Man (22) uit Den Haag overleden door schietpartij in Rotterdam
ROTTERDAM (ANP) - Een van de mannen die vrijdagavond gewond raakten door een schietpartij in Rotterdam, is in het ziekenhuis aan zijn verwondingen overleden. Het gaat om een 22-jarige man uit Den Haag, meldt de politie. De slachtoffers werden rond 20.00 uur gevonden op de Lusthofstraat in de wijk Kralingen.
Het andere slachtoffer is een 25-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats. Hij raakte gewond aan zijn been en is naar het ziekenhuis gebracht.
Bij het veiligstellen van sporen troffen agenten in de nabijgelegen Aegidiusstraat een huls aan. Mogelijk is daar op de mannen geschoten. Het onderzoek naar wat er precies is gebeurd, is nog in volle gang. Er is nog niemand aangehouden.
Meer uit Binnenland
LOOSDRECHT (ANP) - Het afnemende draagvlak voor de opvang van asielzoekers is niet los te koppelen van het kabinetsbeleid. Dat zei waarnemend burgemeester Mark Verheijen van Wijdemeren zondag in het tv-programma Buitenhof.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Recente lokale protesten tegen de komst van asielzoekerscentra en -opvang zijn opgestookt door het extreemrechtse netwerk Identitair Verzet (IDV), dat na een stillere periode weer in opkomst is. Dat zegt het onderzoeksplatform Justice for Prosperity (JfP). Identitair Verzet is volgens JfP de Nederlandse tak van een internationale, extreemrechtse organisatie, die de stem van de gewone burger kaapt, zonder dat die het in de gaten heeft.
1 uur geledenIJSSELSTEIN (ANP) - Afgelopen nacht was "bruut" voor IJsselstein, zegt burgemeester Ester Weststeijn van de Utrechtse gemeente. Relschoppers vernielden daar delen van het stadhuis en het naastgelegen theater. De burgemeester zegt het geweld te verafschuwen.
1 uur geledenWAGENINGEN (ANP) - De regen die dit weekend valt, helpt vooralsnog weinig om het risico op natuurbranden te verkleinen. Dat zegt onderzoeker Gerbert Roerink van Wageningen University & Research. "Het gevaar is nog niet geweken."
2 uur geledenERMELO (ANP) - De politie onderzoekt of de brand die zaterdag woedde bij een dessertbedrijf in Ermelo mogelijk is aangestoken. Dat bevestigt een woordvoerster van de politie zondag na berichtgeving door Omroep Gelderland.
2 uur geledenIJSSELSTEIN (ANP) - Bij het gemeentehuis en het Fulcotheater in IJsselstein zijn in de nacht van zaterdag op zondag vernielingen aangericht. Dat bevestigt een woordvoerder van de politie na berichtgeving door RTV Utrecht. Voor zover bekend zijn er nog geen aanhoudingen verricht.
2 uur geledenHOOGEVEEN (ANP) - In het centrum van Hoogeveen is in de nacht van zaterdag op zondag een grote brand uitgebroken aan de Jonkheer de Jongestraat. Volgens een woordvoerder van de veiligheidsregio Drenthe begon het met een autobrand die is overgeslagen naar een woning.
12 uur geleden