Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mainz ontslaat na drie maanden al trainer Siewert

Mainz ontslaat na drie maanden al trainer Siewert

MAINZ (ANP) - De Duitse voetbalclub Mainz 05 heeft trainer Jan Siewert ontslagen. Hij won in de drie maanden dat hij in functie was slechts één wedstrijd met de club uit de Bundesliga, die op de zeventiende en voorlaatste plaats staat.

Na elf wedstrijden zonder zege zag de clubleiding geen andere uitweg dan de coach te vervangen. Mainz zal de opvolger dinsdag presenteren. "Helaas zien wij de verandering in de trainerspositie nu als een noodzakelijke stap om een ​​positieve ommekeer te kunnen bewerkstelligen", zei sportdirecteur Christian Heidel.

Siewert nam begin november op interim-basis de taken over van de vertrokken Bo Svensson en ruilde daarmee het reserveteam in voor het eerste elftal. Kort voor Kerstmis ondertekende de 41-jarige Duitser een contract als hoofdtrainer tot 30 juni 2026.

Meer uit Voetbal

Timber komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. De aanvoerder heeft een blessure opgelopen aan de buitenband van zijn knie en wacht een herstel van meerdere maanden.

39 minuten geleden
Duel tussen Jong FC Utrecht en VVV-Venlo afgelast

UTRECHT (ANP) - De wedstrijd in de Keuken Kampioen Divisie tussen Jong FC Utrecht en VVV-Venlo gaat maandag niet door. Het veld op Sportcomplex Zoudenbalch is onbespeelbaar door de winterse omstandigheden. Dat meldt de KNVB.

2 uur geleden
Feyenoord met herstelde Stengs naar Milaan, Timber blijft achter

ROTTERDAM (ANP) - Interim-trainer Pascal Bosschaart van Feyenoord heeft dinsdag in de returnwedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij AC Milan weer de beschikking over de herstelde Calvin Stengs. Quinten Timber reist niet mee met de selectie naar Italië, waar de Rotterdammers een 1-0-voorsprong verdedigen.

2 uur geleden
21 mannen veroordeeld voor geweld na voetbalwedstrijd FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - De rechtbank in Utrecht heeft 21 mannen, van wie twee minderjarig, veroordeeld voor ongeregeldheden rond de voetbalwedstrijd FC Utrecht - Go Ahead Eagles op 26 mei vorig jaar. De politie werd bekogeld met onder meer stenen, vuurwerk en fietsen na de wedstrijd. De hoogst opgelegde straf is tien maanden cel, waarvan vijf voorwaardelijk. Anderen kregen voorwaardelijke celstraffen in combinatie met een taakstraf. Alle veroordeelden hebben een gebiedsverbod voor het stadion Galgenwaard en de omgeving gekregen van drie jaar. Zeven mannen zijn vrijgesproken.

3 uur geleden
Van 't Schip aan de slag als bondscoach van Armenië

JEREVAN (ANP) - John van 't Schip wordt per 1 maart de nieuwe bondscoach van Armenië. De 61-jarige trainer neemt Aron Winter mee als assistent-coach. Dat maakte de voetbalbond van Armenië bekend.

3 uur geleden
Neymar scoort voor het eerst na meer dan een jaar

SÃO PAULO (ANP/AFP) - Neymar heeft voor het eerst gescoord sinds zijn terugkeer bij zijn jeugdclub Santos. Het was tevens zijn eerste doelpunt in meer dan een jaar. De Braziliaanse aanvaller opende de score tegen vierdeklasser Agua Santa vanaf de strafschopstip. Daarna leverde hij ook nog een assist. Santos won de wedstrijd in het staatskampioenschap van São Paulo met 3-1.

8 uur geleden
Guardiola geeft Manchester City 1 procent kans bij Real Madrid

MANCHESTER (ANP/AFP) - Coach Pep Guardiola gelooft niet dat Manchester City nog gaat winnen van Real Madrid in de play-offs van de Champions League. De Engelse club verloor vorige week de thuiswedstrijd met 3-2 en speelt woensdag in Madrid de return. "De kans is minimaal dat wij Real Madrid gaan verslaan, ik zou zeggen 1 procent" zei de Spaanse trainer van de Engelse landskampioen, die vorige week een voorsprong van 2-1 in de slotfase uit handen gaf.

8 uur geleden