Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mainz pakt alsnog punt in Keulen

Mainz pakt alsnog punt in Keulen

KEULEN (ANP) - FSV Mainz heeft bij de hervatting van de Bundesliga een punt overgehouden aan het uitduel met 1. FC Köln. De ploeg van trainer Aichim Beierlorzer knokte zich in een leeg RheinEnergieStadion terug van een 2-0-achterstand.

Mark Uth zette de thuisploeg al na 6 minuten op voorsprong uit een strafschop. Die was er gekomen na een overtreding van Moussa Niakhaté op diezelfde Uth, de aanvaller die vier jaar in de eredivisie (Heerenveen, Heracles) voetbalde. Mainz leek de iets betere ploeg, maar in de 53e minuut viel de 2-0. Florian Kainz kopte raak uit een voorzet van invaller Dominick Drexler.

Mainz, met de Nederlanders Jean-Paul Boëtius en Jeremiah St. Juste in de basis en Jeffrey Bruma op de bank, drong aan. Het leidde na ruim een uur tot een doelpunt van invaller Taiwo Awoniyi, die een knappe aanval met een intikker afrondde. Tien minuten later stond het gelijk. St. Juste speelde de bal op Pierre Kunde Malong, die rechtdoor het strafschopgebied binnendrong en laag inschoot. Beide trainers verbruikten hun vijf toegestane wissels: Boëtius was een van de spelers die kort voor tijd naar de kant ging. De stand veranderde niet meer.

Meer uit Voetbal

FIFA-voorzitter Infantino wil strengere regels voor bedekken mond

CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.

2 uur geleden
Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

13 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

15 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

16 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

17 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

18 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

18 uur geleden