Man in vorm Rashford haakt af bij Engeland
LONDEN (ANP) - Marcus Rashford heeft zich afgemeld bij bondscoach Gareth Southgate van het Engelse voetbalelftal voor de komende interlands in de EK-kwalificatie tegen Italië (23 maart) en Oekraïne (26 maart). De aanvaller van Manchester United, de laatste tijd in grootse vorm, heeft zondag een blessure opgelopen in de met 3-1 gewonnen kwartfinale van de FA Cup tegen Fulham.
Rashford is wekelijks een van de uitblinkers in de ploeg van trainer Erik ten Hag. Hij heeft dit seizoen al 27 keer gescoord voor de topclub uit de Premier League.
Southgate zag ook doelman Nick Pope van Newcastle United wegvallen met een blessure. Hij wordt vervangen door keeper Fraser Forster van Tottenham Hotspur.
Mason Mount is evenmin beschikbaar voor Engeland, dat in Napels tegen Italië speelt en Oekraïne op Wembley ontvangt. De middenvelder van Chelsea is nog herstellende van een kwetsuur.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Kian Fitz-Jim begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen NEC. De middenvelder vervangt Davy Klaassen, die onvoldoende fit is en ontbreekt in de selectie van de thuisploeg.
1 uur geledenLENS (ANP) - RC Lens heeft een dure nederlaag geleden in de Franse competitie. De koploper verloor thuis na een 2-0-voorsprong met 3-2 van AS Monaco. Nummer 2 Paris Saint-Germain kan later op zaterdag de eerste plaats van Lens overnemen.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Myron Boadu staat voor het eerst dit seizoen in de basis bij PSV, dat zaterdag in eigen huis tegen sc Heerenveen speelt. Hij kende dit jaar veel blessureleed maar is weer fit. De spitspositie bij PSV was opnieuw vrijgekomen na het geblesseerd uitvallen van gelegenheidsspits Guus Til op een training.
2 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft in de strijd om de bovenste plaatsen punten verspeeld. De nummer 3 van Engeland speelde op Villa Park met 1-1 gelijk tegen Leeds United. De thuisploeg maakte op de valreep de gelijkmaker.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft een week voor het topduel met Borussia Dortmund thuis een benauwde zege geboekt op Eintracht Frankfurt: 3-2. De koploper leek bij een 3-0-tussenstand op weg naar een eenvoudige overwinning, maar incasseerde daarna nog twee tegentreffers.
3 uur geledenBREMEN (ANP) - Bundesliga-club Werder Bremen gaat in mei niet meer op trainingskamp naar de Verenigde Staten. Dat komt volgens een woordvoerder van de Duitse club door "sportieve, economische en politieke redenen". Werder zou oefenwedstrijden spelen in Detroit en Minneapolis, waar de afgelopen weken massale protesten waren tegen immigratiedienst ICE.
4 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.
22 uur geleden