Man gearresteerd voor dodelijke overdosis Matthew Perry
LOS ANGELES (ANP) - Een man uit Californië is donderdag gearresteerd in verband met de dood van acteur Matthew Perry. Dat meldt de Amerikaanse nieuwssite NBC News. De Friends-acteur overleed in oktober op 54-jarige leeftijd aan de gevolgen van een ketamine-overdosis. Volgens ABC News zijn meerdere arrestaties verricht.
Eerder werd al bekend dat de politie onderzoekt wie de ketamine aan Perry had verstrekt. Amerikaanse media meldden toen dat de dood van Perry vermoedelijk tot meerdere vervolgingen zou leiden.
Perry werd in oktober dood aangetroffen in zijn hottub. Hoewel zijn overlijden als ongeluk wordt beschouwd, doet de politie al maanden onderzoek naar de toedracht. Perry kreeg in het verleden meerdere malen ketamine voorgeschreven als behandeling voor depressies. De dosis die na zijn dood in zijn lichaam werd gevonden, zou volgens media niet van zo'n behandeling afkomstig zijn geweest.
Meer uit Buitenland
STOCKHOLM (ANP/BLOOMBERG) - Zweden koopt vier fregatten van de Franse Naval Group, voor 4,3 miljard euro. Maandag werd tijdens een ceremonie in Stockholm het koopcontract ondertekend, in bijzijn van de Zweedse premier Ulf Kristersson en de Franse president Emmanuel Macron.
4 minuten geledenKYIV (ANP) - De Oekraïense president Volodymyr Zelensky zegt de Amerikaanse gezanten Steve Witkoff en Jared Kushner te hebben bijgepraat over de situatie op het slagveld. Daar boekt Rusland volgens de Oekraïense leider slechts weinig terreinwinst, terwijl het voor die beperkte overwinningen wel een hoge prijs betaalt.
1 uur geledenBISJKEK (ANP/BLOOMBERG) - De Indiase premier Narendra Modi heeft de Russische president Vladimir Poetin opgeroepen om een einde te maken aan de oorlog in Oekraïne. De twee spraken elkaar maandag in de marge van een top in Kirgizië.
1 uur geledenKATHMANDU (ANP) - De drie Nederlanders die vermist zijn geraakt bij de dodelijke overstromingen in het grensgebied van Nepal en China, zijn nog altijd niet gevonden. Dat bevestigt de Nepalese politie desgevraagd tegenover ANP. Wel is begonnen met zoeken op de plekken waar zij mogelijk zijn verdwenen, zo voegt de autoriteit eraan toe.
2 uur geledenBRUSSEL (ANP/AFP) - De Eurocommissaris voor EU-uitbreiding Marta Kos vindt dat er in de EU "geen plaats" moet zijn voor de "verheerlijking" vanuit Servië rondom het overlijden van de Bosnisch-Servische ex-generaal Ratko Mladić.
2 uur geledenKATHMANDU (ANP/AFP) - Bij de overstromingen in Nepal zijn meer dan 2500 gebouwen verwoest. Dat komt volgens persbureau AFP naar voren uit satellietbeelden van de EU-satellietdienst Copernicus.
4 uur geledenMADRID (ANP/AFP/DPA/RTR) - De Spaanse premier Pedro Sánchez heeft zich beklaagd over desinformatie over de recente crisis in Ceuta. Hij wees daarbij op de radio ook naar Israël en Rusland.
4 uur geleden