Makkelie scheidsrechter bij AC Milan - Liverpool
NYON (ANP) - Danny Makkelie is dinsdag de scheidsrechter in San Siro wanneer AC Milan het opneemt tegen FC Liverpool. Voor de thuisploeg is het laatste groepsduel van groot belang. Liverpool, met Oranje-aanvoerder Virgil van Dijk, is al zeker van de groepswinst in poule B.
AC Milan heeft 4 punten, net als Atlético Madrid dat een uitwedstrijd speelt tegen FC Porto. De Portugezen staan er het best voor om het tweede ticket voor de knockoutfase te veroveren met 5 punten. Milan moest dus winnen en dan afwachten hoe het duel in Porto eindigt.
Makkelie wordt dinsdag geassisteerd door Hessel Steegstra en Jan de Vries. Dennis Hilger is de vierde official. De wedstrijd begint om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
ALMERE (ANP) - Almere City en trainer Jeroen Rijsdijk (48) gaan na dit seizoen uit elkaar. "Jeroen heeft zich anderhalf seizoen volledig gegeven voor de club", zegt technisch manager Chiel Dekker in een persbericht. "Wij kiezen voor volgend seizoen echter voor een andere koers en ook een andere trainer."
21 minuten geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.
2 uur geledenTOKIO (ANP) - Ajacied Takehiro Tomiyasu kan toch niet spelen voor Japan in de oefenduels met Schotland en Engeland van de komende dagen. De 27-jarige verdediger moest zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-1) worden gewisseld en is niet voldoende hersteld, meldt de Japanse voetbalbond.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.
16 uur geledenEMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."
16 uur geledenEMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."
16 uur geledenEMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
17 uur geleden