Man slaat vrouw gebroken kaak op terras in Tilburg
TILBURG (ANP) - De politie heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag in Tilburg een 32-jarige man aangehouden omdat hij op het terras van een cafetaria twee vrouwen zonder aanleiding zou hebben mishandeld. Een van de slachtoffers, een 20-jarige vrouw uit Sprang-Capelle, liep een gebroken kaak op.
De man viel op het terras eerst verschillende vrouwen lastig, zo vertelde de 20-jarige vrouw volgens de politie. Vervolgens schold hij haar uit en sloeg haar met gebalde vuisten twee keer in haar gezicht. De vrouw werd met de ambulance naar het ziekenhuis gebracht, waar ze een gebroken kaak bleek te hebben.
De vrouw heeft aangifte gedaan, evenals een 21-jarige vrouw uit Waalwijk. Zij nam het volgens de politie op voor haar vriendin, waarna de man ook haar sloeg.
De verdachte is volgens de politie al eerder aangehouden voor onder meer belediging en bedreiging.
Meer uit Binnenland
DEVENTER (ANP) - De gemeente Zwolle, de gemeente Deventer, de politie en voetbalclubs Go Ahead Eagles en PEC Zwolle zijn "zeer teleurgesteld" dat de wedstrijd tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle zondagmiddag na een ontruimingsactie van de ME van start moest gaan zonder gevuld uitvak. Dat laten ze in een gezamenlijke verklaring weten.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De gemeente Eindhoven feliciteert PSV met de landstitel en kondigt aan dat de huldiging dinsdag plaatsvindt op het Stadhuisplein.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De douane heeft zaterdag ruim 1400 kilo cocaïne gevonden in de haven van Rotterdam. De drugs waren verspreid over drie containers, waarbij "afwijkingen" werden gezien, meldt het Openbaar Ministerie.
4 uur geledenNIJKERK (ANP) - De politie neemt een video over de explosie bij het Israëlcentrum in Nijkerk mee in het onderzoek. Dat zegt een woordvoerster van de politie. Die video is door de pro-Iraanse groep Harakat Ashab al-Yamin al-Islamiya (HAYI) online gezet. Vrijdagavond ontplofte er een voorwerp bij het hek van het gebouw waar de stichting Christenen voor Israël is gehuisvest. De schade bleef beperkt en er raakte niemand gewond.
6 uur geledenNIJKERK (ANP) - De pro-Iraanse groep Harakat Ashab al-Yamin al-Islamiya (HAYI) heeft een video online gezet over de explosie in Nijkerk. Dat meldt de SITE Intelligence Group, een Amerikaanse groep die wereldwijd extremistische groeperingen monitort. Onduidelijk is of de beweging de ontploffing daarmee opeist.
16 uur geledenNIJKERK (ANP) - Burgemeester Tinet de Jonge-Ruitenbeek van Nijkerk noemt de explosie bij het Israëlcentrum onacceptabel. Ze is zaterdag bij het centrum geweest om met de medewerkers te praten. "Ik ben onder de indruk van hun veerkracht."
1 dag geledenNIJKERK (ANP) - De politie is een uitgebreid onderzoek begonnen naar de explosie vrijdagavond laat bij het Israëlcentrum in Nijkerk (Gelderland). Er is sporenonderzoek gedaan en zaterdag volgt een buurtonderzoek. Volgens de politie is gebleken dat een in het zwart geklede persoon het explosief bij het pand heeft geplaatst.
1 dag geleden