Malen traint al mee bij Borussia Dortmund
DORTMUND/NICE (ANP) - Donyell Malen heeft dinsdag al meegetraind met Borussia Dortmund. De overgang van de 22-jarige aanvaller van PSV naar Dortmund is nog niet officieel bevestigd, maar de club heeft laten weten dat Malen wel al toestemming heeft gekregen om mee te trainen.
"Er is een officiële trainingsvergunning van PSV. Er moeten nog definitieve details worden uitgewerkt tussen de speler en PSV, pas dan kunnen we de transfer definitief bekendmaken", laat de club via Twitter weten. De Nederlandse international is zondag aangekomen op het trainingskamp van Borussia in Zwitserland en is daar medisch gekeurd en op corona getest.
Ook Pablo Rosario mocht vast meetrainen, bij OGC Nice, is op social media te zien. Zijn overgang naar de Franse club is nog niet afgerond, maar ook hij mocht van PSV meetrainen bij zijn nieuwe club. Hij wordt in Nice ploeggenoot van Calvin Stengs en Justin Kluivert.
Meer uit Voetbal
AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.
4 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.
5 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
14 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
14 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
16 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
17 uur geleden