen al een gele kaart gekregen.

City speelde bijna een helft met een man minder. Rodri kreeg in de 46e minuut de rode kaart omdat hij tijdens een opstootje Morgan Gibbs-White bij zijn keel greep.

Luton Town hield een punt over aan het thuisduel met Wolverhampton (1-1). Tahith Chong en Tim Krul bleven op de bank bij de nieuwkomer in de Premier League. Het duel tussen Crystal Palace en Fulham leverde geen treffers op (0-0). Jairo Riedewald kreeg geen speeltijd bij Crystal Palace.

Meer uit Voetbal

Ajax-doelman Pasveer dicht bij terugkeer naar Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax-doelman Remko Pasveer staat voor een terugkeer bij Heracles Almelo. De hekkensluiter van de Eredivisie verwacht zijn komst woensdag te kunnen afronden, bevestigt een woordvoerder na berichtgeving van Voetbal International en De Telegraaf. "Het is in een dusdanig stadium dat we ervan uitgaan dat het rondkomt."

39 minuten geleden
Kompany zegt nog niet of Bayern met beste ploeg tegen PSV begint

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany wilde nog niet vertellen of hij woensdag met zijn beste ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "We beschikken over een vrijwel fitte selectie", zei hij op een persconferentie. "We hebben ook spelers die de laatste weken heel veel minuten hebben gemaakt. Ik heb alle vertrouwen in de spelers die ik opstel."

13 uur geleden
Ajax-trainer Grim: zelf winnen en daarna zien we het wel

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."

19 uur geleden
Bosz verwacht niet dat PSV resultaat cadeau krijgt van Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."

20 uur geleden
PSV'er Wanner heeft nog geen keuze gemaakt over interlandloopbaan

EINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."

22 uur geleden
Berghuis traint weer mee met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.

22 uur geleden
PSV hoopt op Til en Salah-Eddine voor cruciaal duel met Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."

22 uur geleden