Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Man opgepakt voor inrijden op agenten in Goes

Man opgepakt voor inrijden op agenten in Goes

GOES (ANP) - Een 21-jarige man uit Arnhem is in Goes opgepakt voor poging tot moord of doodslag op politieagenten. Hij reed in de nacht van vrijdag op zaterdag met zijn auto in op surveillerende agenten. De man reed over de fiets van een van hen heen en ging er toen vandoor. Even later kon hij aan de Cereshof worden aangehouden.

Mogelijk zat de man onder invloed achter het stuur. De politie heeft in elk geval direct zijn rijbewijs ingenomen. Ook is hij vastgezet voor nader onderzoek.

Elders in Zeeland, in Vlissingen, reed in dezelfde nacht een 17-jarige jongen met zijn scooter in op een politieagent. Ook hij is aangehouden, nadat hij de fiets van een agent had geraakt en daarna was doorgereden. Volgens de politie verzette de scooterrijder zich tegen zijn aanhouding en schold hij agenten uit. Op het bureau bleek dat hij te veel had gedronken. De jongen is vastgezet.

Meer uit Binnenland

Natuurmonumenten maakt zich 'ernstig zorgen' om natuur na branden

AMSTERDAM (ANP) - Natuurmonumenten maakt zich "ernstig zorgen" om de natuur vanwege de grote branden deze week. Dat zei lobbyist Nelleke Hijmans van de organisatie donderdagavond in talkshow Eva.

8 minuten geleden
Heidebrand Oirschot breidt zich niet meer uit

OIRSCHOT (ANP) - De brand op de Oirschotse Heide in Noord-Brabant is omsingeld en breidt zich naar verwachting niet meer uit. Dat meldt de veiligheidsregio Brabant-Zuidoost. De brandweer zal zeker tot middernacht bezig zijn met blussen. Het gebied is nog afgezet.

15 minuten geleden
Toestand burgemeester Roosendaal licht verbeterd, lang herstel

ROOSENDAAL (ANP) - De medische toestand van Mark Buijs, de burgemeester van Roosendaal, is licht verbeterd maar er is nog veel onduidelijk. Dat schrijft de gemeente op haar website. Naar verwachting gaat zijn herstel een lange tijd duren.

22 minuten geleden
Natuurbrand bij Weert breidt zich niet verder uit

WEERT (ANP) - De natuurbrand bij Weert breidt zich niet meer verder uit, zegt de veiligheidsregio. Volgens een woordvoerder beslaat de brand nu een gebied van naar schatting 700.000 vierkante meter, oftewel 70 hectare. Het lukt de brandweer om de brand binnen die zone te houden via zogeheten 'stoplijnen'.

2 uur geleden
Afgelopen dagen meerdere kleine brandjes op Oirschotse Hei

WINTELRE (ANP) - In de afgelopen dagen waren er al meerdere kleine brandjes op de Oirschotse Hei ten westen van Eindhoven. Die waren snel uit. Op de momenten dat die vuren uitbraken, waren militairen niet aan het oefenen op het terrein. Dat zegt de Koninklijke Marechaussee.

2 uur geleden
Vuur bij natuurbrand Weert gaat via boomtoppen

WEERT (ANP) - De natuurbrand bij Weert breidt zich steeds verder uit, meldt de veiligheidsregio. Het vuur springt op meerdere plekken over via boomtoppen.

4 uur geleden
Brandweer: natuurbrand op Oirschotse Hei nog niet onder controle

WINTELRE (ANP) - De brand op de Oirschotse Heide ten westen van Eindhoven is nog niet onder controle. Het vuur breidt zich nog uit, laat een woordvoerder van de brandweer weten. De brand heeft een geschatte omvang van ongeveer 500 bij 500 meter.

4 uur geleden