Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Man die rapper Nipsey Hussle vermoordde moet 60 jaar zitten

Man die rapper Nipsey Hussle vermoordde moet 60 jaar zitten

LOS ANGELES (ANP) - Eric Holder Jr., de man die in 2019 rapper Nipsey Hussle doodschoot, is door de rechtbank in Los Angeles veroordeeld tot zestig jaar celstraf.

De straf bestaat uit 25 jaar cel voor de moord op Hussle, 25 jaar cel omdat er een vuurwapen in het spel was en nog eens 10 jaar voor het verwonden van nog twee anderen tijdens de moordaanslag. Holder had op 31 maart 2019 een woordenwisseling met Hussle, die buiten zijn kledingzaak in LA handtekeningen stond uit te delen. De twee kenden elkaar al jaren en groeiden in dezelfde buurt op. Ook zaten ze bij dezelfde straatbende. Kort na de discussie keerde Holder terug en schoot hij de rapper dood. Twee anderen raakten hierbij gewond.

Twee dagen na de moordaanslag werd Holder opgepakt door de politie. De vrouw die hem in een vluchtauto had vervoerd, had zichzelf aangegeven bij de politie en identificeerde de schutter. Het gezicht van Holder was ook al op beveiligingscamera's vastgelegd en herkend door meerdere getuigen.

Meer uit Buitenland

Nieuwe doden bij bombardementen in Gaza

GAZA-STAD (ANP) - Met het bombarderen van een aantal hoge gebouwen in Gaza-Stad "zijn de poorten van de hel geopend", heeft de Israëlische minister van Defensie, Israel Katz, verklaard.

2 uur geleden
Washington vaardigt sancties uit tegen Palestijnse ngo's

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken, Marco Rubio, heeft tegen drie Palestijnse mensenrechtenorganisaties sancties uitgevaardigd. Ze werken volgens hem mee aan pogingen van het Internationaal Strafhof (ICC) in Den Haag om Israëli's te onderzoeken, gevangen te nemen en te vervolgen. Volgens Rubio gebeurt dat zonder instemming van Israël en is het ICC een politiek instrument dat niet door Israël en de VS wordt erkend.

4 uur geleden
Britse vicepremier Rayner treedt af

LONDON (ANP/RTR) - De Britse vicepremier Angela Rayner, in opspraak geraakt vanwege belastingfraude, stapt op.

5 uur geleden
Britse media: vicepremier treedt af

LONDON (ANP/RTR) - De Britse vicepremier Angela Rayner, in opspraak geraakt vanwege belastingfraude, stapt op. Dat melden verscheidene Britse media.

7 uur geleden
VS zetten financiële hulp aan krijgsmachten Oost-Europa stop

VILNIUS (ANP/RTR) - De Verenigde Staten willen niet langer meebetalen aan de training en uitrusting van de krijgsmachten van onder andere Oost-Europese landen. De VS hebben gemeld dat het hulpprogramma over een jaar stopt, zegt het Litouwse ministerie van Defensie.

7 uur geleden
Doodgewaand slachtoffer kabeltramongeluk Lissabon leeft nog

LISSABON (ANP) - Familie van een Duitser die volgens de autoriteiten was omgekomen bij het ongeluk met de kabeltram in Lissabon, heeft hem in een ziekenhuis gevonden. Hij is de vader van een driejarig kind dat het ongeluk heeft overleefd. Zijn vrouw raakte gewond. Familieleden kwamen naar een mortuarium om hem te identificeren, maar konden daar het lichaam van hun naaste niet vinden, melden Portugese media.

7 uur geleden
NBC: mogelijk leidende rol VS bij monitoring bufferzone Oekraïne

WASHINGTON (ANP) - Als in Oekraïne na de oorlog een bufferzone met Rusland wordt ingesteld, kunnen de Verenigde Staten mogelijk de leiding nemen bij het toezicht op het gedemilitariseerde gebied, bericht NBC News. De Amerikaanse nieuwszender baseert zich op vier bronnen die bekend zijn met het plan.

8 uur geleden