Man pakt agent bij keel en geeft ander een vuistslag
TILBURG (ANP) - Een 25-jarige man uit Tilburg is zaterdagavond aangehouden omdat hij twee agenten heeft mishandeld. Hij pakte een van hen bij de keel en gaf de andere politieman, die zijn wapenstok gebruikte om zijn collega te helpen, een harde vuistslag tegen het hoofd. Ook een 55-jarige plaatsgenoot werd opgepakt omdat hij weigerde weg te gaan en voor openlijke geweldpleging. De agenten hebben aangifte gedaan van mishandeling.
De politie kwam af op een melding van beveiligers die een horecaterrein aan de Goirkekanaaldijk even na 21.30 hadden afgezet omdat bezoekers agressief werden. Ook belemmerden ze het personeel van de horecagelegenheid in hun werk. Toen de sfeer steeds grimmiger werd, grepen de agenten in en stuurden ze de groep onruststokers weg.
Daarop verzette de 55-jarige man zich en kreeg hij hulp van de 25-jarige Tilburger die de agenten te lijf ging. Beide mannen zitten vast voor verhoor.
Meer uit Binnenland
AMSTERDAM (ANP) - De voormalige televisiepresentator en politicus Carlo Strijk is op 59-jarige leeftijd overleden. Dat laat Niels Jens Uitvaartzorg weten aan het ANP namens de familie. Strijk overleed afgelopen week in zijn slaap.
1 uur geleden'T HARDE (ANP) - De brandweer heeft het sein brand meester gegeven voor de grote natuurbrand in 't Harde. Dat meldt de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland.
5 uur geledenHOUTEN (ANP) - Het warme en droge weer van de afgelopen dagen maakt in het weekend plaats voor fris en regenachtig lenteweer. Op zowel dodenherdenking als Bevrijdingsdag is het fris, met op maandag temperaturen tussen de 14 tot 16 graden. Op Bevrijdingsdag wordt het niet warmer dan 12 tot 16 graden.
5 uur geledenWEERT (ANP) - De natuurbrand tussen Weert en Budel is nog steeds onder controle en is daarom afgeschaald. De brandweer is er nog wel bij, maar met minder eenheden, meldt de veiligheidsregio. Er kan nog worden ingegrepen als het nodig is.
13 uur geledenWINSCHOTEN (ANP) - In Winschoten zijn twee mensen gewond geraakt. Dat is waarschijnlijk het gevolg van een steekincident, maar dat kan een woordvoerder van de politie Groningen niet met zekerheid zeggen. Ook is er vermoedelijk geschoten.
13 uur geleden'T HARDE (ANP) - Bij de natuurbrand op het militaire oefenterrein bij 't Harde lijkt het grootste gevaar te zijn geweken. Dat zegt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Noord- en Oost Gelderland. Alle civiele brandweereenheden gaan rond middernacht terug naar hun kazernes en dan neemt de brandweer van Defensie het over. Die is met meerdere voertuigen op het terrein om de situatie te monitoren en kleine oplaaiende vuurpluimpjes te blussen.
13 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De inzet van het luchtverdedigings- en commandofregat de Zr.Ms. Evertsen in het Middellandse Zeegebied wordt niet nogmaals verlengd, schrijven ministers Dilan Yeşilgöz (Defensie) en Tom Berendsen (Buitenlandse Zaken) in een brief aan de Tweede Kamer. Het schip hielp daar een Frans vliegdekschip bij het beveiligen van de oostelijke Middellandse Zee, na Iraanse drone-aanvallen op Cyprus.
21 uur geleden