Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Man opgepakt voor opzettelijk inrijden op bestuurder brommobiel

Man opgepakt voor opzettelijk inrijden op bestuurder brommobiel

DEN BOSCH (ANP) - De politie heeft zaterdagmorgen een 41-jarige man uit Den Bosch aangehouden omdat hij opzettelijk met zijn auto zou zijn ingereden op een bestuurder van een brommobiel. De man wordt volgens de politie verdacht van een poging tot doodslag.

De aanrijding gebeurde donderdagmiddag op De Bossche Pad in Den Bosch. Volgens de politie liepen de gemoederen hoog op toen familieleden van de 20-jarige bestuurder van de brommobiel naar de plek van het ongeluk kwamen en bedreigingen uitten. Een 23-jarig familielid reed opzettelijk in op agenten, die daardoor een waarschuwingsschot moesten lossen, aldus de politie. Er werden donderdag al drie personen aangehouden. Twee verdachten (beiden 43 jaar) mochten vrijdag naar huis. De 23-jarige man zit nog vast.

Meer uit Binnenland

Minder treinen tussen Utrecht en Den Haag om defecte bovenleiding

UTRECHT (ANP) - Tussen Gouda Goverwelle en Den Haag Centraal rijden dinsdag de hele ochtend veel minder treinen door een defecte bovenleiding, meldt de NS.

1 uur geleden
Bob Vylan bedankt poppodium Doornroosje voor doorgaan optreden

NIJMEGEN (ANP) - Bobby Vylan van punkrapduo Bob Vylan heeft Doornroosje bedankt voor het laten doorgaan van hun optreden. Dat zei hij tijdens hun concert maandagavond in het Nijmeegse poppodium. Een medewerker van Doornroosje kwam hierbij op het podium en het publiek applaudisseerde.

8 uur geleden
Zevende arrestatie rond onrust Beverwijk en Heemskerk

BEVERWIJK (ANP) - De politie in Noord-Holland heeft rond de onrust in Beverwijk, Heemskerk en Haarlem een zevende arrestatie verricht. De persoon wordt verdacht van het plaatsen van "oproepen tot aanzetten tot geweld" op sociale media, meldt de politie. De identiteit en woonplaats van de verdachte zijn niet bekendgemaakt.

9 uur geleden
Extra toezichthouders op station en bussen bij Ter Apel

EMMEN (ANP) - Qbuzz zet tijdelijk twee extra toezichthouders in rond station Emmen. Dat doet de vervoerder naar aanleiding van incidenten op de buslijnen 73 en 74 die tussen Emmen en Ter Apel rijden, waar het aanmeldcentrum voor asielzoekers zit. Vakbonden uitten hun zorgen over de situatie en die neemt Qbuzz "zeer serieus".

9 uur geleden
Steel met mes gevonden op plaats delict dode man in Herkenbosch

HERKENBOSCH (ANP) - De Limburgse politie heeft op de plek waar maandagochtend een man gedood werd een zelfgemaakt voorwerp gevonden met een mes erop. De man uit Herkenbosch kwam rond 08.10 uur om het leven op de Van der Landelaan. De verdachte sloeg op de vlucht.

11 uur geleden
Onstuimig tijdens Prinsjesdag, dinsdagochtend windkracht 6

DEN HAAG (ANP) - Het weer blijft onstuimig op Prinsjesdag. Dinsdagochtend waait het nog steeds hard in Den Haag met windkracht 6, meldt Weeronline. In de loop van de ochtend neemt de windkracht iets af, maar er kunnen nog steeds windstoten tot 70 kilometer per uur voorkomen.

12 uur geleden
Zes jaar cel geëist tegen ouders van dode baby Helvoirt

DEN BOSCH (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft maandag zes jaar celstraf geëist tegen de ouders van een overleden baby uit Helvoirt (Noord-Brabant). Het jongetje, 17 dagen oud, overleed door ondervoeding. Volgens het OM kreeg hij onvoldoende geschikt voedsel van zijn ouders. Hun dieet bestond voornamelijk uit paddenstoelen.

13 uur geleden