Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Malen, Götze en Max starten op de bank bij PSV

Malen, Götze en Max starten op de bank bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - De basisopstelling van PSV voor de thuiswedstrijd tegen Vitesse kent veel verrassingen. Topscorer Donyell Malen start op de reservebank, net als Mario Götze, Philipp Max en Jordan Teze. Trainer Roger Schmidt geeft het viertal rust.

"We hadden donderdag een pittige wedstrijd tegen Olympiakos en ook een lange reis in de benen. Ik moet voorzichtig omgaan met mijn spelers", aldus Schmidt voor de wedstrijd. "Het is een goed moment om andere spelers een kans te geven. Andere spelers kunnen er later nog inkomen en zijn dan weer fris voor donderdag. Dat is het idee."

PSV verloor donderdag in de eerste knock-outronde van de Europa League met 4-2 bij Olympiakos. Donderdag is de return in Eindhoven. Olivier Boscagli viel tegen de Grieken geblesseerd uit. Nick Viergever neemt zijn plaats links in het centrum van de verdediging over. Timo Baumgartl, die tegen Olympiakos slecht inviel, is de andere centrale verdediger. Jordan Teze, normaal gesproken basisspeler, krijgt net als Malen, Götze en Max rust. Mauro Júnior vervangt Max als linksback.

Opstelling

Pablo Rosario en Ibrahim Sangaré zijn bij Schmidt als controlerende middenvelders altijd zeker van een basisplaats. Adrian Fein en Érick Gutiérrez zijn de andere twee middenvelders. Beide spelers kwamen dit seizoen nog nauwelijks in actie. Het kan ook zijn dat Rosario als vijfde verdediger gaat spelen en Sangaré, Fein en Gutiérrez het middenveld vormen.

Yorbe Vertessen neemt voorin de plek over van Malen. Eran Zahavi is de andere aanvaller.

Opstelling PSV: Mvogo; Dumfries, Baumgartl, Viergever en Mauro Júnior; Fein, Rosario, Sangaré en Gutiérrez; Zahavi en Vertessen.

Meer uit Voetbal

NEC boekt tegen PEC Zwolle tiende zege in Eredivisie

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tiende overwinning geboekt in de Eredivisie. In de Goffert versloeg de ploeg van trainer Dick Schreuder PEC Zwolle met 2-1. Koki Ogawa en Tjaronn Chery scoorden voor NEC. Younes Namli had de score geopend voor PEC.

23 minuten geleden
Liverpool verliest bij Bournemouth door doelpunt in slotseconden

BOURNEMOUTH (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth in de Premier League door een doelpunt in de slotseconden verloren. Het werd 3-2 aan de Engelse zuidkust. Liverpool is er dit kalenderjaar nog niet in geslaagd te winnen in de Engelse competitie.

35 minuten geleden
Heerenveen laat Bochniewicz terugkeren naar Polen

HEERENVEEN (ANP) - Pawel Bochniewicz verlaat sc Heerenveen en keert terug naar Polen. De 29-jarige verdediger heeft een contract getekend bij Górnik Zabrze, de huidige nummer 2 van de hoogste Poolse competitie.

44 minuten geleden
Saibari en Dest weer in basis bij PSV tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari en Sergiño Dest keren terug in de basis bij PSV voor de thuiswedstrijd tegen NAC Breda. Saibari speelt voor het eerst sinds hij met Marokko de finale van de Afrika Cup verloor. Hij vult de positie van spits in, die vacant is door blessures. Dest keert terug na een lichte blessure.

1 uur geleden
Ajacied Baas scoort voor het eerst tweemaal in een wedstrijd

AMSTERDAM (ANP) - Youri Baas was de grote man bij Ajax in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam (2-0). "Dit is echt de eerste keer dat ik twee keer in een wedstrijd heb gescoord", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "Dat is mij zelfs als jeugdspeler nooit gelukt."

1 uur geleden
Feyenoord rondt transfer van Go Ahead-rechtsback Deijl af

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de transfer van Mats Deijl afgerond. De 28-jarige rechtsback komt over van Go Ahead Eagles en tekende in Rotterdam een contract tot medio 2028, met een optie voor nog een seizoen. Deijl is al speelgerechtigd voor het thuisduel van Feyenoord met Heracles Almelo op zondag.

2 uur geleden
Ajax is FC Volendam de baas en verhoogt druk op Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de druk op Feyenoord opgevoerd. De club uit de hoofdstad won van FC Volendam (2-0) en staat voor minimaal een dag tweede achter PSV in de Eredivisie. Youri Baas maakte voor rust beide doelpunten op aangeven van Rayane Bounida.

2 uur geleden