Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Man (24) opgepakt na dodelijke schietpartij Hoofddorp

Man (24) opgepakt na dodelijke schietpartij Hoofddorp

HOOFDDORP (ANP) - De politie heeft vrijdagavond een 24-jarige man uit Aalsmeer opgepakt op verdenking van betrokkenheid bij het doodschieten van een 20-jarige plaatsgenoot in Hoofddorp. De schietpartij vond vrijdag rond 12.00 uur plaats op een parkeerplaats aan het Leenderbos.

De man wordt momenteel verhoord, laat de politie zaterdag weten. Omdat hij in volledige beperkingen zit, wat inhoudt dat hij alleen met zijn advocaat contact mag hebben, worden geen verdere details gedeeld.

De politie kwam op een melding van meerdere schoten af en trof een gewonde aan. Ondanks hulpverlening overleed het slachtoffer ter plaatse.

Vrijdag werd via Burgernet opgeroepen uit te kijken naar twee mannen in een zwarte auto. Meer aanhoudingen worden niet uitgesloten.

Meer uit Binnenland

Verzetsstrijder Selma van de Perre (103) overleden

 AMSTERDAM (ANP) - Verzetsstrijder Selma van de Perre is maandag op 103-jarige leeftijd overleden. Dit meldt uitgeverij Thomas Rap namens de familie. Ze woonde in Londen en wordt daar in besloten kring begraven.

8 minuten geleden
In 2040 rond de 700.000 betaalbare huizen nodig

DEN HAAG (ANP) - Nederland heeft de komende vijftien jaar rond de 700.000 betaalbare huizen nodig. Dit zijn sociale en middenhuurwoningen en koophuizen van minder dan 390.000 euro. Dat staat in een rapport over de verwachte ontwikkeling van de woningmarkt van ABF Research in opdracht van het ministerie van Volkshuisvesting.

12 minuten geleden
Tweede verdachte opgepakt voor poging doodslag in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De politie heeft maandag een tweede verdachte aangehouden voor een poging tot doodslag na de voetbalwedstrijd tussen Feyenoord en Fenerbahçe deze zomer in De Kuip in Rotterdam. Daarbij raakte een supportersbegeleider van de Rotterdamse club gewond. De verdachte is een 31-jarige man uit Utrecht, meldt de politie dinsdag.

13 minuten geleden
Twee van de drie verdachten brand binnenstad Arnhem komen vrij

ARNHEM (ANP) - Twee van de drie verdachten van de grote brand in de binnenstad van Arnhem komen op vrije voeten. Ze mogen de inhoudelijke behandeling van hun strafzaak, eind maart volgend jaar, in vrijheid afwachten, besloot de rechtbank in Arnhem dinsdag.

39 minuten geleden
Opgepakte voetbalsupporters mogen niet naar wedstrijd PSV-Napoli

EINDHOVEN (ANP) - Alle 234 supporters die zijn opgepakt in Eindhoven voorafgaand aan de wedstrijd van PSV-Napoli, mogen niet naar de wedstrijd komen dinsdagavond. Dit heeft de politie bekendgemaakt. Ook krijgen ze een gebiedsverbod van 24 uur voor de binnenstad.

41 minuten geleden
Treinen in Randstad rijden weer normaal

DEN HAAG (ANP) - De treinen in de Randstad rijden weer zoals gebruikelijk. Eerder op de ochtend reden er op verschillende trajecten minder treinen door een tekort aan verkeersleiders, meldde ProRail.

43 minuten geleden
Instroom internationale studenten in bacheloropleidingen daalt

GRONINGEN (ANP) - Voor het eerst in jaren daalt de instroom van internationale studenten in voltijd bacheloropleidingen. Dit meldt de Dienst Uitvoering Onderwijs (DUO) in het Trendrapport hoger onderwijs 2025. De instroom in masteropleidingen blijft wel toenemen.

1 uur geleden