Makkelie fluit Sevilla - Dortmund in Champions League
NYON (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie heeft woensdag in de Champions League de leiding bij de wedstrijd Sevilla - Borussia Dortmund. De Spaanse club van Karim Rekik en Luuk de Jong ontvangt in Estadio Ramón Sánchez Pizjuán de nummer 6 van de Duitse Bundesliga, die in de laatste zes competitieduels slechts één keer wist te winnen. Kevin Blom en Jochem Kamphuis zitten als videoarbiters achter de tv-schermen.
De Europese voetbalbond UEFA stelde eerder al Björn Kuipers aan voor het duel in de achtste finales tussen FC Barcelona en Paris Saint-Germain, dinsdagavond in Camp Nou. De ploeg van trainer Ronald Koeman en de oud-Ajacieden Frenkie de Jong en Sergiño Dest treft de finalist van vorig seizoen. In de knock-outfase van de Champions League beginnen alle wedstrijden om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
9 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
11 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
12 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
12 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
13 uur geleden