Man dood na aanrijding op N2 bij Eindhoven
EINDHOVEN (ANP) - Een man is zondagavond om het leven gekomen nadat hij werd aangereden door een auto op de N2 bij Eindhoven. De man reed volgens de politie rond 22.40 uur met zijn auto op de A2 en verloor daar, door een nog onbekende oorzaak, de macht over het stuur. Hij kwam met zijn auto in de vangrail terecht. Hij stapte daarna uit en liep naar de nabijgelegen N2, waar hij volgens de politie door een andere auto werd aangereden.
De tweede auto reed na de aanrijding door, maar de bestuurder meldde zich korte tijd later zelf op het politiebureau. Hij is aangehouden en wordt momenteel verhoord.
Er werd nog wel een traumahelikopter ingevlogen, maar reanimatie van de man mocht niet meer baten. Het slachtoffer overleed volgens de politie ter plaatse.
Het onderzoek naar de exacte toedracht van de aanrijding loopt nog. De A2 en N2 zijn in het kader van dat onderzoek in de richting van Maastricht tijdelijk afgesloten.
Meer uit Binnenland
AMSTERDAM (ANP) - De Amsterdamse hoofdofficier van justitie René de Beukelaer zegt dat de kans bestaat dat het OM de naam van de verdachte van het doden van de 17-jarige Lisa nooit zal weten. "Ik reken daar bijna op", zei hij.
2 uur geledenVENLO (ANP) - De zoon van regisseur Sunny Bergman heeft dinsdag aangifte gedaan van een geweldsincident dat begin november plaatsvond tijdens een festival in Venlo. Dat heeft Bergman aan het ANP bevestigd. Haar zoon wilde al eerder aangifte doen, maar de politie kon deze pas op 25 november opnemen.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De NVJ is bang dat de bezuinigingen bij AVROTROS en BNNVARA de diversiteit en pluriformiteit van de publieke omroep gaan raken. Dat schijft de journalistenvakbond in een verklaring op de website Villamedia. Beide omroepen maakten dinsdag bekend per 2027 een flink aantal grote programma's te moeten schrappen.
4 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Presentatoren van de publieke omroep reageren teleurgesteld op de aankondiging dinsdag dat onder meer BNNVARA en AVROTROS stoppen met een paar populaire programma's.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het Maritiem Museum Rotterdam toont vanaf donderdag een historisch topstuk dat aan de basis stond van de dam in de Rotte en de stad Rotterdam. Het gaat om een zogenoemde punter, een middeleeuws scheepje, dat omstreeks 1270 werd gebruikt om de dam te bouwen.
6 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Meerdere leden van het Amerikaanse Congres willen dat de regering de verdwenen panelen over zwarte militairen op de begraafplaats in het Limburgse Margraten terugplaatst. Ook vragen ze om opheldering over de kwestie, aldus de politici in een brief waar De Limburger eerder over berichtte.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Koning Willem-Alexander heeft Suriname gefeliciteerd met vijftig jaar onafhankelijkheid van Nederland. Hij deed dat bij de officiële opening van het Suriname Museum in Amsterdam, waar hij een plaquette onthulde. Willem-Alexander feliciteerde ook het nieuwe museum. Hij prees het doorzettingsvermogen van de initiatiefnemers en het resultaat ervan "na vier jaar keihard werken".
6 uur geleden