Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Man met fetisj hoort OM 4 jaar cel eisen voor kinderporno en ontucht

Man met fetisj hoort OM 4 jaar cel eisen voor kinderporno en ontucht

ROTTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft in een zedenzaak een celstraf van vier jaar, waarvan zes maanden voorwaardelijk, geëist tegen een 36-jarige man die zegt een fetisj te hebben voor ondergoed en billen. De man wordt verdacht van het plegen van ontucht met zijn eigen dochter toen zij nog geen anderhalf jaar oud was, door foto's van haar te maken met zijn penis op haar blote billen. "Ik schaam me ervoor dat ik dit heb gedaan", zei de verdachte woensdag in de rechtbank in Rotterdam.

De man staat ook terecht voor het maken van kinderporno. Hij maakte seksueel getinte foto's van de billen en geslachtsdelen van zijn 3-jarige zoontje op de rand van een zwembadje bij hem thuis in Nieuw-Vennep. En hij filmde zijn bijna 3-jarige nichtje toen ze met haar moeder en naakte broertje in de badkamer was van een vakantiehuisje. Daarbij zou hij hebben ingezoomd op de vagina van het meisje, die hij op een ander moment ook zou hebben betast. Van een ouder nichtje fotografeerde hij tijdens het spelen haar onderbroek onder een rokje.

Van de schoonzus maakte hij bovendien in het geheim honderden foto's. Vaak waren dat billenfoto's in huis, tuin of park, maar hij fotografeerde haar ook als ze borstvoeding gaf. "Ze is een mooie vrouw en droeg vaak spannende kleding als leggings. Het begon drie jaar geleden", bekende Martin de G. tegenover de rechtbank.

Vrouwenbillen

De man had als motto 'wat niet weet, wat niet deert' en was in de veronderstelling dat zijn activiteiten niet schadelijk waren voor de onwetende betrokkenen. Zo maakte hij vijf jaar lang ook talloze foto's van geklede vrouwenbillen op straat. "Ik durfde steeds meer", zei hij. "Daar haalde ik een bepaalde kick uit. De spanning die ik voelde, vond ik lekker. Ik kreeg dezelfde kick toen ik stoute foto's maakte van mijn dochter. Het ging me niet om de ontucht."

De verdachte liep tegen de lamp toen de politie op 1 december 2021 een melding over mogelijk kindermisbruik kreeg uit de Verenigde Staten en het Verenigd Koninkrijk. Een jaar later werd zijn huis doorzocht en in januari dit jaar is hij aangehouden. Tot aan zijn aanhouding wist de familie van niets. Op een harde schijf zijn bijna 15.000 kinderpornofoto's aangetroffen. Op zijn telefoon zijn bijna duizend foto's en 58 video's gevonden die onder kinderporno vallen.

Celstraf

Naast de celstraf eist het OM dat de man zich laat behandelen.

De rechtbank doet op 13 december uitspraak.

Meer uit Binnenland

Renze Klamer stopt als presentator bij RTL Tonight

HILVERSUM (ANP) - Renze Klamer stopt als presentator van het programma RTL Tonight. Dat maakte de zender vrijdag bekend. Volgens RTL gaat het om een gezamenlijke beslissing.

9 uur geleden
Schademeldingen aardbeving Zeerijp naar 3346 bij finale update

ZEERIJP (ANP) - Het aantal schademeldingen bij het Instituut Mijnbouwschade Groningen (IMG) na de aardbeving bij Zeerijp is opgelopen naar 3346, meldt de organisatie vrijdag. Deze update over het aantal schademeldingen is de laatste in een reeks. De aardbeving met een kracht van 3.4 vond vorige week plaats in de nacht van donderdag op vrijdag.

12 uur geleden
Passagiers zijn uit trein bij Hilversum, drie mensen aangehouden

HILVERSUM (ANP) - De passagiers die in een trein zaten die vrijdagmiddag bij Hilversum werd stilgezet vanwege "een verdachte situatie", hebben het voertuig inmiddels verlaten. Dat meldt de politie. Er zijn drie mensen aangehouden.

12 uur geleden
Verdachte situatie in trein bij Hilversum, treinverkeer gestremd

HILVERSUM (ANP) - Er is een "verdachte situatie" in een trein op het traject Amersfoort-Amsterdam, meldt de politie. De trein staat momenteel stil voor station Hilversum, in de buurt van station Hilversum Sportpark, aldus een NS-woordvoerder. De politie meldt dat het treinverkeer in beide richtingen gestremd is.

13 uur geleden
Volkszanger René Karst (59) overleden

DEN HAAG (ANP) - Volkszanger René Karst is op 59-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn management via Instagram bekendgemaakt. Karst scoorde grote hits met nummers als Atje Voor De Sfeer en Liever Te Dik In De Kist.

17 uur geleden
Paul van Gorcum, de Baron in Bassie & Adriaan, overleden

OEGSTGEEST (ANP) - Acteur en regisseur Paul van Gorcum is op 91-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn secretariaat aan het ANP laten weten. Van Gorcum, vooral bekend van zijn rol als Baron van Neemweggen in de televisieserie Bassie en Adriaan, overleed in Oegstgeest.

18 uur geleden
Schrikker Stichting: eerder kinderen uit gezinshuis gehaald

AMSTERDAM (ANP) - Meerdere pleegkinderen zijn zo'n vier jaar geleden al weggehaald uit een gezinshuis in het noorden van het land, omdat ze er verkeerd werden behandeld. Het huis kwam deze week in het nieuws doordat twee kinderen van negen en tien jaar oud er jarenlang ernstig werden verwaarloosd en mishandeld.

18 uur geleden