Man gearresteerd voor dodelijke overdosis Matthew Perry
LOS ANGELES (ANP) - Een man uit Californië is donderdag gearresteerd in verband met de dood van acteur Matthew Perry. Dat meldt de Amerikaanse nieuwssite NBC News. De Friends-acteur overleed in oktober op 54-jarige leeftijd aan de gevolgen van een ketamine-overdosis. Volgens ABC News zijn meerdere arrestaties verricht.
Eerder werd al bekend dat de politie onderzoekt wie de ketamine aan Perry had verstrekt. Amerikaanse media meldden toen dat de dood van Perry vermoedelijk tot meerdere vervolgingen zou leiden.
Perry werd in oktober dood aangetroffen in zijn hottub. Hoewel zijn overlijden als ongeluk wordt beschouwd, doet de politie al maanden onderzoek naar de toedracht. Perry kreeg in het verleden meerdere malen ketamine voorgeschreven als behandeling voor depressies. De dosis die na zijn dood in zijn lichaam werd gevonden, zou volgens media niet van zo'n behandeling afkomstig zijn geweest.
Meer uit Buitenland
WASHINGTON (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump is momenteel niet bereid om een akkoord te sluiten om de oorlog met Iran te beëindigen. Dat zegt Trump in een verklaring tegen NBC News.
30 minuten geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse Revolutionaire Garde heeft gezworen de Israëlische premier Benjamin Netanyahu als doelwit te nemen in de aanhoudende oorlog tussen Israël en de Verenigde Staten.
1 uur geledenKAMPALA (ANP/AFP) - De Oegandese oppositieleider Bobi Wine is Oeganda ontvlucht. Hij zat sinds januari ondergedoken, nadat hij had gezegd dat er gefraudeerd was bij de presidentsverkiezingen. Zittend president Yoweri Museveni werd uitgeroepen tot winnaar.
13 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft andere landen opgeroepen om oorlogsschepen naar de Golfregio te sturen. Hij wil dat ze meehelpen om ervoor te zorgen dat olieschepen ongehinderd door de belangrijke Straat van Hormuz bij Iran kunnen varen.
13 uur geledenNAIROBI (ANP/RTR) - Het dodental door de overstromingen in Kenia is opgelopen tot boven de zestig. De politie schrijft in een bericht op X dat er 62 mensen zijn omgekomen, onder wie acht kinderen. Zware regenval en overstromingen treffen het Afrikaanse land al dagen. In de hoofdstad Nairobi zijn de meeste doden gevallen: 33. Meer dan 2000 mensen zijn ontheemd geraakt.
14 uur geledenJERUZALEM (ANP/AFP) - Vertegenwoordigers uit Libanon en Israël gaan ergens in de komende dagen met elkaar om tafel over de aanvallen van Israël en Hezbollah, meldt de krant Haaretz op basis van bronnen. Het worden de eerste gesprekken tussen de twee landen sinds de situatie twee weken geleden escaleerde.
16 uur geledenSTARNBERG (ANP/DPA/RTR) - De beroemde Duitse filosoof en socioloog Jürgen Habermas is op 96-jarige leeftijd overleden. Hij gold als een van de grootste denkers van deze tijd.
17 uur geleden