Man en vrouw in Eindhoven opgepakt wegens beramen moord
EINDHOVEN (ANP) - Een arrestatieteam van de politie heeft maandag in een woning in Eindhoven een 44-jarige man en 35-jarige vrouw uit die stad opgepakt. Zij worden verdacht van het beramen van een moord op een vrouw uit Eindhoven. Volgens de politie lag het motief mogelijk in de relationele sfeer.
De verdachten en het beoogde slachtoffer zijn volgens de politie bekenden van elkaar. Wat hun onderlinge relatie precies is, en waarom het beoogde doelwit uit de weg geruimd moest worden, kon of wilde een woordvoerder van de politie niet zeggen.
De politie greep in na recente informatie over de op handen zijnde moord. Volgens de politie was die informatie verontrustend. Het tweetal wordt verhoord. De politie hoopt daarmee hun motieven te achterhalen.
Het arrestatieteam werd ingezet omdat de man in het bezit zou zijn van een vuurwapen. In de woning waar man en vrouw werden aangehouden, werd ook een vuurwapen gevonden. Beide verdachten zitten vast.
Meer uit Binnenland
UTRECHT (ANP) - De Utrechtse burgemeester Sharon Dijksma noemt de aangekondigde stop op stroomnetaansluitingen "een bittere pil". Dat schrijft zij op haar Instagramkanaal.
2 uur geledenLOOSDRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft opnieuw moeten ingrijpen bij een demonstratie tegen de opvang van asielzoekers in Loosdrecht. Er zijn minstens twee personen aangehouden voor openbare geweldpleging, meldt een woordvoerder van de politie. Meer aanhoudingen worden niet uitgesloten.
3 uur geledenHOENSBROEK (ANP) - Bij een steekincident in het Limburgse Hoensbroek is een man overleden. De politie meldt dat zij een onderzoek heeft gestart.
3 uur geledenSEVENUM (ANP) - In het Limburgse dorp Sevenum woedt een grote brand in een winkel aan de Maasbreeseweg in het centrum van het dorp. Dat meldt de veiligheidsregio.
3 uur geledenLOOSDRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft opnieuw moeten ingrijpen bij een demonstratie tegen de opvang van asielzoekers in Loosdrecht. Er zijn minstens twee personen aangehouden voor openbare geweldpleging, meldt een woordvoerder van de politie. Meer aanhoudingen worden niet uitgesloten.
7 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het kabinet onderzoekt of de Amerikaanse rapper Ye, voorheen bekend als Kanye West, toch geweigerd kan worden. Minister David van Weel (Veiligheid, VVD) zei dat zijn collega Bart van den Brink van Asiel en Migratie (CDA) kijkt of er redenen zijn om Ye de toegang tot Nederland te ontzeggen.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - In een deel van de provincie Utrecht kunnen burgers en bedrijven vanaf juli geen nieuwe of zwaardere stroomaansluiting krijgen. Aanvragen komen dan op een wachtlijst te staan, tot er weer ruimte is op het stroomnet. Dat heeft staatssecretaris Jo-Annes de Bat van Klimaat en Groene Groei bekendgemaakt na een overleg met betrokken netbeheerders en provincies. Wanneer er wel weer nieuwe aansluitingen mogelijk zijn, is nog niet te zeggen.
10 uur geleden