Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Man gearresteerd voor dodelijke overdosis Matthew Perry

Man gearresteerd voor dodelijke overdosis Matthew Perry

LOS ANGELES (ANP) - Een man uit Californië is donderdag gearresteerd in verband met de dood van acteur Matthew Perry. Dat meldt de Amerikaanse nieuwssite NBC News. De Friends-acteur overleed in oktober op 54-jarige leeftijd aan de gevolgen van een ketamine-overdosis. Volgens ABC News zijn meerdere arrestaties verricht.

Eerder werd al bekend dat de politie onderzoekt wie de ketamine aan Perry had verstrekt. Amerikaanse media meldden toen dat de dood van Perry vermoedelijk tot meerdere vervolgingen zou leiden.

Perry werd in oktober dood aangetroffen in zijn hottub. Hoewel zijn overlijden als ongeluk wordt beschouwd, doet de politie al maanden onderzoek naar de toedracht. Perry kreeg in het verleden meerdere malen ketamine voorgeschreven als behandeling voor depressies. De dosis die na zijn dood in zijn lichaam werd gevonden, zou volgens media niet van zo'n behandeling afkomstig zijn geweest.

Meer uit Buitenland

Miljardendeal VS en Qatar over raketafweersystemen

WASHINGTON (ANP) - De Verenigde Staten gaan voor meer dan 4 miljard dollar Patriot-raketafweersystemen aan Qatar verkopen. Dat heeft het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken vrijdag bekendgemaakt.

8 minuten geleden
Brief Trump aan Congres: vijandelijkheden met Iran zijn beëindigd

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft vrijdag in een brief aan de leiders van het Amerikaanse Congres geschreven dat de vijandelijkheden met Iran zijn "beëindigd".

9 minuten geleden
VS gaan 5000 militairen uit Duitsland terugtrekken

WASHINGTON (ANP) - De VS gaan 5000 militairen uit Duitsland terugtrekken. Dat heeft het Pentagon vrijdag bekendgemaakt.

10 minuten geleden
Axios: blokkade VS kost Iran al bijna vijf miljard dollar

WASHINGTON (ANP) - Door de Amerikaanse marineblokkade van Iran is dat land bijna vijf miljard dollar aan olie-inkomsten misgelopen. Dat meldt nieuwssite Axios op basis van informatie van het Amerikaanse ministerie van Defensie.

12 minuten geleden
Trump verhoogt druk op Cuba met nieuwe sancties

WASHINGTON (ANP/DPA/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump legt Cuba nieuwe sancties op. Hij verhoogt daarmee de druk op het communistisch bestuurde eiland, nadat hij eerder dit jaar de leider van Cuba's bondgenoot Venezuela had afgezet.

5 uur geleden
Paus benoemt voormalige ongedocumenteerde migrant tot bisschop VS

ROME (ANP) - Paus Leo heeft Evelio Menjivar-Ayala benoemd tot bisschop in het Amerikaanse West Virginia. De 55-jarige geestelijke is volgens de krant The Washington Post een voormalige ongedocumenteerde migrant die in een kofferbak naar de VS is gesmokkeld. Hij had katholieken eerder al opgeroepen zich uit te spreken tegen de wijze waarop de Amerikaanse autoriteiten onder president Donald Trump optreden tegen migranten.

8 uur geleden
Honderden arrestaties gemeld in Turkije bij 1 mei-manifestaties

ISTANBUL (ANP/AFP) - Rond acties op de internationale Dag van de Arbeid is in Istanbul onrust ontstaan. De Turkse politie vuurde traangas af en er worden honderden arrestaties gemeld.

12 uur geleden