Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Man ontvoerd bij atletiekvereniging in Breda

Man ontvoerd bij atletiekvereniging in Breda

BREDA (ANP) - In Breda is in de nacht van vrijdag op zaterdag een man ontvoerd bij een atletiekvereniging aan de Dr. Schaepmanlaan. Het slachtoffer is een 24-jarige man, meldt een politiewoordvoerder. Hij werd rond middernacht meegenomen door vuurwapengevaarlijke verdachten. Zij droegen zwarte kleding met bivakmutsen.

Familieleden van de man maken zich ernstige zorgen om zijn gezondheid, meldt de politie. Hij is afhankelijk van medicatie. Het niet innemen van medicijnen kan de dood tot gevolg hebben, aldus de politie. Om wat voor medicatie het gaat, kan de politiewoordvoerder uit privacyredenen niet zeggen.

Het is onduidelijk welke kant het busje met de man opreed. "Het onderzoek is al sinds middernacht in volle gang", meldt de woordvoerder. Er zijn getuigen gehoord, maar onduidelijk is of veel mensen de ontvoering hebben zien gebeuren. Over het motief van de verdachten is nog niets bekend.

Onderzoek

Een ANP-fotograaf ter plaatse zag dat het politieonderzoek ter plaatse rond 08.00 uur in de afrondende fase was. Het onderzoek door de forensische opsporing gebeurde op een parkeerterrein tussen sportcomplexen in. Behalve de atletiekvereniging is in het gebied, dat grenst aan het Mastbos, ook onder meer een hockeyclub gevestigd.

De politie vraagt mensen met informatie 112 te bellen.

Meer uit Binnenland

15-jarige aangehouden na steekpartij in Numansdorp

NUMANSDORP (ANP) - Tijdens een ruzie in de Schubertstraat in het Zuid-Hollandse Numansdorp is een jongen gewond geraakt. Hij werd met een scherp voorwerp gestoken. Bij de ruzie waren meerdere jongeren betrokken, meldt de politie. De verdachte, een jongen van 15 uit Numansdorp, is aangehouden.

4 uur geleden
AZC Hoofddorp tijdelijk ontruimd om gaslucht

HOOFDDORP (ANP) - Een asielzoekerscentrum aan de Planeetbaan in Hoofddorp is tijdelijk ontruimd nadat er een gaslucht werd geroken, meldt de veiligheidsregio. Volgens NH Nieuws ging het om ongeveer vijfhonderd bewoners. Ze werden opgevangen in een nabijgelegen restaurant.

4 uur geleden
Miljoen kijkers langs de weg bij Bloemencorso Bollenstreek

NOORDWIJK (ANP) - Naar schatting 1 miljoen mensen stonden zaterdag langs de route van het Bloemencorso van de Bollenstreek. De stoet van vijftien praalwagens en tientallen andere voertuigen startte zaterdagochtend in Noordwijk en kwam rond 22.00 uur aan op de finish in Haarlem.

6 uur geleden
Burgemeester ziet effect van maatregelen tegen sluipverkeer A2

LEERDAM (ANP) - Maatregelen die Rijkswaterstaat heeft genomen om sluipverkeer aan te pakken tijdens grootschalige werkzaamheden aan de A2, lijken de overlast te hebben verminderd. Die indruk heeft burgemeester Sjors Fröhlich van de gemeente Vijfheerenlanden, waar onder meer Leerdam en Vianen onder vallen. "Zeker, het was opnieuw druk vandaag vanwege de afsluiting van de A2, maar het was goed te doen. Zowel voor automobilisten op de snelweg als voor de inwoners van Vianen en omliggende dorpen", twitterde hij zaterdag.

6 uur geleden
Zorgen bij ANWB over uitval alarmsysteem miljoenen auto's

DEN HAAG (ANP) - De ANWB maakt zich zorgen over het feit dat mogelijk het noodsysteem van 2 miljoen auto's in Nederland vanaf eind 2027 niet meer werkt door het uitschakelen van het 2G-mobiele netwerk. Het noodsysteem eCall, dat sinds 2018 verplicht is in nieuwe auto's, werkt niet op modernere mobiele netwerken.

9 uur geleden
Kaarten jubileumeditie Dam tot Damloop snel uitverkocht

AMSTERDAM (ANP) - De startbewijzen voor de Dam tot Damloop zijn zaterdagochtend in ruim een uur uitverkocht. Dat meldt de organisatie. Het is dit jaar een jubileumeditie: de hardloopwedstrijd van 10 Engelse mijl (16,1 kilometer) bestaat veertig jaar. Hij wordt gelopen op zondag 20 september.

17 uur geleden
Vrouw omgebracht in woning Amsterdam, man opgepakt

AMSTERDAM (ANP) - Een 45-jarige vrouw uit Amsterdam is vrijdag vermoedelijk om het leven gebracht door haar partner. De 46-jarige man is opgepakt. Hij mag voorlopig alleen contact hebben met zijn advocaat. Daarom meldt de politie zaterdag verder nog niets over de zaak.

17 uur geleden