Man met fetisj hoort OM 4 jaar cel eisen voor kinderporno en ontucht
ROTTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft in een zedenzaak een celstraf van vier jaar, waarvan zes maanden voorwaardelijk, geëist tegen een 36-jarige man die zegt een fetisj te hebben voor ondergoed en billen. De man wordt verdacht van het plegen van ontucht met zijn eigen dochter toen zij nog geen anderhalf jaar oud was, door foto's van haar te maken met zijn penis op haar blote billen. "Ik schaam me ervoor dat ik dit heb gedaan", zei de verdachte woensdag in de rechtbank in Rotterdam.
De man staat ook terecht voor het maken van kinderporno. Hij maakte seksueel getinte foto's van de billen en geslachtsdelen van zijn 3-jarige zoontje op de rand van een zwembadje bij hem thuis in Nieuw-Vennep. En hij filmde zijn bijna 3-jarige nichtje toen ze met haar moeder en naakte broertje in de badkamer was van een vakantiehuisje. Daarbij zou hij hebben ingezoomd op de vagina van het meisje, die hij op een ander moment ook zou hebben betast. Van een ouder nichtje fotografeerde hij tijdens het spelen haar onderbroek onder een rokje.
Van de schoonzus maakte hij bovendien in het geheim honderden foto's. Vaak waren dat billenfoto's in huis, tuin of park, maar hij fotografeerde haar ook als ze borstvoeding gaf. "Ze is een mooie vrouw en droeg vaak spannende kleding als leggings. Het begon drie jaar geleden", bekende Martin de G. tegenover de rechtbank.
Vrouwenbillen
De man had als motto 'wat niet weet, wat niet deert' en was in de veronderstelling dat zijn activiteiten niet schadelijk waren voor de onwetende betrokkenen. Zo maakte hij vijf jaar lang ook talloze foto's van geklede vrouwenbillen op straat. "Ik durfde steeds meer", zei hij. "Daar haalde ik een bepaalde kick uit. De spanning die ik voelde, vond ik lekker. Ik kreeg dezelfde kick toen ik stoute foto's maakte van mijn dochter. Het ging me niet om de ontucht."
De verdachte liep tegen de lamp toen de politie op 1 december 2021 een melding over mogelijk kindermisbruik kreeg uit de Verenigde Staten en het Verenigd Koninkrijk. Een jaar later werd zijn huis doorzocht en in januari dit jaar is hij aangehouden. Tot aan zijn aanhouding wist de familie van niets. Op een harde schijf zijn bijna 15.000 kinderpornofoto's aangetroffen. Op zijn telefoon zijn bijna duizend foto's en 58 video's gevonden die onder kinderporno vallen.
Celstraf
Naast de celstraf eist het OM dat de man zich laat behandelen.
De rechtbank doet op 13 december uitspraak.
Meer uit Binnenland
AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft beelden gepubliceerd van twee verdachten van de aanslag bij de joodse school aan de Zeelandstraat in Amsterdam-Zuid in de nacht van vrijdag op zaterdag. Op de beelden, waar de verdachten herkenbaar op staan, is te zien dat de verdachten rond 03.45 uur komen aanrijden op een scooter. Ze plaatsen een explosief bij de buitenmuur van de school, stappen weer op de scooter en rijden weg.
31 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - De Bank of New York Mellon weigert commentaar te geven op de explosie bij zijn vestiging aan de Amsterdamse Zuidas in de nacht van zondag op maandag. Dat heeft een woordvoerster van de Amerikaanse bank laten weten.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De politie heeft de identiteit van veertien mensen die worden verdacht van oplichting achterhaald. Zij waren te zien in een campagne die op 9 maart van start ging, waarbij de foto's van honderd verdachten van oplichting gepubliceerd zijn. De verdachten worden nu onherkenbaar getoond. De mensen van wie de identiteit nog onbekend is, worden vanaf 23 maart herkenbaar getoond.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De bestuurder van de joodse school Cheider in Amsterdam, Herman Loonstein, is "zeer teleurgesteld" na het gesprek met minister-president Rob Jetten maandagmiddag. Jetten had vertegenwoordigers van de Joodse gemeenschap uitgenodigd na de recente aanslagen op een synagoge in Rotterdam en de joodse school in Amsterdam.
1 uur geledenJERUZALEM (ANP) - Israël waarschuwt voor de nieuwe groep die de verantwoordelijkheid heeft opgeëist voor explosies en brandstichting bij Joodse doelen in Europa, waaronder in Nederland. De autoriteiten stellen volgens media als de krant Haaretz dat beelden van incidenten worden verspreid via pro-Iraanse kanalen op sociale media. Die kanalen worden gelinkt aan bijvoorbeeld de Iraanse Revolutionaire Garde of het pro-Iraanse Hezbollah in Libanon.
2 uur geledenROERMOND (ANP) - De Commissie Mijnbouwschade heeft tot nu toe 226 schademeldingen binnengekregen na de dubbele aardbeving in de buurt van Assen afgelopen weekend. Dat laat een woordvoerder weten. Zondag stond de teller bij de commissie nog op 132.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De moeder van Natalee Holloway heeft in Nederland aangifte gedaan tegen Joran van der Sloot voor de dood van haar dochter. Advocaat Annemiek van Spanje meldt dat met deze aangifte de Nederlandse autoriteiten wordt verzocht om Van der Sloot alsnog te vervolgen.
4 uur geleden