Manchester City aangeklaagd voor wangedrag spelers tegen Spurs
MANCHESTER (ANP) - De Engelse voetbalbond FA heeft Manchester City aangeklaagd om het gedrag van enkele spelers tijdens het competitieduel met Tottenham Hotspur van zondag (3-3). Diverse City-spelers werden woedend toen de scheidsrechter in de laatste minuut verzuimde de voordeelregel toe te passen, waardoor Manchester City de kans op de overwinning werd ontnomen.
Het halve elftal van City belaagde arbiter Simon Hooper na zijn omstreden beslissing. Rond de middenlijn werd een overtreding gemaakt op Erling Haaland, die in balbezit bleef en zijn ploeggenoot Jack Grealish op maat bediende. Toen Grealish alleen op de keeper leek af te gaan, floot de scheidsrechter alsnog voor de overtreding, waarna boze City-spelers verhaal kwamen halen.
De Engelse voetbalbond is van mening dat de landskampioen heeft nagelaten ervoor te zorgen dat de spelers zich fatsoenlijk gedroegen. Manchester City heeft tot donderdag de tijd om te reageren op de aanklacht.
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
10 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
11 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
17 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
17 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
19 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden