Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Man rijdt 235 kilometer per uur en raakt rijbewijs kwijt

Man rijdt 235 kilometer per uur en raakt rijbewijs kwijt

DEN HAAG (ANP) - Een man is zijn rijbewijs kwijtgeraakt, omdat hij veel te hard reed op de snelweg en in de bebouwde kom. Dat meldt de politie op Twitter. De chauffeur werd bij een snelheidscontrole op de A4 bij Den Haag gespot toen hij 235 kilometer per uur reed op een plek waar je 100 kilometer per uur mag.

Agenten probeerden daarop de auto te stoppen door met de sirene aan achter de auto te rijden. Dat lukte niet, want de man probeerde er snel vandoor te gaan. Zo haalde hij op de A4 mensen van recht in en negeerde hij in Rijswijk op de Prinses Beatrixlaan een rood stoplicht. Hij reed daar 180 kilometer per uur.

In een woonwijk in Delft wist de politie de man tot stilstand te brengen, nadat hij de macht over het stuur verloren had. De chauffeur is direct aangehouden, zijn rijbewijs en auto zijn ingenomen.

Meer uit Binnenland

Volkszanger René Karst (59) overleden

DEN HAAG (ANP) - Volkszanger René Karst is op 59-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn management via Instagram bekendgemaakt. Karst scoorde grote hits met nummers als Atje Voor De Sfeer en Liever Te Dik In De Kist.

3 uur geleden
Paul van Gorcum, de Baron in Bassie & Adriaan, overleden

OEGSTGEEST (ANP) - Acteur en regisseur Paul van Gorcum is op 91-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn secretariaat aan het ANP laten weten. Van Gorcum, vooral bekend van zijn rol als Baron van Neemweggen in de televisieserie Bassie en Adriaan, overleed in Oegstgeest.

4 uur geleden
Schrikker Stichting: eerder kinderen uit gezinshuis gehaald

AMSTERDAM (ANP) - Meerdere pleegkinderen zijn zo'n vier jaar geleden al weggehaald uit een gezinshuis in het noorden van het land, omdat ze er verkeerd werden behandeld. Het huis kwam deze week in het nieuws doordat twee kinderen van negen en tien jaar oud er jarenlang ernstig werden verwaarloosd en mishandeld.

4 uur geleden
Zitting over vergismoord Zweekhorst achter gesloten deuren

ROTTERDAM (ANP) - De rechtbank in Rotterdam behandelt vrijdag een zitting over de vergismoord op GGZ-directeur Rob Zweekhorst (44) achter gesloten deuren. De rechtbank wilde zonder pers en publiek in de zaal een getuige horen. "Gelet op zijn veiligheid zullen we de deuren sluiten", zei de voorzitter.

5 uur geleden
Aantal asielzoekers Ter Apel voor het eerst in weken onder limiet

TER APEL (ANP) - In het aanmeldcentrum in Ter Apel zitten voor het eerst sinds begin november minder dan 2000 asielzoekers. Omdat het aantal onder die afgesproken grens blijft, hoeft opvangorgaan COA geen nieuwe dwangsom van 50.000 euro te betalen. Het centrum zit wel nog behoorlijk vol.

5 uur geleden
Eerste matige vorst van het seizoen: onder -5 in Eelde

HOUTEN (ANP) - Het heeft voor de eerste keer dit winterseizoen matig gevroren. Vrijdagochtend daalde de temperatuur in het Groningse Eelde naar -5,4 graden. De eerste matige vorst is dit seizoen wat eerder dan normaal. Gemiddeld gebeurt dat volgens Weeronline rond 1 december.

6 uur geleden
Artsen boos over deepfakes waarin zij zogenaamd tips geven

AMSTERDAM (ANP) - Neuropsycholoog Erik Scherder van de Vrije Universiteit in Amsterdam gaat aangifte doen van deepfakevideo's waarin hij het gebruik van bepaalde medicijnen zou aanraden. Dat laat de hoogleraar donderdag weten aan het ANP. Scherder reageert op een uitzending van Pointer Checkt over dit onderwerp, die zondag op YouTube verschijnt.

17 uur geleden