Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Man die vrouw in metro in brand stak aangeklaagd voor moord

Man die vrouw in metro in brand stak aangeklaagd voor moord

WASHINGTON (ANP/RTR) - Een 33-jarige Guatemalteekse man is maandag aangeklaagd voor moord en brandstichting na het in brand steken van een vrouw in de metro in New York, aldus de politie. Het slachtoffer overleed ter plekke aan haar verwondingen.

De verdachte kwam in 2018 zonder toestemming de Verenigde Staten binnen en werd een paar dagen later naar Guatemala gedeporteerd. Het is onduidelijk wanneer en hoe de man opnieuw onrechtmatig het land is binnengekomen, aldus het Amerikaanse ministerie van Binnenlandse Veiligheid in een verklaring.

De politie zei dat er geen eerdere interactie lijkt te zijn geweest tussen de aanvaller en het slachtoffer. De man werd zondagmiddag gearresteerd in een metrotrein en had een aansteker in zijn zak waarmee hij vermoedelijk het slachtoffer in brand had gestoken, aldus de politie. "De verdorvenheid van deze afschuwelijke misdaad is onbegrijpelijk en mijn kantoor is vastbesloten om de dader voor de rechter te brengen", zei districtsadvocaat Eric Gonzalez van Brooklyn in een verklaring.

Meer uit Buitenland

Israël claimt weer Iraanse bewindsman te hebben gedood

JERUZALEM (ANP/AFP/RTR) - Israël zegt opnieuw een topfunctionaris van de Iraanse regering te hebben gedood. Het gaat om de inlichtingenminister Esmail Khatib, meldt de Israëlische minister van Defensie Israel Katz. Iran heeft de dood van de bewindsman nog niet bevestigd.

24 minuten geleden
OM eist zeven jaar en zeven maanden cel tegen Marius Borg Høiby

OSLO (ANP) - Het Noorse Openbaar Ministerie heeft woensdag in de rechtbank in Oslo een celstraf van zeven jaar en zeven maanden geëist tegen Marius Borg Høiby, zoon van de Noorse kroonprinses Mette-Marit. Dat melden Noorse media woensdagochtend. Høiby wordt verdacht van onder meer verkrachtingen en mishandeling.

29 minuten geleden
Kremlin ontkent bericht dat het Iran technisch helpt

MOSKOU (ANP/RTR) - Rusland heeft berichten in de Amerikaanse krant Wall Street Journal over hoogwaardige technische bijstand aan Iran tegengesproken. De Kremlinwoordvoerder zei dat het bericht dat Rusland satellietbeelden deelt met Iran en het land aan nog betere drones helpt volstrekt niet waar is.

57 minuten geleden
Doden en tientallen gewonden door bombardement Beiroet

BEIROET (ANP/AFP/RTR) - Israëlische bombardementen hebben in het centrum van Beiroet het leven gekost aan zeker twaalf personen. Dat melden de Libanese autoriteiten, die ook spreken over 41 gewonden.

1 uur geleden
VN-organisatie stelt dodental kliniek Kabul op ruim 140

KABUL/KARACHI (ANP/RTR) - Bij het recente bombardement op een kliniek voor verslaafden in de Afghaanse hoofdstad Kabul zijn 143 doden gevallen. De VN-organisatie voor hulp aan Afghanistan heeft dat bekendgemaakt.

1 uur geleden
Belgische overheid doet WhatsApp in de ban en komt met Beam

BRUSSEL (ANP) - De Belgische overheid doet berichtenapps WhatsApp en Messenger in de ban voor ambtenaren en militairen. In plaats daarvan is er voor de overheidsapp Beam gekozen. Die moeten ongeveer 750.000 ambtenaren en militairen gaan gebruiken ter vervanging van veelgebruikte berichtenapps. Dat meldt de Belgische krant De Standaard woensdag.

2 uur geleden
Israël erkent beschieting positie UNIFIL in Libanon

PARIJS/JERUZALEM (ANP/RTR) - Het Israëlische leger heeft erkend eerder deze maand met een tank een positie van de VN-macht in Libanon, UNIFIL, te hebben beschoten. Daarbij raakten Ghanese blauwhelmen gewond.

2 uur geleden