Malacia heeft 'niet voor niets bijgetekend' bij Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Tyrell Malacia laat zich niet afleiden door geruchten dat hij op een lijstje van Ajax zou staan als linksback Nicolás Tagliafico daar nog vertrekt. "Op dit moment ben ik bij Feyenoord", zegt hij. "Ik wil gewoon hier presteren en heb niet voor niets bijgetekend. Zo simpel is het eigenlijk."
Malacia verscheen woensdag op een persconferentie voor het thuisduel van donderdag met FC Luzern in de derde voorronde van de Conference League. Feyenoord verdedigt een voorsprong van 3-0 in De Kuip. Onderschatting ligt mogelijk op de loer. "Maar ik verwacht niet dat wij dat als team toelaten", zei de verdediger, die twee maanden geleden zijn contract tot medio 2024 verlengde.
Malacia maakte een goede indruk in de voorbereiding en in de drie Europese duels. "Het is mooi dat ik die complimenten krijg, maar het is nog niet genoeg", beseft hij. "Er zijn genoeg dingen die nog beter kunnen. Ik wil nog belangrijker zijn voor het team. Daar werk ik zelf hard aan en ik merk dat het elke week beter gaat."
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Coach John van den Brom van FC Twente heeft een fitte spelersgroep voor de laatste competitiewedstrijd bij PSV. De club uit Enschede strijdt met NEC en Ajax om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van de voorronde van de Champions League.
13 minuten geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Rob Dieperink gaat niet naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 38-jarige arbiter, die als VAR zou meegaan met het team van scheidsrechter Danny Makkelie, bevestigt zelf aan De Telegraaf dat wereldvoetbalbond FIFA heeft besloten hem niet meer aan te stellen na een incident vorige maand in een hotel in Londen, waarbij hij werd gearresteerd.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
16 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
18 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
20 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
21 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
23 uur geleden