Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Man met fetisj hoort OM 4 jaar cel eisen voor kinderporno en ontucht

Man met fetisj hoort OM 4 jaar cel eisen voor kinderporno en ontucht

ROTTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft in een zedenzaak een celstraf van vier jaar, waarvan zes maanden voorwaardelijk, geëist tegen een 36-jarige man die zegt een fetisj te hebben voor ondergoed en billen. De man wordt verdacht van het plegen van ontucht met zijn eigen dochter toen zij nog geen anderhalf jaar oud was, door foto's van haar te maken met zijn penis op haar blote billen. "Ik schaam me ervoor dat ik dit heb gedaan", zei de verdachte woensdag in de rechtbank in Rotterdam.

De man staat ook terecht voor het maken van kinderporno. Hij maakte seksueel getinte foto's van de billen en geslachtsdelen van zijn 3-jarige zoontje op de rand van een zwembadje bij hem thuis in Nieuw-Vennep. En hij filmde zijn bijna 3-jarige nichtje toen ze met haar moeder en naakte broertje in de badkamer was van een vakantiehuisje. Daarbij zou hij hebben ingezoomd op de vagina van het meisje, die hij op een ander moment ook zou hebben betast. Van een ouder nichtje fotografeerde hij tijdens het spelen haar onderbroek onder een rokje.

Van de schoonzus maakte hij bovendien in het geheim honderden foto's. Vaak waren dat billenfoto's in huis, tuin of park, maar hij fotografeerde haar ook als ze borstvoeding gaf. "Ze is een mooie vrouw en droeg vaak spannende kleding als leggings. Het begon drie jaar geleden", bekende Martin de G. tegenover de rechtbank.

Vrouwenbillen

De man had als motto 'wat niet weet, wat niet deert' en was in de veronderstelling dat zijn activiteiten niet schadelijk waren voor de onwetende betrokkenen. Zo maakte hij vijf jaar lang ook talloze foto's van geklede vrouwenbillen op straat. "Ik durfde steeds meer", zei hij. "Daar haalde ik een bepaalde kick uit. De spanning die ik voelde, vond ik lekker. Ik kreeg dezelfde kick toen ik stoute foto's maakte van mijn dochter. Het ging me niet om de ontucht."

De verdachte liep tegen de lamp toen de politie op 1 december 2021 een melding over mogelijk kindermisbruik kreeg uit de Verenigde Staten en het Verenigd Koninkrijk. Een jaar later werd zijn huis doorzocht en in januari dit jaar is hij aangehouden. Tot aan zijn aanhouding wist de familie van niets. Op een harde schijf zijn bijna 15.000 kinderpornofoto's aangetroffen. Op zijn telefoon zijn bijna duizend foto's en 58 video's gevonden die onder kinderporno vallen.

Celstraf

Naast de celstraf eist het OM dat de man zich laat behandelen.

De rechtbank doet op 13 december uitspraak.

Meer uit Binnenland

Drents Museum stelt expositie uit door 'geopolitieke spanningen'

ASSEN (ANP) - Het Drents Museum moet een tentoonstelling met kunst uit New Delhi uitstellen omdat het Indiase ministerie van Cultuur heeft besloten de kunstwerken niet op transport te laten gaan. Dat meldt het museum woensdag. Het Indiase ministerie nam dat besluit volgens het museum "vanwege de huidige geopolitieke spanningen".

5 uur geleden
Middeninkomens 'in de knel' op Amsterdamse huurmarkt

AMSTERDAM (ANP) - Op de Amsterdamse huurmarkt zitten mensen met een middeninkomen in de knel. De huren in de vrije sector zijn tussen 2023 en 2025 alleen maar gestegen en het aanbod van huurwoningen neemt af doordat private verhuurders hun panden in de verkoop hebben gedaan. De groei in het aanbod aan private huur is daardoor tot stilstand gekomen. Dat meldt de gemeente op basis van het tweejaarlijkse onderzoek Wonen in Amsterdam.

6 uur geleden
Ex-NCTV'er krijgt 20 maanden cel voor meenemen staatsgeheimen

ROTTERDAM (ANP) - De rechtbank in Rotterdam heeft de 66-jarige Abderrahim El M. uit Rotterdam veroordeeld tot 20 maanden gevangenisstraf voor het meenemen van staatsgeheime informatie naar huis. De verdachte werkte bij de Nationaal Coördinator Terrorismebestrijding en Veiligheid (NCTV). De rechtbank sprak hem vrij van het lekken van de informatie aan de Marokkaanse geheime dienst.

10 uur geleden
Premier Jetten ontmoet bezorgde mensen uit Iraanse gemeenschap

DEN HAAG (ANP) - Premier Jetten heeft woensdag gesproken met mensen uit de Iraanse gemeenschap. Hij wilde van hen horen "hoe zij naar de situatie in het land kijken en welke impact dit op henzelf en hun omgeving heeft", laat hij op sociale media weten. Israël en de Verenigde Staten bombarderen Iran sinds eind vorige maand.

10 uur geleden
Inhoudelijke behandeling van strafzaak tegen Raily B. uitgesteld

AMSTERDAM (ANP) - De geplande inhoudelijke behandeling van de zaak tegen Raily B., verdacht van het leiden van een criminele organisatie die een moordaanslag op Peter R. de Vries zou hebben voorbereid, is uitgesteld. Dat bepaalde de rechter woensdag tijdens de vierde inleidende zitting.

10 uur geleden
Staatssecretaris overweegt hoger salaris voor gevangenispersoneel

DEN HAAG (ANP) - Staatssecretaris Claudia van Bruggen (Justitie, D66) staat open voor het idee om gevangenispersoneel meer te betalen dan ander overheidspersoneel. Dat is momenteel niet mogelijk, omdat medewerkers van de Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI) onder de cao vallen voor rijksambtenaren. Na de roep van meerdere Kamerleden om hier verandering in te brengen, is de bewindsvrouw bereid om te onderzoeken of DJI-personeel een aparte cao kan krijgen.

10 uur geleden
ANVR: nog zo'n vijftig gestrande Nederlanders in Midden-Oosten

LEUSDEN (ANP) - Het overgrote deel van de Nederlandse reizigers dat gestrand was in het Midden-Oosten is thuis. De ANVR schat dat er momenteel nog zo'n vijftig mensen vastzitten in de regio door de oorlog in Iran. De rest is al via een repatriërings- of chartervlucht teruggevlogen naar Nederland.

10 uur geleden