
Man ramt politiewagen, agent met nekklachten naar ziekenhuis
DEN HAAG (ANP) - Een 34-jarige man is zaterdagavond na een achtervolging door Den Haag opgepakt nadat hij frontaal een politieauto had geramd. De politie meldt dat een agent met nek- en schouderklachten naar het ziekenhuis moest.
Op de Brigantijnlaan in de wijk Ypenburg is de man aangehouden, maar daar ging dus een achtervolging aan vooraf. Rond 19.00 uur reed de verdachte, die geen vaste woon- of verblijfplaats heeft, door het centrum van Den Haag. Omdat hij zogenoemd "opvallend rijgedrag" vertoonde gaven agenten hem een stopteken, wat hij negeerde. De man ging daarna met hoge snelheid ervandoor, aldus de politie.
De achtervolging eindigde een stuk buiten het centrum toen de verdachte met zijn auto frontaal op het politievoertuig reed. De agent is uit het ziekenhuis. De verdachte zit nog vast.
Meer uit Binnenland
UTRECHT (ANP) - Door een staking van NS-personeel rijden er dinsdag opnieuw landelijk geen NS-treinen. Dat meldt NS zondag, nadat spoorvakbond VVMC had aangekondigd de regionale staking in het westen uit te breiden naar de regio noordwest. NS zegt hierdoor "geen betrouwbare dienstregeling te kunnen bieden".
10 minuten geledenARNHEM (ANP) - De nieuwe plaquette die het programma Even tot hier onlangs bij de John Frostbrug in Arnhem had geplaatst, is vernield. Dat heeft de gemeente Arnhem zondag bevestigd na berichtgeving van De Gelderlander. De nieuwe plaquette verving een oud bronzen monument dat in april was vernield.
1 uur geledenAMERSFOORT (ANP) - Reizigersvereniging Rover is bezorgd om de aangekondigde uitbreiding van de NS-staking aankomende dinsdag. Directeur Freek Bos verwacht dat dit voor meer overlast zorgt. "Onverwachte uitbreidingen zullen de sympathie en steun verder doen afbrokkelen."
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Spoorvakbond VVMC gaat dinsdag in de hele Randstad staken. Volgens VVMC wordt naast de regio West ook in de regio Noord-West het werk neergelegd. De bond heeft een zogenoemde formele aanzegging naar NS gestuurd om de staking aan te kondigen.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Lopers die meedoen aan de Roparun hebben een regenachtige nacht achter de rug. Soms moesten de deelnemers schuilen, zegt een woordvoerder van Roparun, een estafetteloop van ruim 500 kilometer waarmee geld wordt ingezameld voor mensen met kanker.
4 uur geledenROCKANJE (ANP) - De politie zoekt zondagochtend niet verder naar een vrouw die aan het bevallen zou zijn in het natuurgebied Voornes Duin bij Rockanje (Zuid-Holland). "Er zijn geen nieuwe aanknopingspunten binnengekomen en we houden er sterk rekening mee dat er een valse melding is gedaan", zegt een woordvoerster van de politie.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het kinderboek Coco kan het! van schrijfster en illustrator Loes Riphagen is bekroond met een Platina Boek. De auteur ontving de onderscheiding omdat van het boek meer dan 150.000 exemplaren zijn verkocht.
6 uur geleden