
Man in vorm Rashford haakt af bij Engeland
LONDEN (ANP) - Marcus Rashford heeft zich afgemeld bij bondscoach Gareth Southgate van het Engelse voetbalelftal voor de komende interlands in de EK-kwalificatie tegen Italië (23 maart) en Oekraïne (26 maart). De aanvaller van Manchester United, de laatste tijd in grootse vorm, heeft zondag een blessure opgelopen in de met 3-1 gewonnen kwartfinale van de FA Cup tegen Fulham.
Rashford is wekelijks een van de uitblinkers in de ploeg van trainer Erik ten Hag. Hij heeft dit seizoen al 27 keer gescoord voor de topclub uit de Premier League.
Southgate zag ook doelman Nick Pope van Newcastle United wegvallen met een blessure. Hij wordt vervangen door keeper Fraser Forster van Tottenham Hotspur.
Mason Mount is evenmin beschikbaar voor Engeland, dat in Napels tegen Italië speelt en Oekraïne op Wembley ontvangt. De middenvelder van Chelsea is nog herstellende van een kwetsuur.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Marcus Rashford heeft FC Barcelona de zege bezorgd bij Newcastle United in de Champions League. De Engelse spits zorgde voor beide doelpunten in de 2-1-overwinning van de Spaanse kampioen van trainer Hansi Flick.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City is de Champions League begonnen met een overwinning op Napoli. De ploeg van trainer Pep Guardiola won met 2-0 van de Italiaanse landskampioen, die lang met tien man speelde.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben overtuigend het hoofdtoernooi van de Champions League bereikt. De landskampioen won ook de tweede wedstrijd tegen GKS Katowice met ruime cijfers. Na de 4-0-zege in Polen werd het in eigen huis 4-1.
3 uur geledenBRUGGE/KOPENHAGEN (ANP) - Club Brugge heeft een goede start gemaakt in de Champions League. De Belgische club won in het Jan Breydelstadion met 4-1 van AS Monaco.
3 uur geledenGRAZ (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede voorronde van de Europa Cup bereikt. De ploeg van trainer Anouk Bruil won opnieuw met 2-0 van Sturm Graz, nu in Oostenrijk. Ajax had eerder met dezelfde cijfers gewonnen op De Toekomst.
6 uur geledenLISSABON (ANP) - Benfica heeft José Mourinho (62) aangesteld als coach. Dat heeft de club bekendgemaakt. De Portugees is de opvolger van de dinsdag ontslagen Bruno Lage, die een jaar in dienst was van de Portugese topclub. Mourinho werd eind augustus weggestuurd bij Fenerbahçe nadat de Turkse club werd uitgeschakeld voor de Champions League, uitgerekend door Benfica.
7 uur geledenARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.
12 uur geleden