Man verdacht van doden ex-vrouw en vijf anderen in Mississippi
MEMPHIS (ANP) - In de Amerikaanse plaats Arkabutla, een gehucht met nog geen driehonderd inwoners ten zuiden van Memphis, zijn vrijdag zes mensen om het leven gekomen bij een schietpartij. Een 52-jarige man schoot volgens de politie eerst in een winkel iemand dood, waarna hij zijn ex-vrouw en vier anderen op verschillende locaties doodschoot.
De korpschef van de plaats in Mississippi zegt tegen The New York Times dat hij in meer dan twee decennia niet met zo'n gewelddadig incident te maken kreeg. In de woning van de ex-vrouw was ook een man die door de verdachte met een vuurwapen werd geslagen, maar niet is neergeschoten.
Het motief van de verdachte, die vrijdagmiddag werd gearresteerd, is niet duidelijk. Hij had drie vuurwapens bij zich. Hoewel hij volgens de politie enkele slachtoffers kende, lijkt het erop dat hij ook willekeurig op mensen heeft geschoten.
Meer uit Buitenland
TEHERAN (ANP/RTR) - Het nucleaire programma van Iran vormt volgens het Iraanse nieuwsagentschap Tasnim geen onderdeel van het memorandum van overeenstemming waar Iran en de VS aan de hand van Pakistan aan werken. Nucleaire onderhandelingen worden gevoerd na aanvaarding van het voorlopige akkoord en de verlenging van het bestand met zestig dagen.
4 minuten geledenISLAMABAD (ANP/RTR) - Bemiddelaar Pakistan ziet "een betekenisvolle vooruitgang" in de onderhandelingen tussen Iran en de VS die zicht biedt op "een positieve en duurzame uitkomst". Dit zei de Pakistaanse minister van Buitenlandse Zaken Mohammad Ishaq Dar.
39 minuten geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - De man die zaterdag werd doodgeschoten bij een controlepost bij het Witte Huis, had eerder meerdere aanvaringen met Amerikaanse veiligheidsdiensten en de politie. Dat melden Amerikaanse media, waaronder CNN.
3 uur geledenKYIV (ANP) - De Oekraïense hoofdstad Kyiv is in de nacht van zaterdag op zondag bestookt met ballistische raketten. Volgens de autoriteiten raakten zeker vijf mensen gewond, van wie er één naar het ziekenhuis is gebracht.
6 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Prominente Republikeinen uiten kritiek op de voorwaarden van het mogelijke akkoord dat de Amerikaanse president Donald Trump met Iran onderhandelt om de oorlog te beëindigen. Ze vrezen dat Teheran daardoor zijn machtspositie in de regio behoudt of zelfs versterkt.
6 uur geledenTEHERAN (ANP) - Iraanse media spreken tegen dat de Straat van Hormuz volledig wordt heropend als onderdeel van het aangekondigde vredesakkoord met de Verenigde Staten. Volgens Al Jazeera noemt staatspersbureau Fars die bewering van de Amerikaanse president Donald Trump "ver van de realiteit".
8 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Rond het Witte Huis in Washington is een grote politiemacht op de been na meldingen van schoten. Journalisten op het terrein kregen opdracht dekking te zoeken en werden naar de persruimte gebracht. Het Witte Huis is volgens hen op slot gegaan.
8 uur geleden