Mainz ontslaat na drie maanden al trainer Siewert
MAINZ (ANP) - De Duitse voetbalclub Mainz 05 heeft trainer Jan Siewert ontslagen. Hij won in de drie maanden dat hij in functie was slechts één wedstrijd met de club uit de Bundesliga, die op de zeventiende en voorlaatste plaats staat.
Na elf wedstrijden zonder zege zag de clubleiding geen andere uitweg dan de coach te vervangen. Mainz zal de opvolger dinsdag presenteren. "Helaas zien wij de verandering in de trainerspositie nu als een noodzakelijke stap om een positieve ommekeer te kunnen bewerkstelligen", zei sportdirecteur Christian Heidel.
Siewert nam begin november op interim-basis de taken over van de vertrokken Bo Svensson en ruilde daarmee het reserveteam in voor het eerste elftal. Kort voor Kerstmis ondertekende de 41-jarige Duitser een contract als hoofdtrainer tot 30 juni 2026.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
3 uur geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
3 uur geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
6 uur geleden