Man slaat vrouw gebroken kaak op terras in Tilburg
TILBURG (ANP) - De politie heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag in Tilburg een 32-jarige man aangehouden omdat hij op het terras van een cafetaria twee vrouwen zonder aanleiding zou hebben mishandeld. Een van de slachtoffers, een 20-jarige vrouw uit Sprang-Capelle, liep een gebroken kaak op.
De man viel op het terras eerst verschillende vrouwen lastig, zo vertelde de 20-jarige vrouw volgens de politie. Vervolgens schold hij haar uit en sloeg haar met gebalde vuisten twee keer in haar gezicht. De vrouw werd met de ambulance naar het ziekenhuis gebracht, waar ze een gebroken kaak bleek te hebben.
De vrouw heeft aangifte gedaan, evenals een 21-jarige vrouw uit Waalwijk. Zij nam het volgens de politie op voor haar vriendin, waarna de man ook haar sloeg.
De verdachte is volgens de politie al eerder aangehouden voor onder meer belediging en bedreiging.
Meer uit Binnenland
DUBAI (ANP) - Door de situatie in het Midden-Oosten vliegt KLM ook zondag niet van Dubai naar Nederland, laat de luchtvaartmaatschappij weten. De vlucht werd zaterdag al afgelast vanwege de aanvallen op Iran.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het ministerie van Buitenlandse Zaken heeft reisadviezen van nog vijf landen in de buurt van Iran aangescherpt. Het reisadvies voor heel Bahrein, Jordanië, Koeweit en Qatar is nu oranje, wat betekent dat wordt aanbevolen hier alleen naartoe te reizen als het noodzakelijk is.
3 uur geledenHEERHUGOWAARD (ANP) - De gedetineerde die een gevangenisbewaarster zaterdagmiddag in de penitentiaire inrichting in Heerhugowaard stak, verwondde haar met een scherpe scherf van een bord in haar nek en gezicht. Daarna gijzelde hij haar. Nadat de verdachte onder controle was, is de vrouw naar het ziekenhuis gebracht.
4 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Ook zondag zendt de NOS extra journaals uit in verband met de ontwikkelingen in en rondom Iran. In de ochtend is ieder uur een kort NOS Journaal te zien van vijf minuten, laat de omroep weten.
5 uur geledenHEERHUGOWAARD (ANP) - In de gevangenis in Heerhugowaard is zaterdagmiddag een steekincident en daarna een gijzeling door een gedetineerde geweest. Dat laat de politie weten. Het gevaar is inmiddels voorbij; de gedetineerde is onder controle, aldus de politie.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het ministerie van Buitenlandse Zaken heeft een negatief reisadvies gegeven voor Irak, Israël, Libanon en de Palestijnse gebieden. In die landen of gebieden geldt nu de kleurcode rood, omdat het er te gevaarlijk is. "Wat uw situatie ook is, reis er niet heen," aldus het ministerie.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De demonstratie in Den Haag tegen het Iraanse regime is veranderd in een feest nadat er zaterdagmiddag steeds meer berichten kwamen dat ayatollah Ali Khamenei bij een van de aanvallen van Israël en de Verenigde Staten is gedood. Dat nieuws verspreidde zich snel op het Malieveld, zag een ANP-verslaggever. De mensen waren uitzinnig van blijdschap en vielen elkaar emotioneel in de armen.
7 uur geleden