Man begint en vrouw eindigt op 4x400 meter estafette
MONACO (ANP) - Bij de 4x400 meter gemengde estafette begint voortaan een man met lopen, gevolgd door een vrouw, dan weer een man en tot slot een vrouw. Dat heeft de wereldatletiekbond World Athletics bepaald tijdens de eerste grote vergadering van dit jaar.
De gemengde estafette is een vrij nieuw onderdeel. Tot dusver waren landen vrij de volgorde te bepalen. De meeste kozen ervoor te beginnen en te eindigen met de mannelijke lopers.
World Athletics legde dinsdag ook de data vast voor twee kampioenschappen in 2024. De WK indoor in Glasgow zijn van 1 tot en met 3 maart en de WK onder 20 in Lima van 20 tot en met 25 augustus.
Meer uit Sport
ZANDVOORT (ANP) - Formule 1-baas Stefano Domenicali voelt geen verdriet bij de voorlopig laatste editie van de Dutch Grand Prix op het circuit van Zandvoort. "We vertrekken met een positief gevoel, omdat we iets unieks hebben gedaan. Iets dat de geschiedenisboeken van de Formule 1 zal ingaan", zegt hij in een bericht op de officiële website van de Formule 1.
38 minuten geledenZANDVOORT (ANP) - Koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Alexia zijn aangekomen op het circuit van Zandvoort. Dat heeft een verslaggever van het ANP gezien. De koning reikt na afloop van de laatste Dutch GP de prijs uit aan de winnaar.
1 uur geledenZANDVOORT (ANP) - Directeur Stefano Domenicali van de Formule 1 is blij met de contractverlenging van Max Verstappen bij Red Bull. De viervoudig wereldkampioen maakte donderdag in Zandvoort bekend dat hij tot en met 2030 voor de renstal van de Oostenrijkse energiedrankfabrikant blijft racen in de koningsklasse.
1 uur geledenZANDVOORT (ANP) - Sportief directeur Jan Lammers van de Dutch Grand Prix heeft in een open brief de talrijke bezoekers geprezen die de afgelopen zes jaar het circuit van Zandvoort bezochten. "Wat hier de afgelopen zes jaar is ontstaan, verdwijnt vandaag niet met de laatste finishvlag. De beelden blijven, de verhalen ook. En ergens in de duinen zal het geluid van de Formule 1-auto's en jullie gebrul nog heel lang blijven hangen", schrijft de geboren en getogen Zandvoorter. "Koester de herinneringen en geniet van onze laatste ronde."
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Alexander Brouwer hebben de finale van het NK in Den Haag bereikt. Het als eerste geplaatste duo versloeg Quin Bruins Slot en Bram Zijl met 21-12 21-15.
2 uur geledenCINCINNATI (ANP) - De Amerikaanse tennisster Jessica Pegula heeft zich geplaatst voor de finale van het toernooi van Cincinnati. De nummer 3 van de wereldranglijst versloeg de Poolse titelverdedigster Iga Świątek met 7-5 4-6 6-4.
5 uur geledenSACRAMENTO (ANP) - Vechtsporter Reinier de Ridder heeft in de Ultimate Fighting Championship (UFC) een succesvol debuut gemaakt in de lichtzwaargewichtklasse. De 35-jarige Nederlander was in Sacramento veel te sterk voor Roman Dolidze uit Georgië.
6 uur geleden