Mainz pakt alsnog punt in Keulen
KEULEN (ANP) - FSV Mainz heeft bij de hervatting van de Bundesliga een punt overgehouden aan het uitduel met 1. FC Köln. De ploeg van trainer Aichim Beierlorzer knokte zich in een leeg RheinEnergieStadion terug van een 2-0-achterstand.
Mark Uth zette de thuisploeg al na 6 minuten op voorsprong uit een strafschop. Die was er gekomen na een overtreding van Moussa Niakhaté op diezelfde Uth, de aanvaller die vier jaar in de eredivisie (Heerenveen, Heracles) voetbalde. Mainz leek de iets betere ploeg, maar in de 53e minuut viel de 2-0. Florian Kainz kopte raak uit een voorzet van invaller Dominick Drexler.
Mainz, met de Nederlanders Jean-Paul Boëtius en Jeremiah St. Juste in de basis en Jeffrey Bruma op de bank, drong aan. Het leidde na ruim een uur tot een doelpunt van invaller Taiwo Awoniyi, die een knappe aanval met een intikker afrondde. Tien minuten later stond het gelijk. St. Juste speelde de bal op Pierre Kunde Malong, die rechtdoor het strafschopgebied binnendrong en laag inschoot. Beide trainers verbruikten hun vijf toegestane wissels: Boëtius was een van de spelers die kort voor tijd naar de kant ging. De stand veranderde niet meer.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Thijs Kraaijeveld aan de thuiswedstrijd tegen Internazionale in de Champions League. De 19-jarige verdediger krijgt de voorkeur boven Tsuyoshi Watanabe, die op de bank zit als het duel om 21.00 uur van start gaat.
53 minuten geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Dirk Kuijt kijkt ernaar uit om het als trainer van Fenerbahçe woensdag in de Champions League op te nemen tegen Liverpool. Een goed resultaat is in de huidige tijden van crisis bij de Turkse topclub echter belangrijker dan het persoonlijke sentiment rond de wedstrijd, zei de oud-international van Oranje dinsdag.
1 uur geledenISTANBUL (ANP/RTR) - Ryan Gravenberch ontbreekt woensdag in de selectie van Liverpool, dat het in de Champions League opneemt tegen Fenerbahçe. De Nederlandse middenvelder heeft een lichte hielblessure, zei zijn trainer Andoni Iraola dinsdag op een persconferentie.
1 uur geledenMADRID (ANP) - De Spaanse voetbalbond RFEF heeft alle bekerduels van de komende drie dagen opgeschort. Aanleiding is de dood van aanvaller Jesús de Miguel van CD Tenerife. Het betreft de bekerwedstrijden in de Copa del Rey (mannen) en Copa de la Reina (vrouwen) op dinsdag, woensdag en donderdag.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verschillende personen geïdentificeerd die zaterdag in Leeuwarden betrokken waren bij het afsteken van vuurwerk tegen Cambuur en de ongeregeldheden na afloop van die wedstrijd in de Eredivisie. Dat meldt de club uit Deventer.
3 uur geledenZÜRICH (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino is "zeer bedroefd" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel van CD Tenerife. De aanvaller kwam maandag hard in botsing met doelman Jesús Owono van FC Andorra en overleed dinsdag in het ziekenhuis.
4 uur geledenMADRID (ANP) - De Spaanse nationale politie is een onderzoek begonnen tegen doelman Jesús Owono naar aanleiding van de dood van voetballer Jesús de Miguel. Dat melden Spaanse media. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij maandag in de slotfase van een duel met FC Andorra hard in botsing was gekomen met doelman Owono.
5 uur geleden