Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Man met fetisj hoort OM 4 jaar cel eisen voor kinderporno en ontucht

Man met fetisj hoort OM 4 jaar cel eisen voor kinderporno en ontucht

ROTTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft in een zedenzaak een celstraf van vier jaar, waarvan zes maanden voorwaardelijk, geëist tegen een 36-jarige man die zegt een fetisj te hebben voor ondergoed en billen. De man wordt verdacht van het plegen van ontucht met zijn eigen dochter toen zij nog geen anderhalf jaar oud was, door foto's van haar te maken met zijn penis op haar blote billen. "Ik schaam me ervoor dat ik dit heb gedaan", zei de verdachte woensdag in de rechtbank in Rotterdam.

De man staat ook terecht voor het maken van kinderporno. Hij maakte seksueel getinte foto's van de billen en geslachtsdelen van zijn 3-jarige zoontje op de rand van een zwembadje bij hem thuis in Nieuw-Vennep. En hij filmde zijn bijna 3-jarige nichtje toen ze met haar moeder en naakte broertje in de badkamer was van een vakantiehuisje. Daarbij zou hij hebben ingezoomd op de vagina van het meisje, die hij op een ander moment ook zou hebben betast. Van een ouder nichtje fotografeerde hij tijdens het spelen haar onderbroek onder een rokje.

Van de schoonzus maakte hij bovendien in het geheim honderden foto's. Vaak waren dat billenfoto's in huis, tuin of park, maar hij fotografeerde haar ook als ze borstvoeding gaf. "Ze is een mooie vrouw en droeg vaak spannende kleding als leggings. Het begon drie jaar geleden", bekende Martin de G. tegenover de rechtbank.

Vrouwenbillen

De man had als motto 'wat niet weet, wat niet deert' en was in de veronderstelling dat zijn activiteiten niet schadelijk waren voor de onwetende betrokkenen. Zo maakte hij vijf jaar lang ook talloze foto's van geklede vrouwenbillen op straat. "Ik durfde steeds meer", zei hij. "Daar haalde ik een bepaalde kick uit. De spanning die ik voelde, vond ik lekker. Ik kreeg dezelfde kick toen ik stoute foto's maakte van mijn dochter. Het ging me niet om de ontucht."

De verdachte liep tegen de lamp toen de politie op 1 december 2021 een melding over mogelijk kindermisbruik kreeg uit de Verenigde Staten en het Verenigd Koninkrijk. Een jaar later werd zijn huis doorzocht en in januari dit jaar is hij aangehouden. Tot aan zijn aanhouding wist de familie van niets. Op een harde schijf zijn bijna 15.000 kinderpornofoto's aangetroffen. Op zijn telefoon zijn bijna duizend foto's en 58 video's gevonden die onder kinderporno vallen.

Celstraf

Naast de celstraf eist het OM dat de man zich laat behandelen.

De rechtbank doet op 13 december uitspraak.

Meer uit Binnenland

Burgemeester Gorinchem wil dat college snel nieuwe datum bepaalt

GORINCHEM (ANP) - Als het aan burgemeester Reinie Melissant ligt, spreekt ze mogelijk al dinsdag "dan wel ergens in de loop van deze week" met het college om een datum te bepalen waarop de herstemming in Gorinchem plaatsvindt. Een nipte meerderheid stemde tijdens een raadsvergadering voor een gehele herstemming van de gemeenteraadsverkiezingen vanwege vermoedens van fraude.

5 uur geleden
Meerderheid raad Gorinchem wil herstemming na mogelijke fraude

GORINCHEM (ANP) - Een nipte meerderheid van de gemeenteraad van Gorinchem wil een gehele herstemming vanwege vermoedens van verkiezingsfraude. Dat betekent dat kiesgerechtigden opnieuw naar de stembus moeten, zo werd in de nacht van maandag op dinsdag besloten tijdens een gemeenteraadsvergadering. Een herstemming voor de gemeenteraadsverkiezingen is zeldzaam.

7 uur geleden
Koningspaar geraakt door overlijden oud-president Santokhi

DEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander en koningin Máxima zeggen dat ze geraakt zijn door het overlijden van oud-president Chan Santokhi van Suriname. Het koningspaar denkt "met warme herinneringen" terug aan Santokhi, is te lezen in een verklaring op Instagram, Bluesky en X. Ook wensen zij de nabestaanden sterkte met "dit grote verlies".

9 uur geleden
Ameland telt alle stemmen opnieuw om één stem

BALLUM (ANP) - Waddeneiland Ameland gaat alle stemmen die bij de gemeenteraadsverkiezingen zijn uitgebracht opnieuw tellen. Dat komt door één stem. Op het stembureau in het gemeentehuis in Ballum zijn overdag 354 stempassen ingeleverd, maar 's avonds zijn er 355 stemmen geteld.

10 uur geleden
Ontsnapte tbs'er opgepakt in Leeuwarden

LEEUWARDEN (ANP) - Een tbs'er die maandagochtend in Groningen was ontsnapt, is aan het begin van de avond opgepakt in Leeuwarden. Dat bevestigt de politie na berichtgeving van RTL Nieuws en NOS. Een speciaal opsporingsteam heeft hem op de openbare weg aangehouden. Het is nog niet bekend hoe het team hem heeft getraceerd en waar hij in de tussentijd is geweest.

11 uur geleden
Burgemeester Gorinchem wil dat ministerie kijkt naar volmachtstem

GORINCHEM (ANP) - Burgemeester Reinie Melissant van Gorinchem heeft het ministerie van Binnenlandse Zaken gevraagd te kijken naar de fraudegevoeligheid van volmachtstemmen. Dat zei ze bij aanvang van de gemeenteraadsvergadering in de Zuid-Hollandse stad, waar maandagavond wordt besloten of er een herstemming nodig is na mogelijke stemfraude bij de gemeenteraadsverkiezingen.

12 uur geleden
41-jarige tbs'er spoorloos na ontsnapping Groningen

GRONINGEN (ANP) - De politie is op zoek naar een ontsnapte tbs'er. De 41-jarige man is ontsnapt aan zijn toezicht tijdens begeleide werkzaamheden in Groningen. Hij is in 2011 veroordeeld tot tbs met dwangverpleging voor een aantal zedenmisdrijven, meldt de politie. Hij zat vast in het forensisch-psychiatrisch centrum Mesdag in Groningen.

15 uur geleden