Malacia heeft 'niet voor niets bijgetekend' bij Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Tyrell Malacia laat zich niet afleiden door geruchten dat hij op een lijstje van Ajax zou staan als linksback Nicolás Tagliafico daar nog vertrekt. "Op dit moment ben ik bij Feyenoord", zegt hij. "Ik wil gewoon hier presteren en heb niet voor niets bijgetekend. Zo simpel is het eigenlijk."
Malacia verscheen woensdag op een persconferentie voor het thuisduel van donderdag met FC Luzern in de derde voorronde van de Conference League. Feyenoord verdedigt een voorsprong van 3-0 in De Kuip. Onderschatting ligt mogelijk op de loer. "Maar ik verwacht niet dat wij dat als team toelaten", zei de verdediger, die twee maanden geleden zijn contract tot medio 2024 verlengde.
Malacia maakte een goede indruk in de voorbereiding en in de drie Europese duels. "Het is mooi dat ik die complimenten krijg, maar het is nog niet genoeg", beseft hij. "Er zijn genoeg dingen die nog beter kunnen. Ik wil nog belangrijker zijn voor het team. Daar werk ik zelf hard aan en ik merk dat het elke week beter gaat."
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Ajax begint om 12.15 uur met dezelfde opstelling als tegen Chelsea aan de uitwedstrijd tegen FC Twente. Trainer John Heitinga heeft vertrouwen in de spelers die woensdag aan de aftrap verschenen voor het verloren duel in Londen (5-1). Ajax begon best aardig tegen Chelsea, maar speelde een verloren wedstrijd na een rode kaart voor Kenneth Taylor.
1 uur geledenBRENTFORD (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot denkt gezien te hebben wat er nodig is om met zijn ploeg uit een negatieve spiraal te komen. De landskampioen verloor zaterdag bij Brentford (3-2). Het was de vierde competitienederlaag op rij.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Liverpool is het behoorlijk kwijt in de Premier League. De ploeg van coach Arne Slot leed bij Brentford de vierde competitienederlaag op rij. De club uit Londen won met 3-2 van de titelverdediger.
13 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen NEC. Het aantrekkelijke duel eindigde in 2-2. PEC schoot weinig op met het punt, want de ploeg van coach Henry van der Vegt blijft in de onderste regionen hangen. NEC mag zich op de zevende plaats subtopper noemen.
14 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Heracles-trainer Bas Sibum is woedend op zijn aanvaller Mario Engels, die in de belangrijke uitwedstrijd tegen FC Volendam met twee gele kaarten (rood) voortijdig naar de kant moest. Volendam leidde op dat moment met 2-0, binnen de kortste keren stond het 3-0 en was het duel beslist.
14 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Heracles Almelo is nog dieper in de problemen geraakt. De ploeg van trainer Bas Sibum verloor het duel met FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie met 3-0. Volendam, dat de tweede zege van het seizoen boekte, klom naar de dertiende plaats en heeft nu 7 punten meer dan hekkensluiter Heracles.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zijn vijfde zege van dit seizoen in de Eredivisie geboekt en is naar voorlopig de zesde plek gestegen. De ploeg van trainer Maurice Steijn won op Het Kasteel met 1-0 van Telstar. Tobias Lauritsen maakte de enige goal, zijn zesde in de competitie.
15 uur geleden