Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Makkelie fluit in Nations League en openingswedstrijd eredivisie

Makkelie fluit in Nations League en openingswedstrijd eredivisie

NYON (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie heeft dinsdag in Stockholm de leiding over het duel in de Nations League tussen Zweden en Portugal. Vier dagen later fluit de 37-jarige arbiter ook de openingswedstrijd in de eredivisie, tussen FC Utrecht en AZ. Dat duel in De Galgenwaard begint zaterdagmiddag om 16.30 uur, een nieuw aanvangstijdstip in de eredivisie.

Zonder de geblesseerde Cristiano Ronaldo (voetinfectie) begon Portugal de Nations League zaterdag met een overtuigende zege op Kroatië: 4-1. Zweden verloor in de eigen Friends Arena met 1-0 van wereldkampioen Frankrijk. De Scandinavische ploeg ontvangt Portugal, de kampioen van Europa, dinsdag in hetzelfde stadion.

Serdar Gözübüyük heeft maandagavond in Olomouc de leiding over Tsjechië - Schotland, een duel uit de B-divisie van de Nations League. De Tsjechen wilden die wedstrijd eigenlijk niet spelen vanwege een aantal coronabesmettingen binnen de selectie. Op last van de Europese voetbalbond UEFA gaat het duel toch door. Tsjechië heeft daarop een volledig nieuwe staf en spelersgroep samengesteld. David Holoubek fungeert voor één keer als bondscoach.

Meer uit Voetbal

Sparta grijpt naast play-offs na nederlaag tegen Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is er niet in geslaagd zich alsnog te kwalificeren voor de play-offs voor Europees voetbal. De Rotterdammers van de scheidende coach Maurice Steijn verloren hun laatste wedstrijd in het eigen Kasteel met 3-2 van stadgenoot Excelsior.

4 minuten geleden
FC Groningen met zege naar play-offs om Europees voetbal

ALMELO (ANP) - FC Groningen heeft zich geplaatst voor de play-offs om Europees voetbal. De ploeg van trainer Dick Lukkien eindigde op de negende plaats in de Eredivisie na een 2-1-zege bij het gedegradeerde Heracles Almelo.

5 minuten geleden
Telstar handhaaft zich in Eredivisie, FC Volendam naar play-offs

VOLENDAM (ANP) - Telstar heeft zich door een zege van 2-1 bij FC Volendam gehandhaafd in de Eredivisie. Volendam eindigde door de nederlaag als zestiende. De ploeg van coach Rick Kruys moet het nu in de play-offs om promotie/degradatie opnemen tegen Willem II.

15 minuten geleden
AZ sluit seizoen af met gelijkspel tegen NAC Breda

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het seizoen in de Eredivisie afgesloten met een gelijkspel tegen het gedegradeerde NAC Breda. Het duel in Alkmaar eindigde in 3-3. AZ won eerder de KNVB-beker en is daardoor al zeker van deelname aan de Europa League.

17 minuten geleden
NEC mag Champions League in na zege op Go Ahead Eagles

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich voor het eerst geplaatst voor de Champions League. De Nijmegenaren wonnen op de laatste speeldag in de Eredivisie met 2-1 van Go Ahead Eagles en profiteerden van de ruime nederlaag van FC Twente bij PSV (5-1). NEC eindigde als derde en stroomt in de Champions League in de derde voorronde in.

18 minuten geleden
FC Twente verliest ruim bij PSV en eindigt als vierde

EINDHOVEN (ANP) - FC Twente is het niet gelukt zich te plaatsen voor de voorronde van de Champions League. De Enschedeërs verspeelden op de slotdag van de Eredivisie de derde plaats. Landskampioen PSV was in het Philips Stadion met 5-1 te sterk en kwam daarmee dit seizoen uit op 101 doelpunten in de competitie.

19 minuten geleden
FC Utrecht verzekert zich met zege van thuisvoordeel in play-offs

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft het seizoen in de Eredivisie afgesloten op de zesde plaats, goed voor een thuisduel in de play-offs om Europees voetbal. De formatie van de afscheidnemende trainer Ron Jans was in de eigen Galgenwaard met 2-0 te sterk voor middenmoter Fortuna Sittard.

21 minuten geleden