Makkelie fluit Bayern München - FC Barcelona in Champions League
NYON (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie fluit dinsdag in de Champions League het duel tussen Bayern München en FC Barcelona. De Europese voetbalbond UEFA heeft de 39-jarige Nederlander aangesteld voor de topper in groep C. Pol van Boekel fungeert in het hoofdkantoor van de UEFA in Nyon als videoarbiter voor het duel in München.
Bij Bayern München spelen de oud-Ajacieden Matthijs de Ligt, Ryan Gravenberch en Noussair Mazraoui. Zij treffen bij Barcelona onder anderen de Oranje-internationals Frenkie de Jong en Memphis Depay en ook Robert Lewandowski, de Poolse spits die de afgelopen jaren zoveel doelpunten maakte voor Bayern.
Beide clubs wonnen hun eerste groepswedstrijd in de Champions League. Barcelona versloeg Viktoria Pilsen mede dankzij een hattrick van Lewandowski met 5-1, Bayern won met 2-0 bij Internazionale.
Ajax krijgt dinsdag in de uitwedstrijd tegen Liverpool te maken met een Portugese scheidsrechter, Artur Dias. De ploeg van trainer Alfred Schreuder begon de groepsfase met een zege op Rangers FC: 4-0. Liverpool ging met 4-1 onderuit bij Napoli. Het duel op Anfield begint om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - FC Groningen heeft de derby van het noorden bij sc Heerenveen gewonnen. Het elftal van coach Dick Lukkien won met 2-0 in het Abe Lenstra Stadion. Groningen staat op de vijfde plaats met 31 punten. Heerenveen is de nummer 9 van de Eredivisie.
56 minuten geledenSUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.
5 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.
6 uur geledenBREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
16 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
17 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
18 uur geleden