Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Malen, Götze en Max starten op de bank bij PSV

Malen, Götze en Max starten op de bank bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - De basisopstelling van PSV voor de thuiswedstrijd tegen Vitesse kent veel verrassingen. Topscorer Donyell Malen start op de reservebank, net als Mario Götze, Philipp Max en Jordan Teze. Trainer Roger Schmidt geeft het viertal rust.

"We hadden donderdag een pittige wedstrijd tegen Olympiakos en ook een lange reis in de benen. Ik moet voorzichtig omgaan met mijn spelers", aldus Schmidt voor de wedstrijd. "Het is een goed moment om andere spelers een kans te geven. Andere spelers kunnen er later nog inkomen en zijn dan weer fris voor donderdag. Dat is het idee."

PSV verloor donderdag in de eerste knock-outronde van de Europa League met 4-2 bij Olympiakos. Donderdag is de return in Eindhoven. Olivier Boscagli viel tegen de Grieken geblesseerd uit. Nick Viergever neemt zijn plaats links in het centrum van de verdediging over. Timo Baumgartl, die tegen Olympiakos slecht inviel, is de andere centrale verdediger. Jordan Teze, normaal gesproken basisspeler, krijgt net als Malen, Götze en Max rust. Mauro Júnior vervangt Max als linksback.

Opstelling

Pablo Rosario en Ibrahim Sangaré zijn bij Schmidt als controlerende middenvelders altijd zeker van een basisplaats. Adrian Fein en Érick Gutiérrez zijn de andere twee middenvelders. Beide spelers kwamen dit seizoen nog nauwelijks in actie. Het kan ook zijn dat Rosario als vijfde verdediger gaat spelen en Sangaré, Fein en Gutiérrez het middenveld vormen.

Yorbe Vertessen neemt voorin de plek over van Malen. Eran Zahavi is de andere aanvaller.

Opstelling PSV: Mvogo; Dumfries, Baumgartl, Viergever en Mauro Júnior; Fein, Rosario, Sangaré en Gutiérrez; Zahavi en Vertessen.

Meer uit Voetbal

Gordon leidt Engeland naar laatste oefenzege in aanloop naar WK

ORLANDO (ANP) - Anthony Gordon heeft Engeland naar een ruime oefenzege geleid tegen Costa Rica, een dag voor de start van het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. In Orlando won het team van bondscoach Thomas Tuchel met 3-0.

29 minuten geleden
Mexicaanse bondscoach Aguirre voorspelt historische openingsdag

MEXICO-STAD (ANP) - Mexico is "zeer goed voorbereid" op het WK voetbal in eigen land. Dat zei bondscoach Javier Aguirre (67) van het Mexicaanse elftal een dag voor de openingsceremonie bij een persconferentie in het Mexico City Stadium.

11 uur geleden
Infantino voorspelt spectaculair WK met veel kanshebbers

MEXICO-STAD (ANP) - Gianni Infantino (56) voorspelt "een spectaculair WK" waarvan de winnaar moeilijk te voorspellen is. De FIFA-voorzitter keek bij een persconferentie in Mexico-Stad vooruit naar het 23e WK. Op donderdag is in het Mexico City Stadium de openingsceremonie. Daarna wordt om 21.00 uur (Nederlandse tijd) de wedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika gespeeld.

11 uur geleden
Infantino noemt WK grootste evenement in geschiedenis mensheid

MEXICO-STAD (ANP) - Gianni Infantino noemt het WK "het grootste evenement in de geschiedenis van de mensheid". Dat zei de FIFA-voorzitter een dag voor het openingsduel van het 23e WK op een persconferentie in de hoofdstad van Mexico. Op donderdag begint het eindtoernooi waaraan 48 landen deelnemen in Mexico-Stad.

12 uur geleden
WK-finale kan honderdste interland voor Van Dijk worden

KANSAS CITY (ANP) - Virgil van Dijk weet dat de finale van het WK voetbal zijn honderdste interland voor het Nederlands elftal kan worden. "Daar ben ik me zeker van bewust", zei de aanvoerder op een persconferentie na de training. "Dat zou heel speciaal zijn, maar daar focus ik mezelf nu niet op. De eerste groepswedstrijd van zondag tegen Japan is het enige dat nu telt."

12 uur geleden
FIFA-fanfestival in Mexico-Stad mogelijk dicht wegens protesten

MEXICO-STAD (ANP) - Het officiële FIFA-fanfestival in het hart van Mexico-Stad op de Plaza de la Constitución wordt mogelijk vanwege aanhoudende protesten van de lerarenvakbond gesloten. Op woensdag aan het einde van de middag en op donderdag staan verschillende demonstraties op het programma van onder anderen leraren en moeders die op zoek zijn naar verdwenen kinderen.

13 uur geleden
Koeman weet met welke basisploeg hij tegen Japan speelt

KANSAS CITY (ANP) - Ronald Koeman weet met welke ploeg hij zondag aan het eerste WK-duel van het Nederlands elftal met Japan begint. "Als ik nu nog veel twijfels zou hebben, dan heb ik mijn huiswerk niet goed gedaan", zei de bondscoach op een persconferentie in Kansas City.

13 uur geleden