Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Man (24) opgepakt na dodelijke schietpartij Hoofddorp

Man (24) opgepakt na dodelijke schietpartij Hoofddorp

HOOFDDORP (ANP) - De politie heeft vrijdagavond een 24-jarige man uit Aalsmeer opgepakt op verdenking van betrokkenheid bij het doodschieten van een 20-jarige plaatsgenoot in Hoofddorp. De schietpartij vond vrijdag rond 12.00 uur plaats op een parkeerplaats aan het Leenderbos.

De man wordt momenteel verhoord, laat de politie zaterdag weten. Omdat hij in volledige beperkingen zit, wat inhoudt dat hij alleen met zijn advocaat contact mag hebben, worden geen verdere details gedeeld.

De politie kwam op een melding van meerdere schoten af en trof een gewonde aan. Ondanks hulpverlening overleed het slachtoffer ter plaatse.

Vrijdag werd via Burgernet opgeroepen uit te kijken naar twee mannen in een zwarte auto. Meer aanhoudingen worden niet uitgesloten.

Meer uit Binnenland

Letschert wil zich als minister eerst richten op cultuur en media

DEN HAAG (ANP) - Rianne Letschert wil zich in het begin van haar ministerschap vooral richten op de cultuursector en op media, om die onderwerpen snel in de vingers te krijgen. De voormalige informateur wordt minister van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap namens D66. "Op beleidsterreinen zit ik er helemaal middenin", zei de voormalige bestuursvoorzitter van de Universiteit Maastricht over het hoger onderwijs en onderzoek.

16 minuten geleden
Aantal griepgevallen toegenomen, epidemie houdt aan

BILTHOVEN (ANP) - Meer mensen gaan met griepachtige klachten naar de huisarts, en daardoor houdt de epidemie aan. Die begon vorige week.

38 minuten geleden
Arnhemmer (31) krijgt 18 jaar celstraf voor moord op ex-vrouw

ARNHEM (ANP) - Een 31-jarige man uit Arnhem is woensdag veroordeeld tot een gevangenisstraf van achttien jaar voor de moord op zijn ex-vrouw in april vorig jaar. Het Openbaar Ministerie had twintig jaar geëist.

1 uur geleden
Bertram noemt bereikbare woningen, ov en milieu als prioriteiten

DEN HAAG (ANP) - Bereikbaarheid van nieuwe woningen, goed openbaar vervoer en milieubeleid zijn de drie prioriteiten voor Annet Bertram wanneer ze in het nieuwe kabinet aan de slag gaat als staatssecretaris van Infrastructuur en Waterstaat. Dat zei de kersverse CDA'er na haar kennismakingsgesprek met beoogd premier Rob Jetten. Ze somde daarmee min of meer haar hele aankomende takenpakket op.

2 uur geleden
Moskeekoepel verduidelijkt: ramadan begint donderdag

DEN HAAG (ANP) - De Islamitische Stichting Nederland (ISN) benadrukt dat de eerste vastendag van de maand ramadan op donderdag 19 februari is. In Saudi-Arabië werd dinsdag vastgesteld dat de eerste vastendag woensdag is.

2 uur geleden
Van Veldhoven: terugkijkend is overstap lobby niet goed gegaan

DEN HAAG (ANP) - Terugkijkend vindt D66'er Stientje van Veldhoven dat haar eerdere overstap van bewindspersoon naar lobbyist niet goed is gegaan. Dat zei ze woensdag na afloop van haar gesprek met formateur Rob Jetten. "Omdat het toch allerlei vragen opleverde, dat is niet goed voor de politiek," vindt de aankomend minister van Klimaat en Groene Groei.

2 uur geleden
Herbert was verbaasd dat ze is gevraagd voor een ministerspost

DEN HAAG (ANP) - Heleen Herbert was verbaasd dat ze is gevraagd om minister van Economische Zaken te worden, zei ze na afloop van haar gesprek met formateur Rob Jetten. De CDA'er zei dat het "een vraag is waar je onmogelijk ja op kunt zeggen, maar ook onmogelijk nee op kunt zeggen", waarmee ze voormalig onderwijsminister Robbert Dijkgraaf aanhaalde.

3 uur geleden