Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City begint zonder Agüero en Laporte

Manchester City begint zonder Agüero en Laporte

MANCHESTER (ANP) - Manchester City kan maandag bij de eerste wedstrijd van het seizoen in de Premier League nog niet beschikken over Sergio Agüero en Aymeric Laporte. Agüero, de topschutter uit Argentinië, is nog niet helemaal hersteld van een operatie aan de knie die hij eind vorig seizoen onderging. Bij Laporte werd eerder het coronavirus geconstateerd.

Riyad Mahrez, die ook positief testte op het virus, is wel weer beschikbaar. De nummer 2 van het afgelopen seizoen speelt uit bij Wolverhampton Wanderers. City kwam in het eerste speelweekeinde van de Premier League nog niet in actie.

"Agüero heeft nog niet met de groep getraind", zei coach Pep Guardiola. "Dat betekent automatisch dat de wedstrijd nog te vroeg komt voor hem. Aymeric is weliswaar hersteld van corona, maar was vandaag pas voor de eerste keer weer bij ons."

Nathan Aké is een van de nieuwelingen bij Manchester City. Volgens Guardiola doet de Nederlandse verdediger het goed. "Maar laten we niet vergeten dat hij wat tijd nodig heeft om zich aan te passen in een zeer competitieve selectie. Nathan is achterin op meerdere posities inzetbaar. Misschien als er blessures zijn, krijgt hij binnenkort een kans."

Meer uit Voetbal

Feyenoord accepteert schorsing van één duel voor Borges

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal voor Gonçalo Borges. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 24-jarige aanvaller is daarmee voor twee wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk.

16 minuten geleden
Doelman Paes tekent contract tot medio 2029 bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de transfer van doelman Maarten Paes afgerond. De 27-jarige keeper komt per direct over van de Amerikaanse club FC Dallas en heeft een contract getekend tot medio 2029, meldt de Amsterdamse club in een persbericht. De transfer zat eraan te komen; Paes bekeek zondag de wedstrijd tegen Excelsior al vanaf de tribune.

43 minuten geleden
Feyenoord verhuurt verdediger Plug aan FC Dordrecht

ROTTERDAM (ANP) - Jan Plug verruilt Feyenoord op huurbasis voor FC Dordrecht, tot het eind van het seizoen. De 20-jarige verdediger krijgt daar volgens Feyenoord kans op meer speelminuten in het betaalde voetbal. Plug kwam dit seizoen vijf keer in actie in de Eredivisie, waarvan een keer als basisspeler. Ook maakte hij minuten in de Europa League.

4 uur geleden
Ajax maakt einde aan huurovereenkomst van McConnell

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en James McConnell zijn definitief uit elkaar. In gezamenlijk overleg is besloten de huurovereenkomst van de speler met Liverpool stop te zetten. McConnell maakte sinds begin januari al geen deel meer uit van de selectie van Ajax.

4 uur geleden
Arbiter Nijhuis rest van het seizoen uitgeschakeld door blessure

ZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Bas Nijhuis komt de rest van het seizoen niet meer in actie vanwege de achillespeesblessure die hij afgelopen dinsdag opliep. "Dit seizoen dat kun je wel vergeten", zei Nijhuis maandag in de ochtendshow van radiozender 538.

7 uur geleden
Arsenal wint grootste geldprijs ooit in vrouwenvoetbal

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.

17 uur geleden
Geen winnaar bij duel tussen FC Volendam en Go Ahead Eagles

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.

18 uur geleden