Makkelie fluit Bayern München - FC Barcelona in Champions League
NYON (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie fluit dinsdag in de Champions League het duel tussen Bayern München en FC Barcelona. De Europese voetbalbond UEFA heeft de 39-jarige Nederlander aangesteld voor de topper in groep C. Pol van Boekel fungeert in het hoofdkantoor van de UEFA in Nyon als videoarbiter voor het duel in München.
Bij Bayern München spelen de oud-Ajacieden Matthijs de Ligt, Ryan Gravenberch en Noussair Mazraoui. Zij treffen bij Barcelona onder anderen de Oranje-internationals Frenkie de Jong en Memphis Depay en ook Robert Lewandowski, de Poolse spits die de afgelopen jaren zoveel doelpunten maakte voor Bayern.
Beide clubs wonnen hun eerste groepswedstrijd in de Champions League. Barcelona versloeg Viktoria Pilsen mede dankzij een hattrick van Lewandowski met 5-1, Bayern won met 2-0 bij Internazionale.
Ajax krijgt dinsdag in de uitwedstrijd tegen Liverpool te maken met een Portugese scheidsrechter, Artur Dias. De ploeg van trainer Alfred Schreuder begon de groepsfase met een zege op Rangers FC: 4-0. Liverpool ging met 4-1 onderuit bij Napoli. Het duel op Anfield begint om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman, Paul Wanner en Mauro Júnior keren zaterdag tegen FC Utrecht terug in het basiselftal van PSV. Het drietal zat in de vorige competitiewedstrijd tegen Telstar nog op de reservebank, na net hersteld te zijn van blessures.
26 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Jeremie Frimpong maakt zaterdag alweer deel uit van de wedstrijdselectie van Liverpool. De rechtervleugelverdediger zit in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City op de reservebank.
2 uur geledenNAIROBI (ANP/AFP) - Victor Wanyama heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat meldt de 34-jarige voormalige aanvoerder van het Keniaanse elftal op X.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
17 uur geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
17 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
18 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
22 uur geleden