Makkelie leidt AZ-Ajax, Nijhuis Feyenoord-PSV
ZEIST (ANP) - De topper tussen AZ en Ajax staat zondag onder leiding van arbiter Danny Makkelie. Kevin Blom is door de KNVB aangewezen als VAR.
AZ - Ajax begint zondag om 16.45 uur. De wedstrijd wordt in Alkmaar gespeeld, zo werd dinsdagochtend duidelijk. De gemeente Alkmaar geeft AZ toestemming terug te keren in het eigen stadion, dat weer veilig is bevonden.
Dinsdagavond fluit Makkelie nog het Champions League-duel tussen Red Bull Salzburg en Liverpool.
Eerder op zondag is Bas Nijhuis de scheidsrechter bij Feyenoord - PSV. Dennis Higler is de VAR bij de wedstrijd in Rotterdam. Feyenoord en PSV, de nummer 8 en 3 van de eredivisie, trappen om 14.30 uur af.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
8 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
9 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
12 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
15 uur geleden