Man overlijdt door ongeluk centrum Rotterdam
ROTTERDAM (ANP) - Door een verkeersongeval in het centrum van Rotterdam is zaterdagmiddag een man overleden. De man reed op een 3-wielig motorrijtuig. Volgens de politie waren er geen andere voertuigen bij het ongeval betrokken.
Het ongeluk was op de kruising van het Weena en de Diergaardesingel. Hulpdiensten kwamen ter plaatse, maar de man overleed vrijwel direct aan zijn verwondingen.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - Senator Martin van Rooijen is weer de lijsttrekker voor 50PLUS voor de Eerste Kamer. De partij heeft nu een zetel in de Senaat, maar verwacht door goede peilingen voor de Tweede Kamer een flinke winst te behalen.
53 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De Nederlandse Vereniging van Makelaars (NVM) steunt het voorstel van woonminister Elanor Boekholt-O'Sullivan om makelaars te verplichten zich in te schrijven in een beroepsregister. De makelaarsvereniging had alleen graag gezien dat makelaars die zich willen inschrijven moeten voldoen aan een opleidingseis en aantoonbaar vakbekwaam zijn.
55 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De ochtendspits is donderdag de drukste donderdagochtendspits van 2026, volgens Rijkswaterstaat. Op het drukste moment stond er 577 kilometer file. Net na 09.00 uur was daar nog 450 kilometer van over. Vooral rond de grote steden moeten automobilisten rekening houden met extra reistijd.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De grote Nederlandse dagbladen hebben donderdag een foto van Paulien Cornelisse op de voorpagina geplaatst. De 50-jarige schrijfster en cabaretière overleed woensdag aan de gevolgen van kanker.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Nederlandse musea hebben vorig jaar samen 31,6 miljoen bezoeken getrokken. Dat is een stijging van 2,6 procent vergeleken met een jaar eerder (30,8 miljoen), meldt de Museumvereniging. Het museumbezoek is daarmee bijna terug op het niveau van voor de coronaperiode. In het topjaar 2019 telden de musea 32,6 miljoen bezoeken.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De nieuwe wet die duidelijk moet maken of iemand als zelfstandige kan werken is concreter ingevuld, meldt minister Thierry Aartsen (Werk en Participatie, VVD) in een Kamerbrief. Zo moet een zzp'er minstens drie opdrachtgevers hebben gehad in het voorgaande en lopende kalenderjaar, om de zogenoemde zelfstandigentoets te doorstaan.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De rijksoverheid, provincies, gemeenten en onderwijsinstellingen gaan meer openbare broncodes gebruiken voor hun software. De organisaties hebben ook afgesproken meer te gaan samenwerken op softwareniveau, meldt het ministerie van Economische Zaken.
2 uur geleden