Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Makers South Park sluiten deal voor 900 miljoen met Viacom

Trey Parker en Matt Stone, de bedenkers en makers van South Park, zijn een samenwerking aangegaan met het mediabedrijf Viacom. De mannen krijgen de komende zes jaar meer dan 900 miljoen dollar voor nieuwe seizoenen van hun animatieserie en films. Volgens Bloomberg is het een van de grootste deals uit de televisiegeschiedenis.

De mannen gaan het geld gebruiken voor zes nieuwe seizoenen van South Park, die nu ook al bij Viacoms zender Comedy Central wordt uitgezonden. Daarnaast zullen ze veertien films maken voor de streamingdienst Paramount+. Een van die films is een spinoff van South Park die eind dit jaar moet uitkomen.

Voor Parker en Stone wordt het de tweede keer dat ze een film maken die is gebaseerd op hun animatieserie, die sinds 1997 te zien is. In 1999 kwam al South Park: Bigger, Longer & Uncut uit.

Meer uit Gezond

Zo'n 3,5 miljoen mensen hebben last van medicijntekorten

DEN HAAG (ANP) - Ongeveer 3,5 miljoen Nederlanders merken de gevolgen van de tekorten aan geneesmiddelen in Nederland. Dat is een op de drie medicijngebruikers, meldt de beroepsorganisatie voor apothekers, de KNMP.

2 dagen geleden
Onderzoek NFI naar ophelderen sterfgevallen door pijnstillers

DEN HAAG (ANP) - Nieuw onderzoek door het Nederlands Forensisch Instituut (NFI) kan helpen bij het oplossen van moordzaken waarbij pijnstillers zoals morfine zijn gebruikt, stelt het instituut. Rogier van der Hulst, toxicoloog bij het NFI, deed de afgelopen jaren onderzoek naar de verdeling van morfine in het menselijk lichaam na overlijden.

1 week geleden
'Beduidend meer letsel' op spoedeisende hulp door gladheid

UTRECHT (ANP) - Als gevolg van de gladheid was het afgelopen weekend drukker op de spoedeisende hulpen dan normaal. Landelijk zag de Nederlandse Vereniging van Spoedeisende Hulp Artsen (NVSHA) "beduidend meer letsel" door valpartijen. Het ging vooral om ouderen die waren gevallen en mensen met heup- en polsbreuken.

2 weken geleden
Meer waterpokken bij kinderen dan gebruikelijk in winter

UTRECHT (ANP) - Opvallend veel kinderen hebben de laatste tijd waterpokken gekregen. Dat meldt gezondheidsinstituut Nivel op basis van registraties van huisartsen.

2 weken geleden
Hoogste aantal vuurwerkslachtoffers in jaren op spoedeisende hulp

AMSTERDAM (ANP) - Afdelingen voor spoedeisende hulp (SEH's) hebben tijdens de afgelopen jaarwisseling het hoogste aantal vuurwerkslachtoffers in jaren geholpen. Volgens een inventarisatie van kenniscentrum VeiligheidNL kwamen op deze ziekenhuisafdelingen in totaal 474 patiënten binnen met verwondingen door vuurwerk. Dat was 29 procent meer dan bij de jaarwisseling daarvoor en het hoogste aantal sinds de jaarwisseling van 2016 op 2017.

3 weken geleden
Plastisch chirurgen behandelden 93 vuurwerkslachtoffers

UTRECHT (ANP) - Plastisch chirurgen hebben rond de jaarwisseling 93 vuurwerkslachtoffers behandeld. De Nederlandse Vereniging voor Plastische Chirurgie (NVPC) spreekt van een forse stijging. Vorig jaar ging het om 62 patiënten.

3 weken geleden
Medicijntekorten in 2025 met ongeveer een derde gedaald

DEN HAAG (ANP) - Medicijntekorten zijn dit jaar aanzienlijk afgenomen. De tekorten zijn met ongeveer een derde gedaald vergeleken met 2024, signaleert adviesbureau in de zorg SiRM in een woensdag gepubliceerd rapport. Dat is opgesteld in opdracht van branchevereniging BG Pharma. Volgens de vereniging is er sprake van een keerpunt in de langdurige problemen met de beschikbaarheid van medicijnen.

4 weken geleden